Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

ATR 2000 - Znaczek "H" Tylna Klapa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 peter.pan

peter.pan
  • Forumowicz
  • 82 postów
  • Skąd:Białobrzegi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:41, 03.08.2010

Szybkie pytanko: Czy wszystkie Accordy Type-R w roczniku 2000 mialy czerwony znaczek H na tylnej klapie, czy byly tez takie ze zwyklym srebrnym znaczkiem?
  • 0

#2 Pawelsky

Pawelsky
  • Forumowicz
  • 623 postów
  • Skąd:Polska
  • Paliwo:PB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:57, 03.08.2010

Wszystkie ATRy miały czerwone znaczki.
  • 0

#3 peter.pan

peter.pan
  • Forumowicz
  • 82 postów
  • Skąd:Białobrzegi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:17, 03.08.2010

W takim razie nie rozumiem dlaczego ludzie kupuja podrobki z allegro za 40zl, skoro w salonie mozna dokupic oryginalny znaczek za 55zl. Wlasnie zamowilem, tylko w serwisie nie byli pewni czy jest na czerwonym tle, ale napewno jest do ATR'a wiec juz jestem spokojny :D
  • 0

#4 Pawelsky

Pawelsky
  • Forumowicz
  • 623 postów
  • Skąd:Polska
  • Paliwo:PB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:29, 03.08.2010

W takim razie nie rozumiem dlaczego ludzie kupuja podrobki z allegro za 40zl, skoro w salonie mozna dokupic oryginalny znaczek za 55zl. Wlasnie zamowilem, tylko w serwisie nie byli pewni czy jest na czerwonym tle, ale napewno jest do ATR'a wiec juz jestem spokojny :D


W serwisie nie wiedzieli??? Tzn. w ASO tego nie wiedzieli??? Nie wierzę :-P
  • 0

#5 peter.pan

peter.pan
  • Forumowicz
  • 82 postów
  • Skąd:Białobrzegi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:10, 03.08.2010

W serwisie Hondy na dziale czesci i akcesoria. Powiedzieli mi ze nie sa pewni a przy zamowieniu maja tylko rysunek pogladowy i nie wiedza czy ten znaczek napewno jest czerwony :D
Ale chlopaki i tak milo to potraktowali i powiedzieli, ze zamowia a jak mi nie bedzie pasowal to zostanie u nich na magazynie a ja nie musze nic placic.
  • 0

#6 Pawelsky

Pawelsky
  • Forumowicz
  • 623 postów
  • Skąd:Polska
  • Paliwo:PB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:26, 03.08.2010

W serwisie Hondy na dziale czesci i akcesoria. Powiedzieli mi ze nie sa pewni a przy zamowieniu maja tylko rysunek pogladowy i nie wiedza czy ten znaczek napewno jest czerwony :D
Ale chlopaki i tak milo to potraktowali i powiedzieli, ze zamowia a jak mi nie bedzie pasowal to zostanie u nich na magazynie a ja nie musze nic placic.


No to nieźle, hehehe :-P
Dzięki za dodanie punkciku :B
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq