Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
V

Accord V Aerodeck - dolozenie centralki zamka centralnego na pilot

V centralny zamek pilot

  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 gti69

gti69
  • Nowy
  • 3 postów
  • SkÄ…d:Glasgow / Opole
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Na
  • KM:122
  • Paliwo:PB
  • Rok:1987
  • Nadwozie:X
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:29, 19.07.2023

Hej!

 

Chce zalozyc w Accord V Aerodeck dodatkowa centralke na sterowanie zamkiem centralnym z pilota. Jak rozumiem w Aerodecku oryginalny sterownik/centrala znajduje sie w drzwiach kierowcy i sterowanie jest masa. Czy zna ktos kolory do ktorych nalezy sie wpiac z nowa centralka? Czy aby podlaczyc mruganie migaczami musze ciagnac przewody gdzies pod deske rozdzielcza? jesli tak to ggdzie najlepiej sie wpiac?

 

Dziekuje i pozdrawiam!


  • 0

#2 przemkowal

przemkowal
  • Administrator
  • 8879 postów
  • SkÄ…d:WrocÅ‚aw
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Tourer
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CN2
Reputacja: 111
Wzorowa

Napisano 20:21, 20.07.2023


W dziale klubowicz znajdziesz pewnie instrukcje. Podpowiem, że pomimo posiadania manuala kolory się nie zgadzały i robiłem na czuja sprawdzając na których przewodach w którym momencie pojawia się sygnał.
Co do kierunków to trzeba ciągnąć do skrzynki przez drzwi ale nie pomogę bo odpuściłem przy montażu u siebie.
  • 0

#3 gti69

gti69
  • Nowy
  • 3 postów
  • SkÄ…d:Glasgow / Opole
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Na
  • KM:122
  • Paliwo:PB
  • Rok:1987
  • Nadwozie:X
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:05, 20.07.2023

W dziale klubowicz znajdziesz pewnie instrukcje. Podpowiem, że pomimo posiadania manuala kolory się nie zgadzały i robiłem na czuja sprawdzając na których przewodach w którym momencie pojawia się sygnał.
Co do kierunków to trzeba ciągnąć do skrzynki przez drzwi ale nie pomogę bo odpuściłem przy montażu u siebie.

Ok, dziekuje. Widzialem w paru historycznych watkach Twoje wpisy na ten temat ale nie znalazlem 100% odpowiedz :) Zabiore sie za to i napisze jak u mnie bylo z kolorami etc. Odnosnie samego sterownika, to zastanawiam sie czy go nie umiescic pod kolumna kierowicy i puscic tylko dwa kable do centralki w drzwiach, jesli bede chial ciagnac kable do kierunkowsazow to tak czy siak wyjdzie na to samo, wiec dwa kable w ta czy w druga nie ma znaczenia.


  • 0

#4 gti69

gti69
  • Nowy
  • 3 postów
  • SkÄ…d:Glasgow / Opole
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Na
  • KM:122
  • Paliwo:PB
  • Rok:1987
  • Nadwozie:X
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:16, 30.07.2023

Rozwiazano z potwierdzeniem na forum elektroda:

 

https://www.elektrod...pic3992739.html

 

Pozdrawiam.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: V, centralny zamek pilot

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq