Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VIII

Impedancja Głośników ACCORD VIII (8)

VIII Accord VIII 8 GLOSNIKI Impedancja Car audio

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Bambosh94

Bambosh94
  • Nowy
  • 1 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:180
  • Paliwo:ON
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Nie wiem
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 01:51, 25.12.2022

Cześć. W całej stercie tematów, które przeszukalem nie natknąłem się na jednoznaczna odpowiedź kogoś, kto przynajmniej powierzchownie, wygląda na kogoś, kto wie, co pisze.

Podobno na wzmacniaczu jest napisane 2/4 ohm
Ktoś gdzieś wywnioskowal, ze to jest 2omy z przodu, 4 z tylu
Gdzie indziej czytałem wersję, ze 2 ohmy to wartość suba
Kolejna teoria mowi, ze, owszem, przednie mają 2, ale tweetery 6, co daje razem 4 (z mojej matematyki wygląda to na kompletną bzdure). Czytalem tez, ze impedancja tweeterow nie jest zwykle wgl brana pod uwagę.

Znalazłem temat dla 7th gena, gdzie mozna przeczytać od kogos, sprawiającego wrażenie wiarygodnego, ze wszystkie glosniki w drzwiach maja po 4 ohmy.

To jak jest w końcu? Ja coś ominąłem, czy moze stworzylem temat, który nie tylko mi pomoze rozwiazac chyba jeden z kluczowych dylematow przy wyborze glosnikow na fabrycznym systemie.


Jeśli jest różnica, proszę o Podanie impedancji dla podstawowej wersji i pss (czyli mojej)
Pozdrawiam.

Użytkownik Bambosh94 edytował ten post 02:02, 25.12.2022

  • 0

#2 rafisz

rafisz
  • Moderator Junior
  • 1578 postów
  • Skąd:WPR
  • Silnik:2.4
  • Wersja:exe MT
  • KM:201
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CW2
Reputacja: 64
Wzorowa

Napisano 09:23, 25.12.2022

skoro znalazłeś temat to po co zakładasz nowy, kontynuuj w tamtym... jak widzę padła tam poprawna odpowiedź na pytanie...

 

zamykam


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VIII, Accord VIII, 8, GLOSNIKI, Impedancja, Car audio

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq