Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

pasy bezpieczeństwa - sygnalizacja


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 jaron1979

jaron1979
  • Forumowicz
  • 22 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:50, 07.12.2008

...jak w temacie,czy można usunąć dźwiek (pikanie) oraz migającą kontrolkę podczas prowadzenie samochodu z niezapiętymi pasami bezpieczeństwa-nie lubię zapinać pasów a bardzo mnie to drzaźni.ACCORD TOURER 2004 rok icdti.POZDRAWIAM i z góry dziekuję!!!
sex jest jak honda-radość z jazdy

#2 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1262 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 18:05, 07.12.2008

teoretycznie sie tego nie pozbedziesz, dzwiek wydobywa sie z glosnikow a czujniki sa w siedzeniach ale polak to zawod :-) Znajomy chcial kiedys cos takiego usunac i zaden zaklad sie tego nie chcial podjac poniewaz to wszystko jest podpiete takze pod sterowanie airbagami. Zapinasz pasy i na nich siadasz i po problemie albo z rozbitka klamry zakup. :-)

#3 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 22:40, 07.12.2008

Ja mam (nie powinienem tego mówić) tak jak przedstawił to Tomi samą klamrę od pasów.Zdobyłem podobną do oryginału i po kłopocie. :mrgreen:

#4 Adas

Adas
  • Forumowicz
  • 59 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 03:10, 08.12.2008

A ja mam wersję na rynek francuski i w ogóle mi nie pipczy... A wydawało mi sie, że Francuzi dbają o bezpieczeństwo.

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 10:59, 08.12.2008

Mi tez nie pipczy na szczescie :P

#6 Marecki

Marecki
  • Forumowicz
  • 531 postów
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 15:36, 08.12.2008

U mnie też cisza :-)

#7 malin_f1

malin_f1
  • Forumowicz
  • 1165 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:37, 08.12.2008

Ja mam (nie powinienem tego mówić) tak jak przedstawił to Tomi samą klamrę od pasów.Zdobyłem podobną do oryginału i po kłopocie. :mrgreen:


Proszę POLICJA daje przykład jak zachowywać się w ruch drogowym :r
F1

#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 16:57, 08.12.2008

Ja mam (nie powinienem tego mówić) tak jak przedstawił to Tomi samą klamrę od pasów.Zdobyłem podobną do oryginału i po kłopocie. :mrgreen:


Proszę POLICJA daje przykład jak zachowywać się w ruch drogowym :r



:r :r :r :r :r :mrgreen: prawda :r

#9 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1262 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 17:12, 08.12.2008

Panowie to dyskusja na temat jak sie pozbyc pipczenia a nie komu pipczy, komu nie. Niektore komentarze tez sa zbedne. Nie zasmiecajcie!!

[ Komentarz dodany przez: Siwy: 2008-12-08, 17:26 ]
Tomi :ok

#10 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 06:22, 09.12.2008

Można wyłączyć piszczenie pasów i migająca kontrolke nie zapinając samej klamry :mrgreen: Wystarczy pod siedzeniem kierowcy rozłączyć kostke( o ile dobrze pamiętam brązowa) na 2 styki i wszystko załatwione.Zero piszczenia i nic nie miga.Osobiście ja nie wyłączyłem, za dużo przez nie zapięte pasy już zapłaciłem :-)

#11 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:16, 10.12.2008

za dużo przez nie zapięte pasy już zapłaciłem :-)


czas sprawić sobie CB radio pod choinkę :mrgreen:

#12 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:59, 10.12.2008

Szczerze to gdybym był w kraju to pewnie juz dawno kupiłbym CB.Na wyspach jest troche inna punktacja,9 albo 11,jedni mówią tak drudzy tak, na 3 lata !!!!!! Więc trzeba bardziej uważać

#13 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1262 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 22:41, 10.12.2008

Można wyłączyć piszczenie pasów i migająca kontrolke nie zapinając samej klamry Wystarczy pod siedzeniem kierowcy rozłączyć kostke( o ile dobrze pamiętam brązowa) na 2 styki i wszystko załatwione.

tak tylko ze podczas wypadku nawet z zapietymi pasami airbagi wtedy nie zadzialaja... w fotelach sa czujniki nacisku, jesli nie odczytuja to airbag nie zadziala. Wiec przyzwyczajaj sie do pasow lub zalatw sobie klamre dodatkowa :-)

#14 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:43, 10.12.2008

Mi to akurat pasy nie przeszkadzają,od kiedy jeździ ze mną moja córeczka jestem bardzo wyczulony na punkcie bezpieczeństwa.A to że nie zadziała poduszka to szczerze nie wiedziałem więc już nie będę dawał porad jak wyłączyć piszczenie.

#15 mietek440

mietek440
  • Forumowicz
  • 183 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 16:57, 19.12.2011

Fotel kierowcy pusty , zapłon włączony pali się sygnalizacja nie zapiętych pasów - czy tak być powinno ? Gaśnie oczywiście po zapięciu pasa . Czy niezapięcie pasów przez pasażera powinno być jakoś sygnalizowane ?

Andrzej
 





IPB Skin By Virteq