Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zmiana foteli


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 00:10, 20.07.2010

Jak wiadomo fotele w coupe V nie gaszą pod wzgledem wygody czy trzymania bocznego.
Dlatego pisze z pytaniem jak wygląda przekładka foteli z preludy IV gen ktoś przerabiał temat?
  • 0

#2 kaer14

kaer14
  • Forumowicz
  • 283 postów
  • Skąd:Jasło
  • Silnik:2,4
  • Wersja:Acura TSX
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:CU2
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:13, 20.07.2010

Jeżeli nikt tego nie przerabiał, to musisz po prostu przymierzyć. Ja miałem w civicu V fotele przednie z preludy i podeszły idealnie.
  • 0


 


#3 wujasss666

wujasss666
  • Forumowicz
  • 421 postów
  • Skąd:krk-nh
  • Silnik:H22
  • Wersja:V-TEC
  • KM:ponoć 200
  • Paliwo:PB
  • Rok:1995
  • Nadwozie:kupe
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:09, 20.07.2010

co do trzymania bocznego to może się i zgodzę ale jeżeli chodzi o komfort to chyba masz te fotele strasznie wysiedziane ponieważ te z pralki nie maja startu moim zdaniem do tych z acco podrawiam
  • 0

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 16:25, 20.07.2010

co do trzymania bocznego to może się i zgodzę ale jeżeli chodzi o komfort to chyba masz te fotele strasznie wysiedziane ponieważ te z pralki nie maja startu moim zdaniem do tych z acco podrawiam



Uwierz mi że nie są wysiadziane :D po prostu przesiadłem sie z volvo do hondy i to już nie to samo, ani trzymania bocznego, ani jakiejś regulacji, plecy bolą :/ tragedia. te z preludy są o wiele wygodniejsze.
  • 0

#5 wujasss666

wujasss666
  • Forumowicz
  • 421 postów
  • Skąd:krk-nh
  • Silnik:H22
  • Wersja:V-TEC
  • KM:ponoć 200
  • Paliwo:PB
  • Rok:1995
  • Nadwozie:kupe
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:55, 20.07.2010

nie wiem jakie miałeś volvo kolego i jakie miałeś fotele, na ogół jestem kierowcą zawodowym i prywatnie też robię dość solidne trasy i uważam że te fotele są naprawdę wygodne i maja bardzo dobre oparcie kręgosłupa co dla mnie jest bardzo istotne ponieważ po dłuższej tarasie nie czuję zmęczenia na tym fragmencie pleców tym bardziej że po części mam pracę fizyczną która potrafi dać w kość, siedziałem w fotelach z pralki i są ok ale na dłuższą metę nie zamienił bym ich właśnie przez element dający oparcie na krzyż, jedyną zmianę jaką osobiście wprowadziłem to wymieniłem je na skórzane ale to tylko i wyłącznie ze względów estetycznych i z zamiłowania do jasnych kolorów. aczkolwiek po nawet 2h jazdy wysiadając z acco przeciągam się i nie czuję żadnego zmęczenia podczas gdy wysiadając np. z opla już delikatne odczuwam
  • 0

#6 bogdann

bogdann
  • Forumowicz
  • 474 postów
  • Skąd:PL
  • Silnik:-
  • Wersja:-
  • KM:-
  • Paliwo:PB
  • Rok:2014
  • Nadwozie:-
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 15:59, 22.07.2010

Preludowe faktycznie mają lepsze boczne trzymanie. Już nie wspominając o pamięci pozycji, regulacji odcinka lędźwiowego itd.
Ale do długich tras te z accorda są naprawdę niczego sobie.
  • 0

#7 Garbi

Garbi
  • Forumowicz
  • 11 postów
  • Skąd:Pruszków
  • Silnik:2.2
  • Wersja:iES
  • KM:150
  • Paliwo:PB
  • Rok:1997
  • Nadwozie:CD7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:35, 27.07.2010

ja też się z tym zgodzę, że trzymania nie mają, ale wygoda - bez zarzutów. Może od budowy ciała to zależy... Przekładki nie robiłem.
Pozdrawiam.
  • 0
"Hanko, o tobie marzę wśród bezsennych nocy.
Hanko, daj usta, niech przeminie ból i żal."

#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:13, 27.07.2010

ale fotele z V są dużo wygodniejsze niż np. z VI generacji, więc panowie z piątek nie mamy źle
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq