Skocz do zawartości


RODO w HAKP

stuki i drgania klimy po uruchomieniu silnika


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:27, 17.07.2010

Witam wszystkich kolegow, mam pytanie kupilem nie dawno aerodeka z 1994 roku 2.0 motorek i problem z klima sie pojawil a mianowicie po wlaczeniu klimy przez kilka sekund sa wibracje w klimie ktore po chwili przechodza a do tego po jej wlaczeniu owszem klima i dziala lecz nazwal bym to raczej srednim chlodzeniem a zaznaczam ze temperetura jest nastawiona na MIN a sam gaz czy jak to sie nazywa bylo tydzien temu napelniane.
Pozdrawiam wszystkich :mrgreen: .
Co moze byc tego powodem
  • 0

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:06, 17.07.2010

wibracje w klimie? tzn co bo nie rozumiem :)
  • 0

#3 marianuss

marianuss
  • Forumowicz
  • 65 postów
  • Skąd:Wieluń/ Barnsley
  • Silnik:2.2
  • Wersja:ES
  • KM:150
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1995
  • Nadwozie:CE1
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:24, 19.07.2010

a do tego po jej wlaczeniu owszem klima i dziala lecz nazwal bym to raczej srednim chlodzeniem


a to średnie chłodzenie, to tylko na początku, czy cały czas?
  • 0

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:45, 22.07.2010

to srednie chlodzenie to wzasadzie caly czas, chyba chlodniej jest jak mam otwarte okna :( gosc uzupelnil mi klime ale nie wiem czy wymienil filtr i czy on ma jakis wplyw na temperature chlodzenia ?
  • 0

#5 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7399 postów
  • Skąd:Dębica i okolice
  • Silnik:1.8
  • Wersja:ES
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 43
Super

Napisano 18:46, 22.07.2010

w V gen nie ma filtra przeciwpyłkowego - czytaj forum
  • 0

#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:40, 01.08.2010

witanko ponownie znow wk....wia mnie klima dzis kolo poludnia po rozruchu silnika wlaczylem klime i nastapily drgania silnika i jakies nie okreslone stuki a podczas jazdy powiedzmy tak od 70 km/h kiedy wciskam sprzeglo slychac wycie klimy jakby franca jedna juz nie umiala ale dzwiek taki wydaje tylko podczas wlanczania sprzegla i przy wiekszych predkosciach czy to moze oznaczac wymiane klimy lub pompy wodnej jesli ona ma cos z tym wspolnego ?.
I kolejny problem jest taki ze: majac klime wylaczona a regulacja temperatury jest ustawiona na min. to mimo wszystko do kabiny zaciaga cieple jesli nie bardzo cieple powietrze od silnika a do tego czasem blakuje mi sie przelacznik regulacji ustawiania nawiewu na szybe lub nogi itp. musze wtedy dac dmuchawe na chwile na maxa i pobawic sie guzikami nawiewu poczym ustawic na to co chce i w koncu funkcjonuje :( czy ktos mial taki problem i czy jest to cos powaznego.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq