Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Naprawa zawieszenia po dzwonie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:55, 29.06.2010

Witam. Może ktoś z Was mi pomorze i mnie oswieci. Zanabyłem nie dawno accorda z 95 roku, autko było uszkodzone "delikatnie lewa strona zderzak i blotnik ale w koło tez dostało przy jezdze po puszczeniu kierownicy sciagał i drzala kierownica. Wymieniłem już wachacz dolny stabilizator oraz drazek reakcyjny . Nadal nie moze wszystkiego przykrecic idealnie , jedna srubka od drążka reakcyjnego cały czas nie wchodzi w swoje miejsce, oraz kolo wydaje mi sie ze nadal jest przesuniete , nie wiem juz co mam robic pomóżcie podpowiedzcie cos czy jest jakas specjalna metoda skladania tego czy jest cos jeszcze krzywe? z góry dziekuje.
  • 0

#2 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 07:19, 30.06.2010

uzdatniasz jakiś ulep widzę, a wahacz górny?

może podłużnica jest krzywa?
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#3 logicsys

logicsys

    CNC Majsta

  • Forumowicz
  • 542 postów
  • Skąd:Lyngdal Norway
  • Silnik:2.0
  • Wersja:GIT
  • KM:125
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:SUV
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:06, 30.06.2010

Jak dotsal fest to niestety muszisz naciagac skoro nie pasuje Dla porownania mozesz zobzcyc druga strone jesli tam nie dostal i jest wszystko oki bedziesz wiedzial co jest nie tak.
  • 0

Hunda poszla w świat z SUburburu za Pan brat

8il5.jpg


#4 lobuz52

lobuz52
  • Forumowicz
  • 433 postów
  • Skąd:Mińsk Mazowiecki
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:16, 30.06.2010

Zdjęcia nam pomogą a wtedy my pomożemy Tobie
  • 0

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:55, 30.06.2010

Nie ulep po prostu znalazlem w calkiem dobrym stanie a zawsze mi sie podobał ten model, a że jest uderzona i ja robie to od razu ulep ? Ciekawe czy Twoja Andzia nie ma na sobie grama szpachli. W podłużnice nie dostał nawet po prostu tylko w koło. Wachacz gorny nie ma nic do tego z tego co zaobserwowałem bo czy go podepne czy odepne i tak nic nie pręży coś na dole mi nie pasuje. Jutro zrobie fotki i dokładnie opisze co i jak.
  • 0

#6 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1262 postów
  • Skąd:Goleniów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Prestige
  • KM:152
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Wagon
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 07:33, 01.07.2010

może zwrotnica jest krzywa?
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq