Skocz do zawartości


RODO w HAKP

landi czy stag


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#16 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3079 postów
  • Skąd:Augustów
  • Silnik:1.8
  • Wersja:Comfort
  • KM:140
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Civic FD7
Reputacja: 46
Super

Napisano 20:49, 22.06.2010

nie pękaj. nie przejmuj się. przy zamkniętej masce nic nie słychać. silnik lapie szybko temperaturę więc szybko na gaz przełączy.
  • 0

Do zobaczenia na trasie.


#17 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:10, 22.06.2010

nie pękaj. nie przejmuj się. przy zamkniętej masce nic nie słychać. silnik lapie szybko temperaturę więc szybko na gaz przełączy.


czyli niema tragedii i proponujesz pozostać przy LR :?:
  • 0

#18 lobuz52

lobuz52
  • Forumowicz
  • 433 postów
  • Skąd:Mińsk Mazowiecki
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:34, 22.06.2010

Głośniej pracują niż wszystko inne pod maską :mrgreen: ale po 200tysiącach będą cichsze ;-)
  • 0

#19 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:45, 22.06.2010

Głośniej pracują niż wszystko inne pod maską :mrgreen: ale po 200tysiącach będą cichsze ;-)


A orientujesz się może czy są głośniejsze od BRC ? miałbym porównanie ponieważ w oplu kiedyś miałem seqens 24. :lol:
  • 0

#20 wolek

wolek

    Partner HAKP

  • Partner HAKP
  • 4965 postów
  • Skąd:Wawa i Nowy Dwor Maz
  • Silnik:2.4
  • Wersja:TypeS
  • KM:190+
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 94
Wzorowa

Napisano 05:56, 23.06.2010

A orientujesz się może czy są głośniejsze od BRC ? miałbym porównanie ponieważ w oplu kiedyś miałem seqens 24. :lol:

daj sobie spokój z taką analizą detali. cichsze głośniejsze itp... ma działać tak?? dobrze działać?? to bedzie działać jak należy a jak jakies cykanie usłyszysz to wyobraźnie ruszysz że masz bombe na kółkach. hahahaha :mrgreen:
  • 0

#21 Salvius

Salvius
  • Forumowicz
  • 306 postów
  • Skąd:DW/DL
  • Silnik:1,8
  • Wersja:ES
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2000
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:04, 23.06.2010

A orientujesz się może czy są głośniejsze od BRC ? miałbym porównanie ponieważ w oplu kiedyś miałem seqens 24. :lol:


Głośniejsze od BRC. :-? Ale słychać je w kabinie tylko wtedy jak stoisz (takie ciche cykanie) i jak otworzysz maskę wtedy słychać tak jakby strzelały kable od WN. Śmieszy mnie tylko ,że jak pojadę do jakiegoś mechanika np. byłem na nabiciu klimy to jak podniósł maskę to od razu stwierdził,że mam przebicia na kablach WN i nie on jeden tak twierdził.
Na początku to będziesz słyszał,a z czasem już co raz mniej aż w końcu nie będziesz wiedział kiedy chodzi na gazie.
Najważniejsza jest nie zawodność. Za 2 dni jadę na pierwszy po 15 tkm gwarancyjny przegląd i jak do tej pory nic się działo, a instalka działa rewelacyjnie. Gdyby nie tankowanie gazu, to nie wiedziałbym,że ma instalację LPG :lol: .
Takie jest Landi Renzo Omegas
  • 0
Landi Renzo Omegas
Od jakiegoś czasu czuję,że budzi się we mnie zwierzę. Boję się tylko, że to leniwiec.

#22 lobuz52

lobuz52
  • Forumowicz
  • 433 postów
  • Skąd:Mińsk Mazowiecki
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:40, 23.06.2010

Medy są głośnie ale nie do zaje..ania. Zobacz że moje przejechału Bóg wie ile ale na pewno coś koło 200tyś i jeszcze trzy działaly. Bez przeglądów, bez niczego. Reduktor zajechany,wtryski zajechane a samochód jechał. Głośność ich wynika z innej konstrukcji ale jednocześnie ta konstrukcja zapewnia Ci nie tylko niezawodność ale i zupełną bezobsługowość na 80tyś km (z tego co pamiętam). Gdybym miał wybrać pomiędzy Medami głośniejszymi o jeszcze 50% a innymi to i tak wybrałbym medy
  • 0

#23 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:31, 23.06.2010

Macie koledzy rację niema co kombinować czy cichsze czy głośniejsze to ma działać i być nie zawodne. :idea: skoro jezdzicie na instalacjach LR i są praktycznie bezawaryjne to nie kombinuję nic i zostaję przy LANDI dzięki za pomoc. :oki
  • 0

#24 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 09:04, 24.06.2010

Macie koledzy rację niema co kombinować czy cichsze czy głośniejsze to ma działać i być nie zawodne. :idea: skoro jezdzicie na instalacjach LR i są praktycznie bezawaryjne to nie kombinuję nic i zostaję przy LANDI dzięki za pomoc. :oki


Ja też się zastanawiałem jaką instalację założyć i gdzie. Po przestudiowaniu forum wiedziałem jaką oraz gdzie. Wybrałem Landi, wybór padł na Modlińską, miło, fachowo.
Też czekałem miesiąc na swoją kolej - zapisywałem się w maju a termin na 15 czerwca.
Jak narazie jest wszystko w porządku. Fakt, że honda na gazie głośniej chodzi, słychać to zwłaszcza na postoju, myślałem, że co się dzieje z silnikiem, ale czytając wcześniejsze komentarze wyszło, że tak po prostu musi być.
Niebawem pierwszy przegląd po 1000km - myślę, że to formalność :-)

A wszystko to dzięki HAKP
Dzięki chłopaki :B :u
  • 0

#25 lobuz52

lobuz52
  • Forumowicz
  • 433 postów
  • Skąd:Mińsk Mazowiecki
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:31, 25.06.2010

myślę, że to formalność

Jak na bramce na autostradzie. Nic nie robią tylko kasę wezmą ;-) To dopiero interes, zrobić coś niezawodnego tak, żeby się nie męczyć i tylko kasę brać za przyjazd i wymianę filtrów.... "Podziwiam" gazowników którzy zakładają instalacje marki "krzak" a potem się męczą z tymi ludźmi. "Podziwiam" też zadowolonych użytkowników tych instalacji za wytrwałość a potem olewanie sprawy w wyniku braku cierpliwości.
  • 0

#26 Pudzian

Pudzian
  • Forumowicz
  • 94 postów
  • Skąd:Kaliska
  • Silnik:1.8
  • Wersja:is
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:42, 11.07.2010

Nie chce zakładać nowego temat mam pytanie czy na modlińskiej można gaz wziąć na raty czy tylko gotowa!!
  • 0
Auta na utrzymaniu Accord Sprzedany !! !!

Kupiony Civic USA 2006

Trabant 601 z 1991

#27 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:52, 11.07.2010

Mam problem, Po przejechaniu 50km Honda, jadąc na LPG zgasła i nie chce odpalić. Po przekręceniu kluczyka wskaźnik ilości gazu oraz przełącznik benzyna/gaz gaz/benzyna o w ogóle się nie świeci, nie ma możliwości wyboru paliwa.
Czy możecie wiecie jaka jest przyczyna??? i co do naprawy??
  • 0

#28 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3079 postów
  • Skąd:Augustów
  • Silnik:1.8
  • Wersja:Comfort
  • KM:140
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Civic FD7
Reputacja: 46
Super

Napisano 15:11, 11.07.2010

Sprawdzić bezpiecznik sterownika LPG? Powinien być przy aku.
  • 0

Do zobaczenia na trasie.


#29 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
  • Skąd:Nie ważne
  • Silnik:0/1
  • Wersja:E
  • KM:120
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 18:56, 11.07.2010

Sprawdzić bezpiecznik sterownika LPG? Powinien być przy aku

Albo na którymś z przewodów instalacji (ja mam go przy podszybiu) bezpiecznik 7.5 A.

czy na modlińskiej można gaz wziąć na raty czy tylko gotowa!!

Zadzwoń do Marka,ale myślę,że można.
  • 0

#30 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:50, 11.07.2010

Jutro kupię bezpieczniki i sprawdzę. Jeśli to nie bezpiecznik to co innego może być??? i zostanie tylko hol na Modlińską - instalacja założona 3 tygodnie temu.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq