Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

kokpit


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 20:38, 19.06.2010

czy ktos z kolegow demontowal juz kokpit/deske rozdzielcza w accordzie VIIgen ostatnio przy wymianie tweeterow wpladly mi 2 spinki gdzies do srodka i nie umiem ich nigdzie wylowic do tego stuka mi cos na nierownosciach wiec postanowilem rozebrac wyczyscic ewentualnie przymocowc jakies luzne kable itp.
  • 0

#2 Mikolaj

Mikolaj
  • Forumowicz
  • 3396 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:146
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 22:53, 19.06.2010

A co konkretnie bys chcial wyjac? Maskownice pod kierownica? Schowek przed pasazerem? Centralny/radio/pokrywe nawiewu centralnego? Sa jeszcze te "rewizje" po bokach, je sie wypycha od wewnatrz, ale nie wiele to daje.
Te elementy wyciagalem, to moge podpowiedziec, jesli chodzi o zegary to juz nie. Z pozostalych elementow, to juz cala deska, bo innych takich luznych nie kojarze, ale to raczej gruba robota.
  • 0

Accord i-CTDi Sport Sedan 2007
Jazz 1.4 ES 2002
CB600F Hornet 2009


#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 10:31, 20.06.2010

Ja miałem tak samo spadła mi jedna stałem na górce przodem więc zmieniłem pozycje tył w góre i udeżyłem ręką kilka razy z boku deski i z góry i wypadła koło podnóżka spróbuj może pomoże.
A jeżeli chodzi o demontaż to zapewne o zegary?
  • 0

#4 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 11:14, 20.06.2010

wlasnie zastanawiam sie gdzie to moze byc, spadly po stronie kierowcy od tego gwizdka wysokotonowego wiec zdjalem ta czesc pod kierownica wsunalem tam glowe i z tego co widze powinno to gdzies spac na dywanik, jednak chyba znalazlem to co mi stukalo (byl to jakis przeciety zip - pewnie od alarmu bo amatorzy w aso ktorzy go montowali zle wlozyli kable do kostki i potem poprawiali to pewnie przecieli i zostawili a druga to centralka od alarmu ktora sobie luzno wisi.. tu mam kolejne pytanie jak patrzycie pod kierownica to po prawej stronie patrzac do gory nogami:)(po tej od sprzegla) jest duzo kostek tam tez jest chyba zlacze diagnostyczne i zaraz przy tych kostkach jedna mi wisi do niczego nie wpieta kazdy tak ma? (auto mam od nowosci i nigdy nie bylo bite itp). co do deski to narazie sie wstrzymalem zobacze czy bedzie dalej stukac jesli przestanie to znaczy ze spinki sa w ktorej gabce albo pomiedzy kabelkami i kiedys same spadna:) narazie nie kupuje nowych w aso.
  • 0

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:39, 20.06.2010

Podaj jaieś wskazówki bliższe tzn;ilość pinów, kolor to podejde i sprawdze u siebie.
  • 0

#6 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 16:55, 20.06.2010

wieczorem postaram sie zrobic zdjecie to wrzuce

[ Dodano: 2010-06-20, 21:48 ]
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq