Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

kluczyk i Immobilizer


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
106 odpowiedzi w tym temacie

#31 adiplo

adiplo
  • Forumowicz
  • 40 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:40, 18.07.2009

Wracamy do tematu.
Przez dwa tygodnie od ostatniego postu szalałem trochę na ebayu i kupiłem kolejne dwa kluczyki (chciałem tylko jeden ale niechcący wygrałem aukcje). Tym razem takie same jak oryginalny. Oficjalnie mogę więc powiedzieć że PROCEDURA DZIAŁA!!!
Zaprogramowałem je bez problemu. Wszystkie działają.

"wlaczyc/wylaczyc zaplon" - oznacza przekręcenie kluczyka aby zapaliły się diody (nie uruchamiać silnika).

Kolejny krok to immobilizer. Czy dodać kluczyk mogą magicy dorabiający kluczyki czy tylko ASO? I czy orientuje się ktoś ile to kosztuje?
"optymista myśli, że świat stoi przed nim otworem, pesymista wie co to za otwór"

#32 MarekFinlandia

MarekFinlandia
  • Forumowicz
  • 59 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:32, 20.07.2009

Gratulacje jeszcze raz :db
Piloty do centralnego zawsze sie przydadza :mrgreen:
Jesli chodzi o immo to Pan w warsztacie (przy DK1 Tesco, Czestochowa) ktory dorabial mi awaryjny klucz do otwierania drzwi powiedzial, ze do Accorda immo tylko w ASO :-(

A czy zglebiales juz moze temat przelozenia ostrza w kluczu ?

ps. juz sie nie moge doczekac jak sobie swoj zapasowy pilot zaprogramouje jak bede w PL :mrgreen:

#33 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 09:56, 22.07.2009

Dostałem swój kluczyk z pilotem z Allegro i zabiorę się do tej procedurki sam zobaczę czy się mi uda ;-)

#34 MarekFinlandia

MarekFinlandia
  • Forumowicz
  • 59 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 06:35, 23.07.2009

No to rowniez gratulacje, juz tak na wyrost ! Dzieki Forum autka VII generacji beda znowu posiadaly komplet kluczy ;) HURAAA :ok

ps. jak ktos zglebi temat programowania immobilizera i kosztow to bardzo prosimy o podzielenie sie wiedza !

#35 lettki

lettki
  • Forumowicz
  • 31 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:57, 28.07.2009

hej
chłopaki czy ja dobrze rozumię, że bez pomocy aso to możemy tylko zaprogramować pilot? Bo zastanawiam się co mi z pilota jak zgubie klucz? Auta nie odpalimy bez immobilaizera czyli i tak jesteśmy w punkcie wyjścia tylko z otwartymi drzwiami...?

#36 Kitos

Kitos
  • Forumowicz
  • 149 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:13, 28.07.2009

tak
"The faster you go, the shorter you are. "

#37 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 11:38, 28.07.2009

jedyne co, to jak zatrzaśniesz kluczyk, to możesz otworzyć

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek


#38 adiplo

adiplo
  • Forumowicz
  • 40 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:48, 28.07.2009

No niestety, choć nadal nad tym pracujemy :ok

Jak zgubisz to dupa, chociaż chyba lepiej z otwartym niż zamkniętym samochodem.
Ja często biorę różne rzeczy z bagażnika i macam się nerwowo po kieszeniach czy aby przypadkiem kluczyki nie zostały w środku.
"optymista myśli, że świat stoi przed nim otworem, pesymista wie co to za otwór"

#39 lettki

lettki
  • Forumowicz
  • 31 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:25, 03.08.2009

jest sprzęcik który rozwiązałby sprawe ale jest nie co za drogi żeby kupić go tylko dla siebie
oto link:
http://www.x-electro...roductid=100124

#40 GATAME

GATAME
  • Nowy
  • 13 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:10, 05.08.2009

Ja w ASO w Koszalinie za dorobienie kluczyka z immobilizerem zapłaciłem ok 210zł.
Wyglądało to następująco- musiałem najpierw zamówić u nich kluczyk za 130zł,
następnie w stanie surowym oddali mi go do dorobienia.Znalazłem gościa który
zeszlifował go za ok.30zł.Później znów pojechałem do ASO i zaprogramowali mi go
za 50 zł i miałem gotowy kluczyk. Z tego co wiem to hanie po lifcie z rocznika 98-02
mają zmienny kod w immobilizer i nie da rady go tak po prostu z czytać .Trzeba się podłączać pod ECU
i przez niego programować nowy kluczyk.

#41 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 09:28, 06.08.2009

GATAME, dokładnie tak, tylko ASO, nawet jak się podepną do komputera to i tak ejst problem, za 50zł nie warto szukać... swoją drogą na pewno 50zł? :-D jeśli to cena standard ASO to jadę... o wiele gorzej wygląda z oryginalnym pilotem :-(

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek


#42 GATAME

GATAME
  • Nowy
  • 13 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:11, 06.08.2009

Rok temu płaciłem 50 zł
Tu jest tel do nich: 943477361 Honda Mojsiuk
warto się zapytać

A nie możesz mieć osobnego pilota do centralki?

#43 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 12:53, 09.08.2009

To samo co u adiplo rozpiździłem se orginal ale szlo go spokojnie zaprogramować ale ten z allegro choć wygląda tak samo i miga nie chce się poddać programowaniu ciekawe czemu.

#44 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 14:22, 09.08.2009

pojechałem do ASO i zaprogramowali mi go
za 50 zł i miałem gotowy kluczyk.


Oj chyba pomyliło ci się, w Wawie w ASO zaprogramowanie kluczyka to 150 zł

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK


#45 adiplo

adiplo
  • Forumowicz
  • 40 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:09, 15.08.2009

To samo co u adiplo rozpiździłem se orginal ale szlo go spokojnie zaprogramować ale ten z allegro choć wygląda tak samo i miga nie chce się poddać programowaniu ciekawe czemu.


Hej. A może ten jest po prostu popsuty? Sprawdzałeś jak wygląda on w środku? Ja mam teraz łącznie trzy dodatkowe, z czego jeden (ten pierwszy) jest od crv (ma tylko dwa przyciski) i on niestety nie działa. Pozostałe dwa działają bez problemu.

Pozdrawiam
"optymista myśli, że świat stoi przed nim otworem, pesymista wie co to za otwór"




IPB Skin By Virteq