Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Dziwny turkot przy pracy silnika na luzie accord 2004


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 16:06, 14.06.2010

Witam
Mam do Was pytanie czy ktoś miał taki sam problem jak ja. Od kilku dni podczas pracy silnika słychać dziwny turkot (coś jakby lekkie stukanie bardzo delikatne), nie jest to wiatrak od chłodnicy na pewno ,ani klima .Czy orjętujecie się co to może być?
Mój accord 2004 rok aktualnie ma przejechane nie całe 140tys. raczej jest zadbany i nie był ostro mocno ekspolatowyny.

Gdzie warto we Wrocławiu podjechać macie jakiś pewny namiar do kogoś od Hond ?

za pomoc będę bardzo wdzięczny .
  • 0

#2 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
  • Skąd:Nie ważne
  • Silnik:0/1
  • Wersja:E
  • KM:120
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 16:17, 14.06.2010

Od kilku dni podczas pracy silnika słychać dziwny turkot (coś jakby lekkie stukanie bardzo delikatne)

Zaworki Kolego tak pracują,kiedy były regulowane,ale i tak te silniczki pracują.Mimo wszystko (może wcześniej nie zwracałeś na to uwagi) nie należy się tym przejmować (nie słychać tego przy zamkniętej masce)
Ps.dodam,że kilka dni temu przejeżdżając koło ASO wstąpiłem (z podobnym objawem) gdzie mechanik potwierdził oryginalną pracę silnika.
  • 0

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:04, 14.06.2010

Jeśli jest to raczej furgot przypominający robienie Frrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr to problemem jest dolot - u mnie było tak samo ale wszystko wzięło i znikło po czyszczeniu przepustnicy, egru i przedmuchaniu krokowego. Jeśli raczej twardsze troche i bardziej stukanie to pewno faktycznie zawory, ale znawcą tematu nie jestem. (i przepraszam za te onomatopeje).
  • 0

#4 kryszakowy

kryszakowy
  • Forumowicz
  • 114 postów
  • Skąd:Paryż/Stalowa Wola
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:08, 14.06.2010

Spróbuj nacisnąć sprzęgło i zobacz czy ustaje po wciśnięciu
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq