Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Dławienie silnika


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
18 odpowiedzi w tym temacie

#16 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 16:21, 29.12.2008

..... i katalizator ...

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#17 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 16:42, 29.12.2008

filtr paliwa świeżo zmieniony.........................

zapchany kat może sie tak objawiać??

#18 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:43, 13.05.2009

Mam to samo-2-gi,3-ci czsem 1-szy bieg przy probie przyspieszenia :evil: silnik dostaje zamulenia -tak okolo pol sekundowego w niewielkich odstepach czasu.Po przekroczeniu przez wskazowke 3,5tys zaczyna sie poprawiac.Wyczyscilem egr,mam nowe swiece,byla tez proba na pozyczonych kablach Bougicord.Silnik ladnie pracuje na biegu jalowym ,nie wywalilo na razie zadnego checka (mam hanke 8 m-cy i na poczatku bylo raczej ok)Jedyna nadzieja to czyszczenie przepustnicy :?: :?: :?:

#19 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 10:23, 14.05.2009

Hmmm ciężko ocenić co to znaczy że słabo przyspiesza do 3-4 tys obrotów jak mówisz.
Honda accord generalnie wg mnie nie przyspiesza w przedziale 2-3 tys obrotów, wcisnając gaz przy 2 tys obrotów przespieszenie jest prawie żadne ;-) Taka charakterystyka tego silnika, że z dolnych partii obrotów nic nie da się przyspieszyć.
Mi po wyczyszczeniu przepustnicy zaczął od dolnych obrotów lepiej przyspieszać, reagować na gaz. Zawsze możesz wyczyścić, jak sam to zrobisz to i tak cie to nic nie bedzie kosztowało poza 2h roboty :)
A może masz przytkany, zużyty katalizator?
Zawory wyregulowane? Może to ich wina. Wyreguluj jeśli nie były ostatnio regulowane.
Może tak ci się tylko wydaje że nie ma mocy?

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK





IPB Skin By Virteq