Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Witam. Właśnie zakupiłem Accordzika 1.8 i szukam pomocy!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 11:14, 06.06.2010

Witam. W tym tygodniu kupiłem śliczną Hondzie Accord z silnikiem 1,8 wersja SL żaden wypas w wyposażeniu ale autko jest super. Pojechałem po nią do Niemiec i tak jakoś mi się trafiła w dobrym roczniku 01/02'. Tylko mam teraz prośbę żeby ktoś mi napisał jaki gaz wrzucić, jakiej firmy, no na pewno sekwencja i ile to może mnie wynieść. I wtedy jeszcze jak olej, filtry itd.? . I jeszcze jedno jak ją kupowałem to nic nie było a po powrocie zauważyłem stuki jakieś na najwyższych obrotach, co to może być, może panewki? Ale z kolei to wali tak jak by pod górną pokrywą, może mieliście coś takiego. Czekam na pomoc i z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam
  • 0

#2 Damiano

Damiano
  • Forumowicz
  • 127 postów
  • Skąd:Toruń
  • Silnik:3.5
  • Wersja:Coupe
  • KM:286
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Świnia
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:04, 06.06.2010

nie ten temat. Speców i tematów od gazu jest tu wpip. Masz napisane całe zestawy jakie zakupić, żeby nie mieć problemów. A stukanie, to zaczniej od regulacji zaworów.
  • 0

#3 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
  • Skąd:Nie ważne
  • Silnik:0/1
  • Wersja:E
  • KM:120
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 12:08, 06.06.2010

Co do instalacji gazowych popatrz tutaj:
http://www.accordklu...opic.php?t=2979
a co do reszty zadawaj pytania i szukaj w odpowiednich działach jest tego dużo :ok
  • 0

#4 wolek

wolek

    Partner HAKP

  • Partner HAKP
  • 4965 postów
  • Skąd:Wawa i Nowy Dwor Maz
  • Silnik:2.4
  • Wersja:TypeS
  • KM:190+
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 94
Wzorowa

Napisano 12:20, 06.06.2010

kolego zacznij od zaworów jak napisał DAMIANO, a tak wogóle z jakiej części polski jesteś (województwo,powiat) gaz to oczywiście ważna sprawa ale tutaj temat LPG jest opanowany i jak cos profi drut team jest co zawsze pomaga w LPG :mrgreen: :mrgreen:
  • 0

#5 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3079 postów
  • Skąd:Augustów
  • Silnik:1.8
  • Wersja:Comfort
  • KM:140
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Civic FD7
Reputacja: 46
Super

Napisano 13:07, 06.06.2010

Ja polecam Sebastiana ze Zbrosławic. Masz do niego rzut beretem.
  • 0

Do zobaczenia na trasie.


#6 wolek

wolek

    Partner HAKP

  • Partner HAKP
  • 4965 postów
  • Skąd:Wawa i Nowy Dwor Maz
  • Silnik:2.4
  • Wersja:TypeS
  • KM:190+
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 94
Wzorowa

Napisano 13:50, 06.06.2010

Paweł koło mnie też jest miejscowość piotrowice i powiem ci ze to co podpowiada guglacz to nie zawsze prawda. dlatego zapytalem sie o lepsze dane do namierzenia kolegi zeby podpowiedzieć gdzie ma jechać
  • 0

#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:33, 06.06.2010

wolek, Jestem z Piotrowic, to jest gmina Biskupiec, powiat nowomiejski, woj. warmińsko-mazurskie.


A stukaniem to raczej regulacja zaworów nic nie pomorze, bo stukanie jest wyłącznie na najwyższych obrotach a jak by były zawory to raczej cały czas by stukało, ale może się mylę , ale prosiłbym o jeszcze jakieś rady. Dzięki i pozdrawiam!!!
  • 0

#8 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
  • Skąd:Nie ważne
  • Silnik:0/1
  • Wersja:E
  • KM:120
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 18:47, 06.06.2010

A stukaniem to raczej regulacja zaworów nic nie pomorze, bo stukanie jest wyłącznie na najwyższych obrotach a jak by były zawory to raczej cały czas by stukało, ale może się mylę , ale prosiłbym o jeszcze jakieś rady. Dzięki i pozdrawiam!!!

Załóż temat w odpowiednim dziale lub poszukaj.Tutaj tylko instalacja gazowa :!: Dziękuję
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq