Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

225/45/17 - 225/40/18 jakie najlepsze nowe opony do ceny 300/400 PLN

Uniroyal Rainsport 3/ Fulda SportControl 2

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

#61 Ślepak

Ślepak
  • Administrator
  • 6028 postów
  • Skąd:Gdynia\Westfalia
  • Silnik:R20
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:CU1
Reputacja: 347
Wzorowa

Napisano 10:59, 27.04.2021

Potrzebuje kolejnych opon do auta. Rozmiar 225/40/18

 

Tym razem zaciekawiły mnie testy nokian powerproof, a raczej ich wyniki.

Jako że na WRD4 przeklinałem strasznie i byłem jedną z wielu osób którym opony spękały, myślę czy nie dać kolejnej szansy tej marce.

 

  • Miejsce 3

    Swoją drogą mamy też test opon marki.... minerva która była głośno polecana na forum pod kątem " po co przepłacać za markowe opony" 

 

  • Miejsce 3

 

 

 

 

 

 

 

 

Testy opony Nokian Powerproof:

2020:test Auto, Motor und Sport w rozmiarze w rozmiarze 225/45 R18; nota: dobra;

2020: test ÖAMTC w rozmiarze w rozmiarze 225/40 R18; nota: polecana;

2020: test TCS w rozmiarze w rozmiarze 225/40 R18; nota: polecana;

2020: test Auto Bild w rozmiarze w rozmiarze 245/45 R18; nota: dobra;

2020: test ADAC w rozmiarze w rozmiarze 225/40 R18; nota: zadowalająca;

2019: test Gute Fahrt w rozmiarze w rozmiarze 225/40 R18; nota: bardzo dobra;

2019: test Auto Bild Sportcars w rozmiarze w rozmiarze 245/45 R18; nota: zadowalająca;

2019: test Auto Bild Allrad w rozmiarze w rozmiarze 225/55 R17; nota: wzorowa;

 


  • 0

VI QP F23

VI QP J30

VII N22

IX FK2 Tourer R18Z4 

 

 

Ślepego "Białas" FK2 Tourer

http://www.accordklu...le-biała-perła/

 

 

 

Katalog doboru OEM części :

 

http://www.accordklu...i-innych-marek/

 

 


#62 Heromin

Heromin
  • Klubowicz
  • 762 postów
  • Skąd:DE,ES,PL
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 05:01, 28.04.2021

Ślepak, nie chcę już się wdawać w dyskusje, bo następny temat zamkniecie z powodu Bogu ducha winnych moich prywatnych opinii w odpowiedzi na przypuszczone ataki, które nikogo nie obrażały i nie poruszały żadnego tematu zabronionego, więc tylko polecam Tobie przeczytanie tego:

https://autokult.pl/...dziwic#comments

Uważam, że jest w tym sporo racji i też, jeśli chodzi o drogę hamowania, to inaczej będzie auto hamowało z cięższym silnikiem diesla, a inaczej w benzynowym, plus to, jaki typ auta jest i jaka partia ogumienia się trafi. I jeszcze parę innych detali.

Odnosi się też takie wrażenie, że twoje wypowiedzi odnośnie opon w tym oraz w innych tematach o tej tematyce zalatują pewną stronniczością, tak jakby były wzięte rodem z Autobilda, w którym to z góry wygrywają produkty rodzimego przemysłu, itd.
I czasami dziennikarze mylą nazwy produktów do tego. Pomyliłeś Minervy z Imperialami w tym przypadku.
Chociaż ten i ten produkt są pochodnymi bo są pod tym samym brandem belgijskim, ale produkowanym w Chinach.

Mam jedną i drugą markę, Minervy już prawie dwa lata, Imperiale trochę krócej, ale i o nich mogę już coś napisać pokrótce, bo około pięć tys kilometrów nakręciłem i na nich już w różnych warunkach pogodowych i temperaturowych, co uczynię w odpowiednim dziale dotyczącym wymiarów opon, pisząc krótką i konkretną opinię. Bo właśnie niedawno jechałem na nich między innymi w takim deszczu po autostradzie ponad 100 kilometrów że szok, co tyle wody pod nimi się przelało.
O Minervach też zamieszczę w odpowiednim dziale recenzję, dwa lata i kilkadziesiąt tysięcy przejechanych kilometrów dają już jakiś obraz sytuacji.

Natomiast mam po części niemiłe zaskoczenie co do Nexenów tak tutaj chwalonych przez wielu, zamówiłem latem zeszłego roku dwie sztuki przez internet i dopiero teraz zauważyłem, że zwyczajnie jeden rowek odprowadzający wodę jest wyraźnie węższy od wszystkich pozostałych.
Mowa o rozmiarze 205/55/16, takie to są uroki kupna opon przez internet właśnie.
Gdybym te gumy kupował w sklepie stacjonarnym i bym to zauważył, to bym ich po prostu nie kupił. Auto prowadzi się ok na nich w sumie, ale nie wiem, jakby się jechało na nich podczas mocnej ulewy, bo akurat na tych oponach nie dopadł mnie mocny deszcz. Patrząc na czoło tej opony wizualnie widać, jakby ten czwarty rowek był wycięty czymś na szybko i amatorsko. Żenada po prostu...
  • 0

#63 Ślepak

Ślepak
  • Administrator
  • 6028 postów
  • Skąd:Gdynia\Westfalia
  • Silnik:R20
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:CU1
Reputacja: 347
Wzorowa

Napisano 13:30, 28.04.2021

Nie dyskutujmy proszę o pierwszej trójce czy kolejnych długich postach na temat opon imprerial/minerva.

 

Zgadzam się że 90% testów to na pierwszym miejscu jest zawsze Conti lub goodyear, ale o tym można pisać na następnych kilka stron jak i o stronniczości Niemieckich gazet na temat swoich produktów. 

 

Za to co ciekawe w w/w testach na podium pojawia się letni Nokian(dlatego o niego zapytałem), lub markowe Pirelli ląduje na przed ostatnim miejscu, także jakieś ziarno wiarygodności tych testów też jest i rekomendowana przez Ciebie firma zajęła z kretesem niestety ostatnie miejsce gdzie na mokrym wypadają tragicznie.

 

Jak przeczytasz moje wcześniejsze tutaj posty to nawet chwaliłem Hankooki, który według mnie lepiej wypadają niż Sport rt2 czy Turanza t005. co tylko dowodzi że "premium" nie zawsze jest premium i w testach powiedziano o tym także w przypadku właśnie najdroższej Pirelli. Także nikt mi nie zarzuci że co do Opon polecam tylko te premium za worek kasy bo tak nie jest :)

 

Nexeny też miałem na jakiś felgach i wcale mnie pozytywnie nie zaskoczyły, zachowywały się jak Chińczyki, a stawiałem je na jednej linii z Hankookiem jakże błędnie. 

 

Ja piszę o oponach które miałem w VII w dieslu, wyniki testów tych samych opon w aucie które waży 1200 kg i ma 1.0 na przedniej osi mogą być zupełnie inne i o tym też trzeba pamiętać.

 

 

 

Skoro publicznie na forum ruszyłeś jeden temat to odpiszę też tutaj:

Czy kolejny temat zostanie zamknięty? To wszystko zależy tylko od Ciebie, tak jak to miało miejsce wcześniej, zawsze proszono, zawsze były z dwie szansy minimum, nigdy niestety do tych próśb się nie dostosowałeś...

Liczę że tym razem będzie inaczej  i pierwszy cały akapit jest dla Ciebie jasny. 

Pozdrawiam. 


  • 0

VI QP F23

VI QP J30

VII N22

IX FK2 Tourer R18Z4 

 

 

Ślepego "Białas" FK2 Tourer

http://www.accordklu...le-biała-perła/

 

 

 

Katalog doboru OEM części :

 

http://www.accordklu...i-innych-marek/

 

 


#64 Heromin

Heromin
  • Klubowicz
  • 762 postów
  • Skąd:DE,ES,PL
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 14:45, 28.04.2021

Widzisz, poniekąd Ty zacząłeś tym razem, w odpowiedzi odpisuję więc kulturalnie i tak myślę, rzeczowo. Nie miałem zamiaru nic pisać w tym dziale akurat, a tym bardziej na temat Minervy czy Imperiala, ale sam poniekąd wywołałes wilka z lasu.
To jak Tobie wolno, to dlaczego mam nie odpisać w odpowiedzi i to tym bardziej, że ma Minervach zrobiłem kilkadziesiąt tysięcy, na tych drugich pięć tysięcy, więc cokolwiek mogę o nich krótko napisać.
Również z tego też względu, że Minervy dwie sztuki zakupiłem prawie dwa lata temu, a następne dwie w zeszłym roku latem, więc są to dwie różne partie, o których mam taką samą opinię, bo różnicy w ich jakości wykonania i zachowania auta nie widzę. Tylko zrobię to w odpowiednich działach. Przeczytałem trochę niemieckich forów o Minervach i opinie o nich w większości są jednoznaczne, pokrywające się z moimi wnioskami z ich używania, a i w DE jest ich całkiem sporo w użytku.
Że już nie wspomnę o początkowej współpracy tej firmy z Continentalem, co jest też dosyć ważne.
Tyle w tej kwestii ode mnie, pozdrawiam.
  • 0

#65 Ślepak

Ślepak
  • Administrator
  • 6028 postów
  • Skąd:Gdynia\Westfalia
  • Silnik:R20
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:CU1
Reputacja: 347
Wzorowa

Napisano 15:23, 28.04.2021

Widzisz niestety brniesz w dalej to co zawsze.... Już miałeś wiele tematów do wypowiedzi się na temat Impieriala/Minervy co uczyniłeś z nad wyżką że aż został temat zamknięty.... Także po co robisz to po raz kolejny? 

Także PROSZĘ  (już po raz drugi) daruj sobie kolejne wywody o tych oponach i stwierdzenia  że mi coś wolno?

A co nie wolno mi umieścić testu tych opon które tak polecasz?? To znaczy ze coś zacząłem?   Raczej to Ty po  raz kolejny dajesz się sprowokować  tym że ktoś źle ocenił produktu polecony przez Ciebie.

 

Że już nie wspomnę o początkowej współpracy tej firmy z Continentalem, co jest też dosyć ważne.

 

 

 

No i co im dała ta współpraca z conti? że robią dosłownie TRAGICZNE w deszczu/NIEBIEZPIECZNE  opony czego nie umiesz zaakceptować?

Tylko dalej i dalej trzeba czytać o tym że te opony są super? ??? Tylko ni jak się to ma do testów, no tak zaraz napiszesz że testy są opłacone, ale dziwnym trafem pirelli ląduję na przed ostatnim miejscu, a nokian trafia na trzecie miejsce...

 

Naprawdę nie potrafisz zrozumieć/uszanować tego że ktoś może mieć inne zdanie na temat produktu który użytkujesz?  i to takie jakie pokazują testy...

Widzisz, ja potrafię się nawet przyznać do tego że opony które kiedyś uważałem za "dziadostwo" budżetowe teraz polecić? Piszę właśnie o hankooku i że premium w przypadku opon nie zawsze jest warte tego żeby wydać za opony worek pieniędzy. 

 

Także nie zdziw się jak i ten temat zostanie zamknięty bo NIC się nie zmieniło z Twojej strony.

Znając życie odpiszesz żeby ciągnąć dyskusję dalej, albo po raz pierwszy nie odpiszesz co będzie znaczyło że jednak się rozumiemy.


  • 0

VI QP F23

VI QP J30

VII N22

IX FK2 Tourer R18Z4 

 

 

Ślepego "Białas" FK2 Tourer

http://www.accordklu...le-biała-perła/

 

 

 

Katalog doboru OEM części :

 

http://www.accordklu...i-innych-marek/

 

 


#66 Heromin

Heromin
  • Klubowicz
  • 762 postów
  • Skąd:DE,ES,PL
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 16:53, 28.04.2021

Zamkniesz kolejny temat, to mi tym krzywdy nie zrobisz, a ludziom, którzy tu piszą swoje odczucia oraz wnioski z eksploatacji poszczególnych marek opon.
Nie będę się rozpisywał, krótko tylko napiszę, miałem okazję jeździć na tych Minervach sporo kilometrów również w deszczu, zarówno z silnikiem 2.0 jak i 2.4 w automatach, tak lało że szok na trasie szybkiego ruchu i jechałem 100-120 km/h a czasami trochę szybciej, samochodem nie nosiło, nie było aquaplaningu, na zakrętach też nie było poślizgów, hamowania nawet gwałtowniejsze bez włączenia ABS były. Trochę pojeździłem po Hiszpanii latem i po górach na dwóch z nich i teraz po kilkudziesięciu tysiącach km i po dwóch latach nadal wyglądają dobrze zarówno z boku, jak i na bieżniku. Nawet nie są wyząbkowane i nadal są ciche. Dla mnie pasują więc i uważam, że pieniądze wydałem racjonalnie, które na dodatek nie były dużą sumą. Miały być markowe, ale nie było takich jakie chciałem i kupiłem te wobec tego.
Nie namawiam nikogo, żeby je kupił a tylko piszę, jak one u mnie się sprawują.

Szanuję twoje opinie, ale nie jestem w stanie zrozumieć twoich ataków na produkt, na którym sam nie jeździłeś i na dodatek nadal szukasz nie wiadomo czego, kupiłeś też już jakieś markowe opony i ciągle coś Ci w nich nie pasuje.
Również kupiłeś nowe markowe opony, które zwróciłeś bo przyszły jako nowe jakieś odkształcone czy jakoś tak. To na takie też opony wobec tego patrzysz z jeszcze gorszym nastawieniem.
Kasy kupę wydajesz i efektów brak, ale to twoje pieniądze a nie moje są, więc dalej szukaj i testuj wydając kupę kasy, jak Cię na to stać.
Dajmy już spokój z tą dyskusją bo i tak każdy z nas ma swoje opinie i poglądy na ten temat...
  • 0

#67 Ślepak

Ślepak
  • Administrator
  • 6028 postów
  • Skąd:Gdynia\Westfalia
  • Silnik:R20
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:CU1
Reputacja: 347
Wzorowa

Napisano 17:38, 28.04.2021

Wiesz co będzie najlepsze? To czego tego Tobie brakuję, a nawet podkreśliłem w poprzedniej wiadomości :

 

Ugryźć się język i nic nie pisać

 

Raczej tego nie potrafisz zrobić z tego co widać, tylko dalej i dalej swoje jak osoba która kompletnie nic nie chce zrozumieć, a może jak osoba która robi to z premedytacją. 

 

 

Na zakończenie dodam:

Kasę będę wydawał dalej i mało Cię to powinno obchodzić ILE, a na pewno już nie stwierdzę że efektów tego brak hah, na pewno to lepsze od wydania kilku euro na jakiś badziew i się tym zachwycać cały czas.... jakie opony warto kupić i nie są to wszystkie premium także napisałem , chociaż nie będę jak jakaś papuga w kółko klepał we wszystkich postach jakie to super według Ciebie/gówniane (według mnie i testów)opony kupiłeś.

 

Trzeba wziąć poprawkę na to i pamiętać o tym kto już Ci pisał nie raz że nie potrafisz zaakceptować opinii innej od Twojej i to jest twój największy problem który się uwidacznia w tym i wielu innych tematach, tych także zamkniętych.

 

Także jak rozumiesz co się do Ciebie piszę to proszę(już po raz kolejny) najlepiej nic nie pisz już bo to robi się mało zabawne.

Twoje odczucia co do dwóch marek opon ludzie już przeczytali 100 razy... przez to tematy z Tobą są zamykane :)

 

  • Żeby to lepiej zobrazować:

 

14:30 " Nie dyskutujmy proszę o pierwszej trójce czy kolejnych długich postach na temat opon imprerial/minerva."

16:23 " Także PROSZĘ  (już po raz drugi) daruj sobie kolejne wywody o tych oponach"

 

I co zrobiłeś o 17:23 ? Znów opinia o oponach.... 

 

 

Warto czasem posłuchać także innych, pisała Ci to cała Administracja na PW gdy szybciutko napisałeś do Administracji że zamknięto kolejny temat, oczywiście dzięki Tobie, bo kolejne prośby jak zwykle nie podziałały  co widać nawet w tym temacie. 


  • 0

VI QP F23

VI QP J30

VII N22

IX FK2 Tourer R18Z4 

 

 

Ślepego "Białas" FK2 Tourer

http://www.accordklu...le-biała-perła/

 

 

 

Katalog doboru OEM części :

 

http://www.accordklu...i-innych-marek/

 

 


#68 Heromin

Heromin
  • Klubowicz
  • 762 postów
  • Skąd:DE,ES,PL
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 19:32, 28.04.2021

Oczywiście, szanuję twoją prośbę i nie będę wypowiadał się więcej w kwestii tej marki opon, ponieważ wystarczająco dużo o nich napisałem i koniec.
Tylko nadmienię, że wolę jeździć na tym gównie (poza Continentalem które też mam, więc mam opony premium) jak to je określasz, niż na pękających relatywnie nowych Nokianach. Bo to "*cenzura*" wygląda całkiem dobrze po dwóch latach i guma jest jak nowa.
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam życząc miłego wieczoru :)
  • 0

#69 piotrekk6

piotrekk6
  • Forumowicz
  • 373 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:K24
  • Wersja:Type-S
  • KM:???
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 22:10, 07.05.2021

Założyłem Dębicę Presto UHP 225/45/17 XL i szczerze nie rozumiem fenomenu ich opinii. Jeżdzę na nich tydzień i stwierdzam że nie ma szału na suchym ciepłym asfalcie. Wziąłem XL, a w zaketach mam wrażenie że samochód mi pływa. Wczesniej w poprzednim aucie jeździłem na Conti Premium Contact 5 14'' (Mitsubushi Carisma)  i mam wrażenie że lepiej trzymał się drogi niż honda na Dębicach, wiem że porównanie trochę z czapy, bo wszystkie możliwe parametry są inne, jak i auto z segmentu na żyletki. Może wymagam zbyt wiele, ale jestem pewny że wybrałbym teraz inne opony.

 

Muszę nieco sprostować swoją opinię. Pojeździłem trochę i zmieniłem zdanie. Na mokrym oponki sprawują się dobrze, a nawet bardzo dobrze. Na suchym też zdecydowanie lepiej niż wtedy gdy pisałem poprzedni post. Może powinienem trochę odczekać, dać im czas żeby się dotarły/ułożyły. Co więcej, są bardzo komfortowe i dobrze tłumią przy profilu 45 na 17" i dobrze że wziąłem XL, bo wcale tego nie czuć.

 

Teraz nie żałuję zakupu i uważam że są warte swej ceny która zresztą nie jest wygórowana ;)


Użytkownik piotrekk6 edytował ten post 22:14, 07.05.2021

  • 0

#70 El Dziurso

El Dziurso
  • Nowy
  • 16 postów
  • Skąd:Rzeszów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:VII Sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 00:18, 14.07.2021

(Accord 7) Siemka, polećcie jakieś oponki 225/40/r18, budżet to około 1200 za komplet czyli ok. 300zł za sztukę, wiem że jak na 18calowe opony nie jest to duży budżet. 

Na oponeo polecają użytkownicy Fulde SportControl2     Nokian Powerproof     Hankook Ventus s1Evo3. 

Mam dylemat wszędzie można znaleźć wiele wad. 

Zależy mi żeby opona dobrze kleiła, lubię szybkie zakręty, żeby nie było strachu jeździc więcej niz 80/h w deszcz no i za głośna nie była.

Chciałbym też żeby ta opona się nie skończyła w 2 sezony tylko coś wytrzymała. Zazwyczaj staram się nie ścierać opon.

Najważniejsze żeby dobrze kleiła jeśli te cechy się w tej cenie nie łączą oczywiście :D


Użytkownik El Dziurso edytował ten post 00:21, 14.07.2021

  • 0

#71 KulawyJohn

KulawyJohn
  • Administrator
  • 1615 postów
  • Skąd:KSU powiat suski
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:201 z groszami
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CU2
Reputacja: 53
Wzorowa

Napisano 10:39, 14.07.2021

Dołóż do budżetu choć 400-500zł bo tak to nie znajdziesz nic w tym rozmiarze co by Cię zadowoliło.

No chyba, że Dębica...
  • 0

Pozdrawiam Grzegorz - górolicek śmiesek :)
Moja "Czarnula"

"Być górolem - to nie po górolsku godać.
Górolsko ślebodę trza tajsi w sercu chować!
Nie tyn jest górolem, co mo parzynice,
Nie tyn, komu gorset zdobio łostrężnice.
Jeno tym górolem, kto w górach serce swe łostawił,
W wąziutki szczelinie granitym zastawił"


#72 El Dziurso

El Dziurso
  • Nowy
  • 16 postów
  • Skąd:Rzeszów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:VII Sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 02:28, 02.08.2021

Polećcie opony do 400zł bo nie wiem co robić jest tak wiele wątków na forum a jeszcze więcej nie opisanych opon, zastanawiałem się nad jakimiś Continentalami albo Michelinami ale miszelki cieżko dostać w tej kwocie, natomiast pirelli ma wiele złych opini o wybulaniu i pękaniu w internecie, nie wiem co robić pomóżcie. Opona ma dobrze kleić w zakrętach być bezpieczna najlepiej deszcz A paliwo C.  225/40 18r

 

Myślę o PremiumContact 6 od Continentala ale też znajdą się i na nie złe opinie.


Użytkownik El Dziurso edytował ten post 02:35, 02.08.2021

  • 0

#73 Wlodar

Wlodar
  • Forumowicz
  • 5250 postów
  • Skąd:P
  • Silnik:123
  • Wersja:Abc
  • KM:1
  • Paliwo:PB
  • Rok:1234
  • Nadwozie:N
Reputacja: 33
Super

Napisano 10:57, 02.08.2021

Czytałeś wogóle forum?
Chcesz dołożyć następny wątek?

Użytkownik Wlodar edytował ten post 10:58, 02.08.2021

  • 0
                       

#74 Ślepak

Ślepak
  • Administrator
  • 6028 postów
  • Skąd:Gdynia\Westfalia
  • Silnik:R20
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:CU1
Reputacja: 347
Wzorowa

Napisano 12:41, 06.08.2021

Ma ktoś porównanie między Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 a 5 ? 

Tzn czy warto przesiąść się na 5gen? Podoba mi się w 3 sztywne boki opony mimo indeksu 91W, gdzie w/w nokian 92Y XL jest znacznie miększą oponą. 


  • 0

VI QP F23

VI QP J30

VII N22

IX FK2 Tourer R18Z4 

 

 

Ślepego "Białas" FK2 Tourer

http://www.accordklu...le-biała-perła/

 

 

 

Katalog doboru OEM części :

 

http://www.accordklu...i-innych-marek/

 

 


#75 piotrekk6

piotrekk6
  • Forumowicz
  • 373 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:K24
  • Wersja:Type-S
  • KM:???
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 21:53, 22.08.2021

Ja to tylko tu zostawię


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq