Skocz do zawarto艣ci


RODO w HAKP

Zdj臋cie
VIII

Instalacja zenit pro obd

VIII LPG gaz accord

  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gniazdowy

Gniazdowy
  • Nowy
  • 1 post贸w
  • Sk膮d:Krak贸w
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Kombo
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:00, 19.11.2018

Accord 2.0, 156km, 2009rok, kombi.
Przeczyta艂em du偶o o instalacjach gazowych ale firma Art-gaz Krak贸w ul. Nowohucka poleca mi taki zestaw.


"Witam proponujemy instalacje Zenit Pro Obd wtryskiwacze Hercules w wersji pojedynczej reduktor Tomasetto Antarctic plus system lubryfikacji, cena 3000zl"

Firma upiera si臋, 偶e zestaw jest lepcy od BRC,Stag贸w itd. mniej awaryjny, twierdzi 偶e lubryfikacja nie szkodzi, a robi膮 to tak 偶e nie zatykaj膮 si臋 przewody i przy wysokich obrotach dotrysk z pb ma zapewni膰 silnikowi d艂u偶sz膮 偶ywotno艣膰.

Teraz pytanie czy to prawda, czy taki zestaw b臋dzie s艂u偶y艂? Nie chc臋 zrobi膰 czego艣, 藕le, taniej. Auto ma je藕dzi膰, mo偶e by膰 dro偶ej ale chc臋 mie膰 pewno艣膰, 偶e b臋dzie super.

Rozmawia艂em te偶 z innymi firmami w Krakowie autonagaz z ul. Beskidzkiej i z autogazik z ul. Hamernia, maj膮 d艂u偶sze terminy ale jak powiecie, 偶e warto czeka膰 to czekam :)
  • 0

#2 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3079 post贸w
  • Sk膮d:August贸w
  • Silnik:1.8
  • Wersja:Comfort
  • KM:140
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Civic FD7
Reputacja: 46
Super

Napisano 18:16, 19.11.2018

Umawiaj termin u Piotra Ficka i tyle. Zenit Pro i Herculesy s膮 ok ,ale jak przytaczasz ich pierdo艂y to szkoda czasu na ten zak艂ad. Oczywi艣cie polecaj膮 Zenit bo tylko to montuj膮 i na tym si臋 znaj膮, co w samo w sobie nie jest z艂e.

1. Stag4 Q-BOX Basic / TECH 224  3100z艂 u Piotra. Cena bardzo dobra. Ja bym poleca艂 Tech Duo, KME Tur, Barracuda.

http://autonagaz.net/Oferta-c3.html


  • 0

Do zobaczenia na trasie.


#3 jay11

jay11
  • Forumowicz
  • 270 post贸w
  • Sk膮d:Krak贸w
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 16:42, 20.11.2018

Mam zenit pro obd z Art-gaz ju偶 ponad dwa lata i dzia艂a jak nale偶y. Druga sprawa to to 偶e dwa lata je藕dzi艂em na regulacj臋 bo co jaki艣 czas, raz w tygodniu, wyskakiwa艂 b艂膮d mieszanki na LPG. Nie potrafili tego ustawi膰 i sko艅czy艂o si臋 na w艂膮czeniu autokasowania b艂臋d贸w. W ko艅cu si臋 wkurzy艂em i podjecha艂em na ulic臋 Beskidzk膮 i po jednej wizycie jak r臋k膮 odj膮艂. Od tej pory ani jeden check nie wyskoczy艂. Opinia nale偶y do Was.
  • 0

#4 viper505

viper505
  • Forumowicz
  • 251 post贸w
  • Sk膮d:Zag贸rowa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 22:27, 20.11.2018

Mam Zenita od nich od ponad 4 lat, grubo ponad 170kkm nalatane i problemow zadnych. I nie montuja tylko Zenita. Montuja to co sobie wymyslisz. Bedziesz chcial lubre to ja dostaniesz, nie to nie. Robili tez osemke kuzyna i siodemke brata. Wszystko na Zenicie i Herculesach i nie slysze, zeby ktos na cos narzekal


U偶ytkownik viper505 edytowa艂 ten post 22:31, 20.11.2018

  • 0

#5 jay11

jay11
  • Forumowicz
  • 270 post贸w
  • Sk膮d:Krak贸w
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 22:47, 20.11.2018

Mam Zenita od nich od ponad 4 lat, grubo ponad 170kkm nalatane i problemow zadnych. I nie montuja tylko Zenita. Montuja to co sobie wymyslisz. Bedziesz chcial lubre to ja dostaniesz, nie to nie. Robili tez osemke kuzyna i siodemke brata. Wszystko na Zenicie i Herculesach i nie slysze, zeby ktos na cos narzekal


A sprawdza艂e艣 czy autokasowanie w艂膮czone?
  • 0

#6 viper505

viper505
  • Forumowicz
  • 251 post贸w
  • Sk膮d:Zag贸rowa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 22:51, 20.11.2018

Tak, sprawdzalem i nie bylo nigdy wlaczone. Zawsze patrze co jest klikane przy przegladach takze wiem co i jak jest ustawiane. 


  • 0





R贸wnie偶 z jednym lub wi臋ksz膮 ilo艣ci膮 s艂贸w kluczowych: VIII, LPG gaz, accord

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 0

0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq