Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VIII

upgrade Audio Premium System do Navi / DVD

VIII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
655 odpowiedzi w tym temacie

#481 egon12

egon12
  • Forumowicz
  • 472 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 14:10, 06.07.2012

http://webfile.ru/5555105

to jest fajne ... tylko fonty trzeba dograc z innego ...
dorobie jeszcze przewijane menu i neta gsm z modemu usb ...

co do kamery ... to mam obraz odwrocony w stosunku do lusterka wstecznego tylko czasem przy starcie ....
wyglada mi to na swirowanie albo kamery albo displeja przy zanizonym zasilaniu podczas uruchamiania silnika

@msnet - system v1.51 zapisuje sobie uruchomione programy ...wlaczysz AM wylaczasz samochod, przychodzisz i AM ruszy :) juz nie bedziesz musial robic autostartu w regedit :P

Pozdr
e12
  • 0

#482 Rogierro

Rogierro
  • Nowy
  • 1 postów
  • Skąd:Szczecin
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:51, 13.11.2013

Wątek już trochę stary, ale może ktoś jeszcze będzie chciał się coś dowiedzieć, jak ja na przykład, więc wklejam link do instrukcji montażu chińczyka w acc wersja eu. Krok po kroku jak rozebrać wszystko i podłączyć.

http://speedy.sh/SD9...ean-Version.pdf
  • 0

#483 accord007

accord007
  • Forumowicz
  • 123 postów
  • Skąd:Karpacz
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:150
  • Paliwo:ON
  • Rok:2014
  • Nadwozie:SUV
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:49, 30.12.2013

Probowal ktos wsadzic orginalny zestaw Navi do VIII?
  • 0

#484 sosen

sosen
  • Forumowicz
  • 14 postów
  • Skąd:waw
  • Silnik:2.4
  • Wersja:exe
  • KM:215
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:ładne :)
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:26, 15.01.2014

hej

po 2 mailach i wizycie w Plazie otrzymałem telefon od przedstawiciela Stopolu na spotkanie celem "deinstalacji" Phantoma + kamery cofania.

(cyrk z nawi opisałem tutaj : http://www.accordklu...p=616730#616730 )
Muszę przyznać że jestem pod wrażeniem, nie trzeba było pałować się, grozić - stwierdzili że badziew i Stopol ma się zwijać z zabawkami a w miejsce instalują oryginalną, którą mam w pudełku.

Podejście godne pochwały, podtrzymuję moją bardzo dobrą opinię o Plazie. Zarówno przed sprzedażą, w trakcie i jak widać w okresie serwisowania - wszystko jak do tej pory przebiega podręcznikowo a klient po odejściu "od kasy" nie jest spuszczany na szczaw. Zadowolonym wielce, jak mawiał klasyk.

Ponieważ, zostanę pozbawiony podstawowych funkcji życiowych (jakimi są nawigacja i kamera cofania) bez których ciężko na tym świecie, najprawdopodobniej przyłączę się do Waszego klanu chińczyków.

@egon12 - udało Ci się sparować modem z tą navi i działa bez problemu LiveDrive! AMapy ?

Przy okazji znalazłem na allegro ciekawą navi z.... WIFI.

http://allegro.pl/sh...item=3865381018

pozdr
S.
  • 0

#485 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 411 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:51, 15.01.2014

Tak, w opisie jest WiFi ale jest też, że ma radio i borykać się z tym tematem będziesz jak inni którzy zakupili nawigację z radiem. Przeczytaj wątek od początku to dowiesz się o czym mówię.
Nie wiem, czy udało im się wyłączyć ten moduł z użytkowania bo jakość grajka z tego co pamiętam mizerna.
  • 0

#486 accord007

accord007
  • Forumowicz
  • 123 postów
  • Skąd:Karpacz
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:150
  • Paliwo:ON
  • Rok:2014
  • Nadwozie:SUV
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:53, 15.01.2014

Ja bym z checia podlaczyl oryginalna navi. Do VII gena da rade. Do VIII napewno tez tylko nie moge auta rozebrac na 2 tyg i grzebac.
  • 0

#487 sosen

sosen
  • Forumowicz
  • 14 postów
  • Skąd:waw
  • Silnik:2.4
  • Wersja:exe
  • KM:215
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:ładne :)
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:41, 16.01.2014

Tak, w opisie jest WiFi ale jest też, że ma radio i borykać się z tym tematem będziesz jak inni którzy zakupili nawigację z radiem. Przeczytaj wątek od początku to dowiesz się o czym mówię.
Nie wiem, czy udało im się wyłączyć ten moduł z użytkowania bo jakość grajka z tego co pamiętam mizerna.



Tak widziałem, czytałem cały wątek i raczej nie wejdę w ten interes. Podałem to jako ciekawostkę :)
Skłaniam się ku CAV-8080sr. Napisałem wczoraj do elven@fedomcn.com z pytaniem czy mają na stanie i jaka jest ich oferta i czekam na zwrotkę.

Ja bym z checia podlaczyl oryginalna navi. Do VII gena da rade. Do VIII napewno tez tylko nie moge auta rozebrac na 2 tyg i grzebac.


Ok, ale nie będziesz miał tam automapy, a nawet jeżeli uda Ci się zainstalować, to wątpliwym jest czy dasz radę podłączyć modem. W miarę postępu technologicznego i rozwoju nawigacji pod kątem komunikacji online, zostaniesz pozbawiony tej funkcjonalności. Ja kupiłem accorda z myślą żeby pojeździć nim ładnych parę lat, zanim wypuszczą nowego tourera i zejdzie cenowo ;)
Ten chińczyk o którym piszą koledzy jest moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem - przede wszystkim rozkminiono go, w razie wątpliwości mam nadzieje że ktoś z forum wspomoże radą. No i mapy - co by nie mówić o "Krzysiu kłamcy" to updaty do niej sa na bieżąco, a z oryginalnym navi... no cóż, raz na ruski rok. Takie rozwiązanie może być przydatne w miejscu w którym nie ma dużych zmian na siatce połączeń, ale u nas co chwilę otwierają nowe kawałki tras szybkiego ruchu. A ja chociaż nie jestem kierowcą ani nie mam pracy związanej z przemieszczaniem się to średnio rocznie robię ok 40 tyś km. Lubię jeździć, szczególnie Accordem :)
Ale nie lubię kisić się w korkach, dlatego liczę na rozwój aplikacji umożliwiającej mi omijanie korków. A tego oryginalna navi raczej nie będzie miała szybko. Niestety pomimo tego że Japończycy są miłośnikami nowych technologii a nasze accordy to genialne pojazdy, daje się zauważyć bieda jeżeli chodzi o elektronikę użytkową w samochodzie.
  • 0

#488 sebo_runner

sebo_runner
  • Forumowicz
  • 458 postów
  • Skąd:Łomża
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Exe
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 19:28, 26.04.2014

Panowie a jak wygląda sytuacja Gdy w VIII  gen ( 2009 Rok ) Mam PSS albo zwykłe i chcę założyć Radyjko z nawigacją ? Co konkretnie trzeba dokupić ? Jak z instalacją i podłączeniem jej ? Czy jak kupię same radio i wyświetlacz to będzie coś działało ? 

 

Przeczytałem parę tematu , lecz nikt nigdzie się nie określił czy kostki pod ów system są w samochodzi czy ich nie ma 

 

Z tego co wiem to trzeba kupic

-Radio

-Wysiwetlacz

-DVD z bagażnika ? 

-Zmieniarkę jak nie mam PSS tak ?

 

Nie interesuje Mnie chińczyk tylko chciałbym ORI wstawić

 

Pozdro

Sebo 


Użytkownik sebo_runner edytował ten post 19:38, 26.04.2014

  • 0

Starajmy się jeździć jak ludzie ....

Mój Accord VII oraz nowe mody >>http://www.accordklu...pic.php?t=46314


#489 AyrturSenny

AyrturSenny
  • Forumowicz
  • 16 postów
  • Skąd:Gorzów Wielkopolski
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:150
  • Paliwo:ON
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:19, 12.07.2014

Witam. Kilka dni temu kupiłem Accorda z 2011 roku z zamontowaną stacją multimedialną. Z papierów wynika, że sprzęt pochodzi z firmy STOPOL. Jego oznaczenie to DVM 3674 (DVD bez przycisków). Sprzęt najprawdopodoniej montowany był w jakimś salonie Hondy pod koniec września 2011.

Aktualnie pracuje na systemie:

OS: EN-PRIMA-V1.53-60HZ

MCU: 5.16HS-6H9G-8R

Nakładka jest w języku polskim.

 

I teraz kilka pytań:

1. Czy jest jakaś ciekawsza wersja oprogramowaniu pasująca do tego sprzętu?

2. Czy tuner TV w tym chińczyku jest analogowy czy cyfrowy? (pod szybą kierowcy przyklejona jest antena TV). Niestety nie znalazłem żadnego pilota w aucie, a po włączeniu TV z ekranu pojawia się jedynie zaszumiony "biały" ekran. 

3. Co może być przyczyną niełapania fixa przez Automapę? GPS widuje maks 4 satelity na żółto, nawet po upływie 30 minut (auto w bezruchu).

 

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Artur


  • 0

#490 marcus

marcus
  • Nowy
  • 6 postów
  • Skąd:Katowice
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:46, 27.07.2014

czy do accorda VII przed liftem wyposażonego w PSS można wpakować oryginalną navi  z modelu po lifcie ??


  • 0

#491 kolek

kolek
  • Nowy
  • 1 postów
  • Skąd:warszawa
  • Silnik:2.2
  • Wersja:executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:34, 08.10.2014

Chcę zamontować do accord VII 2004r nawigacje. I teraz pytania:

1. Jjak to najlepiej rozwiązać?  Czy lepiej wymienic radio na nawigacje, czy może lepiej wsadzić nwagiacje w deskę rozdzielczą (pod szybą)?

2. Czy są warsztaty które się specjalizują w takich rzeczach?

3. Czy tak jak osoba wyżej napisała oryginalna nawigacja będzie spokojnie działała gdy się nią zastąpi standardowe radio?


  • 0

#492 oliviero

oliviero
  • Forumowicz
  • 232 postów
  • Skąd:WSC
  • Silnik:CN1
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CN1
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 22:02, 22.11.2014

Chcę zamontować do accord VII 2004r nawigacje. I teraz pytania:

1. Jjak to najlepiej rozwiązać?  Czy lepiej wymienic radio na nawigacje, czy może lepiej wsadzić nwagiacje w deskę rozdzielczą (pod szybą)?

2. Czy są warsztaty które się specjalizują w takich rzeczach?

3. Czy tak jak osoba wyżej napisała oryginalna nawigacja będzie spokojnie działała gdy się nią zastąpi standardowe radio?

Będzie działała, jeśli masz PSS to potrzebna Ci jest kompletna wiązka kabinowa - może być od wersji angielskiej. Wyizolujesz wtedy przewody z wiązki do navi.Jest trochę pracy przy tym ale oryginał to oryginał.


  • 0

#493 oliviero

oliviero
  • Forumowicz
  • 232 postów
  • Skąd:WSC
  • Silnik:CN1
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CN1
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 10:22, 30.11.2014

Przy okazji orientuje się ktoś do której anteny to wejście?

577322c750b0aa00m.jpg


  • 0

#494 jacob101

jacob101
  • Moderator
  • 2228 postów
  • Skąd:Police
  • Silnik:1.5
  • Wersja:Sport Plus
  • KM:182
  • Paliwo:PB
  • Rok:2019
  • Nadwozie:FK7
Reputacja: 66
Wzorowa

Napisano 19:57, 07.02.2015

Koledzy od dluzszego czasu zbieram sie z zamontowaniem navi do mojego accorda. Sa dwie opcje, chinski daszek, ktory jakos wizualnie mi nie podchodzi. I oem navi, ktore w sumie bardziej mi pasuje. Mam pytanie nad sensem montazu oem navi, chcialem sie zapytac o jakosc map, czy jazda po Polsce ma sens i jak wyglada z pokryciem Polski?


  • 0

Było: crx 1990r. D16Z5, civic 1998r. D14A4
civic 2004r. D16V1, civic 2007r. R18A2,
Accord 2007r. N22A, Accord 2010r. N22B, Civic 2019 FK7


#495 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 411 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:29, 07.02.2015

Kolego, pomyliłeś tematy.

Wątek dotyczący VII gena jest gdzie indziej. Tu rozpisywaliśmy się na temat chińczyków do gena VIII, i nie mamy daszka.

Wstukaj http://www.accordklu...yk/#entry152361

 

Na marginesie, jest dostępny w sieci nowy system EN-PRIMA-TMC-128-V1.68

Zapodałem, działa. Czy lepiej - poczekam z odpowiedzią.

Niestety na starym przestał mi działać autostart (wykładała się automapa). Musiałem ją uruchamiać ręcznie po odczekaniu paru minut.

Na tym systemie póki co działa (na psa urok), oby nie zapeszyć.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VIII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq