Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

świerszczyk


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 conoor

conoor
  • Forumowicz
  • 21 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:59, 19.11.2008

panowie skrzypi mi kierownica przy skręcaniu gdzie moge szukać tego świerszcza,bardzo irytujący dzwięk-radio nie pomaga???!! :eee

#2 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 16:27, 19.11.2008

Odkręć kolumnę kierowniczą i już bez plastików zobacz posłuchaj co to może trzeć,może środek smarujący się skończył.Miałem też podobnie w Susuki gdzie wygięła mi się śruba łącząca drążek od kierownicy.Tam są dwa drążki jeden od kierownicy,a drugi wchodzi w podłogę.Łacznik tych drążków-śruba wygięła się i miałem podobne odgłosy.Musisz zdobyć bardzo dobrej jakości hartowaną śrubę,aby to skręcić bo zwykłe po chwili wyginały się.

#3 conoor

conoor
  • Forumowicz
  • 21 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:52, 19.11.2008

glinuś a co z jaśkiem może mi wybuchnąć??nawet niewiem czy on tam jest??

#4 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 18:19, 19.11.2008

Nie ruszasz jaśka bo on wcale do tego nie jest potrzebny,tylko kolumna kierownicza,albo musisz zanurkować i popatrzeć co się dzieje z łącznikiem drążków.

#5 conoor

conoor
  • Forumowicz
  • 21 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:56, 19.11.2008

oki dzięki

[ Dodano: 2008-11-21, 21:21 ]
noi jestem w lesie,posprawdzałem wszystko w kolumnie i według mnie jest wszystko wporządku od spodu też nic ciekawego sie nie dopatrzyłem-jedyna pociecha w tym ze teraz świerszczy tylko z rana po rzejechaniu paru km.gdzieś to zanika

#6 pawpor

pawpor
  • Partner HAKP
  • 1276 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 13:09, 02.12.2008

Objawy wskazuja na kończącą się pompe wspomagania...

Jeżeli długo nie odpisuję proszę pytania kierować na info@brakeparts.pl :)

 


#7 cieniu_

cieniu_
  • Forumowicz
  • 41 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:27, 02.12.2008

A patrzyłeś stan płynu w zbiorniczku od wspomagania? Brak odpowiedniej ilości też daje podobne objawy.

#8 Mikolaj

Mikolaj
  • Forumowicz
  • 3396 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 13:29, 02.12.2008

Brak plynu daje raczej taki jeczacy, a pozniej piszczacy dzwiek, ja tego nie okreslilbym jako 'swierszcz' i nie znika po rozgrzaniu.

#9 muloj

muloj
  • Klubowicz
  • 293 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 21:26, 03.12.2008

Ja miałem u siebie to samo, już miałem magiel dawac do regeneracji, ale wymieniłem olej we wspomaganiu niby jest on bezobsługowy jednak mój był czarny i wymieniłem raz po czym kupiłem drugi litr bo jezcze było czarno (dolweałem do zbiorniczka, jeździłem kilka dni , wyciągałem stary płyn szczykawką i dolewałem nowy) pomogło po trzeciej operacji, powodzenia.

Tomek
zawsze czarna perła  Hania CG9>CL7>CU2  2.4 i-VTEC


#10 conoor

conoor
  • Forumowicz
  • 21 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:13, 05.12.2008

wszystko posprawdzalem i nic pompa olej itp. ok.-mechanik powiedzial zebym poczekal do wiosny ze pewnie mu przejdzie..kto lubi gre na skrzypcach to moje auto jest w sam raz mozna sie wyluzowac,a mnie krew zalewa-wole dzwiek gitary(he he)

#11 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 21:43, 07.12.2008

mechanik powiedzial zebym poczekal do wiosny


I ja życzę z całego serca bezruch klientów mechanikowi do wiosny :mrgreen:

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#12 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:42, 17.12.2008

Qrde ja wlasnie od wczoraj to samo zauwazylem... skrzypi jak cholera!!!!!!!!!!! oszalec mozna!
Tutaj nawet nagralem to skrzypienie... co radzicie??
http://www.wrzuta.pl...jdy/nagranie001

#13 conoor

conoor
  • Forumowicz
  • 21 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:07, 18.12.2008

zajefajny dzwiek skąd ja go znam?niestety dalej niewiem skąd on dobiega jakbyś do tego doszedł to daj znać!!!!

#14 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 10:29, 18.12.2008

O kurna jak nienaoliwione stare drzwi :k
Może faktycznie wymiana płynu by pomogła :roll:

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK


#15 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 11:08, 18.12.2008

To raczej w jakimś łączniku bo ewidentnie słychać metal z gumą.Gdzieś coś się wysuszyło i trzeba nasmarować.Stawiam w dalszym ciągu na drążek kolumny kierowniczej w jego końcowej fazie przy pedałach.Musisz tam wstrzyknąć dobrego nie parującego smaru.Wiadomo,każdy ma jakąś teorię ale jak nie sprawdzisz każdej z nich to się nie dowiesz.Ja wszystkie części ruchome mam wyczyszczone i ponownie nowym smarem do przekładni nasmarowane-próbuj




IPB Skin By Virteq