Skocz do zawartości


RODO w HAKP

CB radio Patenty instalacyjne w kabinie :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:03, 08.05.2010

Witam

Dzisiaj zakupiłem sobie CB radio (takiego prawie presidenta ;)). I mam problem bo niema gdzie go w jakiś ładny sposób umieścić by było wygodnie. Mam tylko jeden jak narzazie pomysł, lecz niestety trochę inwazyjny :(. Mój Accord to wersja LS, wiec pod zegarkiem a nad popielniczką jest taki ładny schowek który niestety jest z byt płytki przez co radio się nie mieści, a by się zmieściło trzeba by było wyciąć tylną ścianę schowka :-/. Plusami takiego zabiegu było by nie wątpliwie to ze nie trzeba radia chować pod siedzenie, tylko wystarczyło by po odkręceniu mikrofonu, zamknąć pokrywkę a CB leżało by sobie w środku schowka .

Mam teraz pare pytań :

1. Czy jak wytnę tylną ścianę to za nią jest jeszcze jakieś miejsce które by można było zagospodarować na rzecz CB RADIA ?

2. Może macie jakieś inne pomysły co do umieszczenia radyjka w jakimś dobrym miejscu ?

Liczę na wasze sugestie i dobre rady. Mam nadzieje ze w odpowiednim dziale umieściłem temat :)

Pozdrawiam :)
  • 0

#2 pegal

pegal

    pegal

  • Forumowicz
  • 1802 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:1.8
  • Wersja:iS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 11
Dobra

Napisano 20:25, 08.05.2010

Ja mam właśnie dokładnie w ten sposob zamontowane radyjko CB. mam Unidena 510 ale President to klon wiec nie powinno być problemu. Radyjko po wycięciu tylnej ścianki schowka mieści się doskonale i jest miejsce na przewody od anteny i zasilający. Wygodne jest właśnie to, że możesz zamknać klapkę i nie "kusi". Wiem, jak się ktoś dopatrzy, że mam uchwyt antenowy na klapie to może dalej węszyć i włazić do auta ale mimo wszystko jak nie widać radia to jest jakoś mniej prawdopodobne, że nieproszony gość zawita.
  • 0
MaxLife RULEZ !!!

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:37, 08.05.2010

No ja mam właśnie Uniden 520 :). A antenkę na magnes SIRIO AS-100 którą kładę na tylną klapę ( i podkładkę pod magnes co by lakieru nie rysować ), wiec jak gdzieś autko zostawiam to Antenę wraz z podkładką chowam do bagażnika wiec nie będzie nic wzbudzało podejrzeń że CB jest w schowku :) . Jutro jeszcze powalczę z przeprowadzeniem kabla od anteny pod tylną kanapą :)

[ Dodano: 2010-05-09, 11:16 ]
Demontowałeś schowek by wyciąć ta tylną ścianę ?? Czy da się jakoś wyciąć nie wyjmując schowka, jeżeli tak to proszę o jakieś sugestie :)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq