Skocz do zawartości


RODO w HAKP

poduszka pod silnik


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:28, 15.11.2008

Witam. Szukam poduszkę pod silnik przednią do mojej Hani ale nie bardzo mogę jej znaleźć.Szukałem w paru sklepach (internetowych) i nic.Może ktoś miał doczynienia z tą poduszką? 1,8v-tec 99r.

#2 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3,403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 21:37, 15.11.2008

A nie lepiej kupić z jakiegoś rozbitka w dobrym stanie.Jak Twoja jest uszkodzona to każda inna będzie lepsza,poza tym nie dość,że ciężko dostać to i są dość drogie.Popatrz na allegro mają do Twojego modelu.

#3 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5,948 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 22:00, 15.11.2008

Z tego co słyszałem i czytałem to ta poduszka jest nie do dostania nigdzie!!!
Z rozbitych na szrotach też nie ma bo accordy podobno każdy ma uszkodzoną tą poduszkę.

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK


#4 Blade

Blade
  • Forumowicz
  • 590 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 22:41, 15.11.2008

Seth - DOKŁADNIE!

Wal do ASO kolego - koszt ok 220zł (moze będą mieli do Twojego - do ATR'ów nie mają)

Sprawdz jeszcze poduszki dostępne tutaj: http://www.tedgum.pl...ACCORD/EGS.html

Pytałem się ich o poduszkę do mojego ale przeslal mi Pan taki schemat który pokazał ze ich poduszka ma inna podstawkę jak moja:

http://img521.images...00266478rl8.jpg
Moze V gen taka ma?

Najlepiej bedzie jak obadasz swoja i się skontaktujesz z tymi ludzmi.
W razie czego biorą jakies 240zł za regeneracje :/

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 08:55, 16.11.2008

Dzięki za podpowiedź napisałem do ASO i powiedzieli że będą za dwa tyg.po 243zł.
czesci@autowest

#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 11:39, 16.01.2009

Witajcie, dopiszę tu pare swoich uwag gdyż problem przedniej poduszki do Accorda (1.8 Hatchback 2000 rok CH6)przerabiałem dość długo. Wszystko zaczeło się od tego że auto drgało, wpadało w wibracje na biegu jałowym. Sugerowano mi że to wina przepustnicy, wyczyszczono ją, itd a nawet wymieniono na inną. Bez rezultatu. W końcu jeden z mechaników stwierdził że przednia poduszka jest zerwana. Jeśli ona jest zerwana to sugerował też wymianę tylniej równoważącej. Tylnią od razu dostałem w ASO natomiast z zamówieniem przedniej był cyrk. Najpierw mi powiedziano że 2 tygodnie mam czekać, potem że miesiąc bo w Polsce jej nie ma. Dzwowniłem po innych ASO i ta sama gadka. Masakra ogólnie. I tak przez ponad pół roku czekałem i czekam nadal :-) Na innym forum wyczytałem że w Intercarsie można zamiennik kupić i go nabyłem. Nr katalogowy w Intercarsie to 0206-01-5244P. Ale przy zakładaniu się okazało że jeden otwór jest przesunięty o 1 cm. Nie pasowała.
Cudem na allegro jeden człowiek wystawił nową, oryginalną poduszkę - nr katalogowy to 50840-S1A-E00.
Aha...po wymianie przedniej i tylniej poduszki oraz dokręceniu bocznej (konkretnie śruba/nakrętka pod zbiorniczkiem płynu hamulcowego ) DRGANIA kabiny ustały.... :-)

#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 12:48, 16.01.2009

To ci się kolego udało bo ja jeszcze nie dostałem tej poduszki ? Ale będę szukał dalej może coś się trafi bo w ASO powiedzieli mi to samo co tobie :-(

#8 Blade

Blade
  • Forumowicz
  • 590 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 13:37, 16.01.2009

Ja moją poduszkę w ASO zamówiłem w maju... miala byc w sierpniu... pozniej wrzesniu... listopadzie... grudniu... w 2009r...

Okazalo się ze jest to ogolno europejski problem :/ Udało się znaleźć część na forum fanów ATR'ów w UK'u :)

#9 nikor11

nikor11
  • Forumowicz
  • 62 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 16:50, 16.01.2009

Ja nie miałem absolutnie żadnego problemu z dostaniem tej przedniej poduszki w ASO.W ciągu tygodnia ją miałem.Koszt 250zł.Moge znajomego z tego ASO sie zapytać czy dostane i w ciągu jakiego czasu

#10 mario111-75

mario111-75
  • Forumowicz
  • 24 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:07, 16.01.2009

Popytaj tutaj :
http://www.tedgum.pl...YNIA-PRZOD.html
:ok
ACCORD .............. i długo,długo NIC!!!




IPB Skin By Virteq