Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Accord 2009 Executive i HFT


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:50, 26.04.2010

Witam,
Nabyłem Accorda 2009 2.2D Executive (bez navi) z min. system Honda HFT i w sumie dopiero po zakupie
w trakcie różnych kombinacji wyszło, że mój telefon Nokia E66 nie jest do końca kompatybilny z HFT.
Tzn. ładnie odbiera telefony itd. ale jak już chcę gdzieś zadzwownić (Call XYZ) to koniec.
Niby gada , że Dialing ale nic się nie dzieje. Oczywiście spróbowałem z innymi telefonami
(starszym E65 czy 5130) i tam działa wybieranie bez zarzutu.

Na forum anglojęzycznym Nokii zauważyłem, że jakiś brytyjczyk miał podobny problem
z E75 i nie znalazł rozwiązania.

Czy ktoś może posłużyć jakimś rozwiązaniem albo definitywną informacją (tylko nie w stylu zmień
telefon - bo nie za bardzo chcę)?

Pozdrawiam
  • 0

#2 Driv3r

Driv3r
  • Forumowicz
  • 257 postów
  • Skąd:Warszawa
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 16:39, 26.04.2010

Ropuh, nie w stylu zmień telefon, ale... kup sobie słuchawkę BT :)
HFT jest mocno irytujące, testowałem z kilkoma telefonami i zawsze kończyło się tak samo - oddzielna słuchawka.
Do tego można radia słuchać gadając przez telefon ;-)
Moje przypadłości z HFT: odbiera telefon, ale nie odbiera. Podczas rozmowy nagle cisza i zwis telefonu / HFT.
  • 0
- Tato, czy ten samochód jest chory?
- Nie synku, to diesel...

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:11, 26.04.2010

tylko nie w stylu zmień telefon - bo nie za bardzo chcę


to ja będę oryginalny i napiszę inaczej. Nie żebym coś sugerował (np. montaż akcesoryjnego), ale ja mam zestaw akcesoryjny Hondy (jak widać, nie jest to ten sam moduł co zintegrowany) i działa dość dobrze. Co więcej z E66 w civicu też daje radę (tylko nie wiedzieć czemu się z tym telefonem ciągle sam wycisza, w sensie zmniejsza głośność).
  • 0

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:59, 26.04.2010

Ja też miałem problem z systemem hondy HFT i tel Samsung U900(raz odbierał rozmowy przychodzące raz nie) mimo że tel jest w pełni kompatybilny. Po wywaleniu firmwaru obrand. i wgraniu oryginału samsunga problem ustąpił.
  • 0

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:56, 18.05.2010

Mam E66 i działa wszystko OK. Moim zdaniem nie masz problemu z HFT tylko z softem telefonu. Nie jest to wielki problem. Zainstaluj w komp. PC Suite i zaktualizuj oprogramowanie telefonu - tylko uważaj aby w trakcie wgrywania nowego softu nie odłączyć kabelka, prądu albo w jakikolwiek inny sposób nie przerwać aktualizacji. Wcześniej oczywiście zrób kopię danych z telefonu (też przy użyciu PC Suite). Ew. możesz oddać tel. do serwisu z prośbą o wgranie nowego softu. Moim zdaniem po tej operacji problem Ci zniknie. Aha - na początek spróbuj jeszcze wyłączyć tel., wyjąć baterię, włożyć ją i włączyć - to też może rozwiązać problem. Sam tak zrobiłem jak musiałem codziennie ładować tel. i po takim "myku" trzyma bez łaski przy normalnym (dosyć częstym) używaniu 4 dni :-> Powodzenia ;-)
  • 0

#6 kuzek

kuzek
  • Forumowicz
  • 205 postów
  • Skąd:Wawa okolice
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Exe
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 14:50, 18.05.2010

u mnie tez działa prawidłowo - Samsung D780. Co do HFT to jedynie zapisywanie numerow jest irytujace, poniewaz czesto zle rozpoznaje cyfre "2" i trzeba ja wypowiadać jako "tju".
  • 0

#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:25, 18.05.2010

Soft telefonu E66 najnowszy wieć to nie jest problem tak samo jak odbieranie telefonów w samochodzie. Problem jest w momencie kiedy chcę zadzwonić na numer zapisany w HFT...
  • 0

#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:39, 18.05.2010

Nie chodzi o wersję softu, tylko o błędy, które czasem się lęgną w takich urządzeniach. Dałem Ci dobrą radę, a co zrobisz to Twoja sprawa. Mi mój HFT z telefonem E66 działa znakomicie :-)
  • 0

#9 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 11:58, 24.05.2010

Mam dokładnie ten sam problem. Aktualizacja softu po stronie E66 niestety nie pomaga.
Czy jest jakaś możliwość sprawdzenia wersji softu HFT?
Czy ktoś może napisać z jaką wersją softu E66 mu działa?
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq