Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

brzęczenia dwa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomb

tomb
  • Forumowicz
  • 11 postów
  • Skąd:Polska
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:32, 16.04.2010

Witajcie,
to moj pierwszy (poza powitaniem) post i pierwsze pytanie: pojawiają się dziwne odgłosy z podwozia przy przejedżaniu małych nierównosci przy predkosci pow 20 km/h, jakby tłuczenie blach i wydaje mi się że ogłos pochodzi z prawej strony (po stronie pasażera), niesłyszalne na równej drodze i duzych dziurach kiedy jade powoli. Podejrzewam wydech bo mam atrakcje w postaci brzeczenia przy przyspieszaniu pomiedzy 2k a 3k obrotow. Zaznaczam tylko ze brzeczenie przy przyspiaeszaniu brzmi zupelnie inaczej niz brzeczenie na nierownosciach. Miesiac temu samochod sprawdzany byl w Hondzie i panowie nic nie znalezli. Gdzie spojrzec i od czego zaczac ? Moze ktos z Was polci mi jakis warsztat w okolicach Kobyłki, Wołomina, Marek ?

pozdrawiam
tomb
Honda Accord Tourer 2003 2.0
  • 0

#2 Marecki

Marecki
  • Forumowicz
  • 531 postów
  • Skąd:Ełk
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Z dokładkami
  • KM:1
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 11:37, 16.04.2010

Posprawdzaj se osłony nad całym wydechem, mi brzęczała ta za katem i lewa nad końcowym
  • 0

#3 Mariusz439

Mariusz439
  • Forumowicz
  • 250 postów
  • Skąd:potrójne miasto
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:01, 16.04.2010

mialem taki przypadek, że brzęczało od osłony sprężyny od ręcznego przy kole. Niby taka mała rzecz a dawala jak cholera
  • 0
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

#4 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
  • Skąd:Nie ważne
  • Silnik:0/1
  • Wersja:E
  • KM:120
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 13:12, 16.04.2010

Podejrzewam wydech bo mam atrakcje w postaci brzeczenia przy przyspieszaniu pomiedzy 2k a 3k obrotow. Zaznaczam tylko ze brzeczenie przy przyspiaeszaniu brzmi zupelnie inaczej niz brzeczenie na nierownosciach.

Odgłos będzie się różnił,a blacha rezonuje.Jak coś zapraszam na PW to posprawdzamy,ewentualnie polecę jakiś warsztat.
  • 0

#5 tomb

tomb
  • Forumowicz
  • 11 postów
  • Skąd:Polska
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:08, 19.04.2010

Wybieram sie do warsztatu polecanego przez Glinusia, dam znac co uda mi sie ustalic.

pozdrawiam
tomb

[ Dodano: 2010-04-21, 16:56 ]
Witam,
Sprawa została wyjaśniona w 5 minut po krotkiej przejazdze i malych ogledzinach. Brzeczenie nr 1 to osłona na katalizatorze, nr 2 to zle zapiety zacisk klockow hamulcowych w prawym przednim kole. Czas naprawy 10 minut.
Dzieki Glinus za polecenie i obecnosc w warsztacie.

pozdrawiam
tomb
  • 0

#6 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
  • Skąd:Nie ważne
  • Silnik:0/1
  • Wersja:E
  • KM:120
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 17:42, 21.04.2010

Polecam się na przyszłość bo jak widziałeś chłopaki"sprawne i sensowne" (ci sami co zakładają i podłączają przyciski po FL w kierownicy) :B
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq