Skocz do zawartości


RODO w HAKP

kontrolka - drzwi


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:02, 09.11.2008

Witam.
Albo zle szukalem albo nie bylo takiego tematu. Caly czas mi sie swieci kontrolka informujaca o otwartych drzwiach. Podobno jakies czyjnik od drzwi sie uszkodzil. A zeby sie w to nie bawic, to jest jakis bezpiecznik od tego?? (oczywiscie jak go wyjme to zbytnio nic innego nie ucierpi).


pozdrawiam

#2 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 23:11, 09.11.2008

Któryś na pewno się uszkodził,najlepiej traf jakiegoś rozbitka i wykręcisz taki czujnik.Nie baw się w bezpieczniki.Taki czujnik to groszowa sprawa.

#3 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1262 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 17:03, 10.11.2008

z reguly w accordach czujnik od maski nie zaskakuje :-P u mnie pomoglo popsikac go WD-40 :-) czujnik masz na przednim pasie tuz kolo zamka od maski. Moze pomoze :-)

#4 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 17:16, 10.11.2008

Nie przyjrzałem się jak jest w Kolegi generacji,ale w VII mamy przy liczniku "samochodzik"z zaznaczonymi kontrolkami które drzwi są otworzone.Tomi myślisz,że czujnik pod maską jest uszkodzony(fakt zdarza się-ja miałem podobny problem z czujnikiem alarmu)i jest tylko jedna kontrolka do drzwi,maski,bagażnika :?:

#5 [H]-CluB-

[H]-CluB-
  • Forumowicz
  • 148 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:24, 10.11.2008

Czasem pomaga przekręcenie tych czujników - przednie do tyłu, tylne do przodu - tak przynajmniej pomogło koledze w Galancie, bo miał też podobny problem

#6 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 17:27, 10.11.2008

Albo najlepiej wykręcić i sprawdzić,może któryś w drwiach skorodował i jak mówi Tomi WD-40 wyleczy,albo któryś z dwóch kabelków nie styka.

#7 [H]-CluB-

[H]-CluB-
  • Forumowicz
  • 148 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:50, 10.11.2008

Pewnie wiesz o jaki czujnik chodzi, ale jeśli nie to masz tu foto

Dołączona grafika
Dołączona grafika

#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 11:03, 11.11.2008

Wiem o co chodzi, pobawie sie z tymi czujnikami i zobacze co z tego bedzie.

dzieki wszystkim za info :-)

#9 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 11:09, 11.11.2008

Inna sprawa jest taka ze często sie zdarza przetarty kabel w czujniku w drzwiach przednich z przodu. kabelek sie przeciera i dotyka do masy i kontrolka sie świeci. Ja tak miałem naprawiłem i spokój.




IPB Skin By Virteq