Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Jaki autoalarm ???


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 18:47, 08.11.2008

Panowie i Panie wychodzę z tematem dotyczącym autoalarmu, a mianowicie:

Chodzi mi o to czy któreś z Was montowało niefabryczny autoalarm ??

Chciałbym wiedzieć czy nie ma problemów aby taki alarm podłączyć tak, aby otwierał również centralny zamek, najlepiej z fabrycznego pilota, czy jest taka opcja ??

Czy taki autoalarm nie stwarza żadnych kłopotów i konfliktów w układzie elektrycznym ??

Ewentualnie proszę o jakieś linki dotyczące konkretnych modeli autoalarmów !! :B
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#2 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 06:58, 09.11.2008

Z tego co wiem praktycznie każdy autoalarm można podłączyć,będzie on otwierał i zamykał,ale chyba z własnego pilota.Zresztą teraz są takie,że można zaprogramować wszystkie opcje.Nie podam Ci nazw alarmów,ale na pewno dobrze jest założyć jakiś lepszy alarm gdzie będziesz miał gwarancje i gdzie zawsze w razie czego serwis może zajrzeć.Nie polecam alarmów z aukcji i giełd te mają mnóstwo bajerów,ale nie ma zazwyczaj serwisu i potrafią się włączać np.gdy przejedzie obok większy samochód.Miałem taki w Suzuki i żaden elektronik nie chciał mi go ustawiać.

#3 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1262 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 17:28, 10.11.2008

ja zamontowalem alarm Seo (nie pamietam modelu) ktory wowczas gdy go montowalem byl najnowoczesniejszym alarmem na rynku. Zrezygnowalem z orginalnego pilota. Alarm nie ma oznaczonych kabli przy puszcze a kable sa mieszane losowo wiec jest male prawdopodobienstwo ze ktos sie dobierze do niego. Zamontowane mam dodatkowo czujnik na pokrywe silnika, klape bagaznika oraz przechylowy. Wszystko dziala super z centralnym i nie stwarza problemow. Alarm ma dodatkowa funkcje "gdzie jestem" :-) jak zgubisz auto na parkingu- co zdarza sie w pospiechu przy marketach :-P pilot ma funkcje przywolywania :-)

#4 klosz007

klosz007
  • Forumowicz
  • 1706 postów
Reputacja: 25
Super

Napisano 22:52, 14.11.2008

Ja ma autoalarm łódzkiego DEST'u - DOG 5 ES. Działa bez problemów, steruje centralnym zamkiem. Oryginalny pilot Hondy (tylko od centralnego) leży w szufladzie.

Pozdrawiam,

Zbyszek

 

Infiniti Q50S 2.0t Sport Tech '17 <- HA VIII CU2 2.4 Executive '11 (polift) <- HA VII CL9 2.4 Executive '05 <- HA VI CG8 1.8i LS 4D '02 <- HA V CE8 2.0i ES '97 <- Fiat Tempra 1.6 i.e. S '95





IPB Skin By Virteq