Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

tweetery accord VI


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2,301 postów
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 00:00, 08.11.2008

jako znany audiofil postanowiłem zająć się caraudio w Accordzie. Radyjko bose zastąpione zostało jednym z najwyższych modeli alpine. Cyka pięknie wszystko - jestem na etapie rozgryzania suba na półce i dołożenia fabrycznego suba z Infinity GX35 w koło zapasowe.... ale trochę brakuje mi tweeterów. W Civicu mam tweetery w trójkątach przy lusterkach wymienione na gwizdki Infinity. Czy ktoś z Was widział coś podobnego do Accorda jakieś adaptory czy cóś bo miejsca na takie przy lusterkach zbytnio nie ma lub montował gwizdki w słupkach?? Widzę że Grzesiek83 ma takie tweetery jak ja w Civicu. Gdzie to można dostać??

#2 Grzehu

Grzehu
  • Forumowicz
  • 80 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 00:52, 08.11.2008

a ty chcesz same tweeterki kupic ?? jak kupiłem oczywiscie komplet, a gdzie mozesz kupic same ? hmm na allegro jest tego od groma :-D
mi sie moj montaz podoba, jest dobry bo wyglada dobrze, nie niszczy niepotrzebnie tapicerki lub czego innego.

#3 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2,301 postów
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 00:54, 08.11.2008

no właśnie.. ja chcę zamontować tak jak Ty masz to zrobione... bo ja w Civicu mam takie coś
\
http://allegro.pl/it...z_oprawkam.html

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:57, 09.11.2008

będę robił w zimie słupki w pod HERTZa HT25. Zostały mi z którejś tam kolejnej ewolucji CA w civicu. Słupki pójdą później w bezowy lock żeby wszystko utrzymać w tonacji OEM.

Nie wiem, czy dostaniesz OEMowe obudowy na tweetery, a nawet jeśli to ukierunkowanie głośników jest dalekie od stworzenia idealnej sceny (lub chociaż poprawnej). Ostatnio robiłem zabudowę w Celice kolegi właśnie w OEMowych obudowach i na szczęście obudowy były na tyle duże, że można było powalczyć ukierunkowaniem głośnika wewnątrz. Ale ogólnie nie jestem zwolennikiem OEMowych konstrukcji z dziedziny CA

#5 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2,301 postów
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 11:56, 10.11.2008

no właśnie a nie da się coś pokombinować z Accordem żebyś słupeczki np mi też przygotował..bo ja nie mam ani bazy ani wiedzy :)

Wowi Funclub- Kuzyn od strony brata ojca po matce chrzestnej stryjenki 😂😂


#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:31, 10.11.2008

da się, ale nie mogę Ci obiecać kiedy, bo muszę najpierw skończyć kanarka. Musiałbyś mi wtedy wysłać słupki i tweetery do zabudowy

#7 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2,301 postów
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 23:26, 10.11.2008

jak się wyrobisz z bestią daj znać :) no i czekam na ckpl na fotorelacje :P

#8 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 17:47, 11.11.2008

Też chętnie zobaczę jak to wygląda - może i ja się skuszę ?? !!
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#9 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2,301 postów
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 22:46, 29.01.2009

temat na razie zamarł.. czekam na wieści

Wowi Funclub- Kuzyn od strony brata ojca po matce chrzestnej stryjenki 😂😂


#10 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 07:31, 30.01.2009

zamarł, bo po zdjęciu głowicy okazało się, że musze robić w kanarku dół silnika.... A miał być nówka sztuka 106k km przebiegu. Miał być, a wyszedł z tego remont generalny i ssanie w portfelu + strasznie czasochłonna zabawa. Może w międzyczasie się wezmę za słupki, ale nie obiecuję...

#11 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2,301 postów
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 10:20, 30.01.2009

o kurcze.. no dobra ja nie popędzam, żeby nie było także spokojnie :-) chciałem tylko wiedzieć na czym stoimy

Wowi Funclub- Kuzyn od strony brata ojca po matce chrzestnej stryjenki 😂😂





IPB Skin By Virteq