Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Różnice pomiędzy Acura TSX a Acco VIII

Acura TSX Accord VII Różnice

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#16 Komor51

Komor51
  • Nowy
  • 8 postów
  • Skąd:Dęblin
  • Silnik:1.4
  • Wersja:Civ EJ9
  • KM:90
  • Paliwo:PB
  • Rok:2001
  • Nadwozie:HB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:23, 09.01.2017

Pisałem wyżej ze przyjechał uszkodzony i że dostaliśmy zdjęcia z aukcji z Usa jak wyglądało uszkodzenie :)
  • 0

#17 tobwac

tobwac
  • Forumowicz
  • 63 postów
  • Skąd:KGR
  • Silnik:2.4
  • Wersja:EXE-S
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:06, 09.01.2017

Miałem Ci pisać żebyś sprecyzował :D

no to udało mi się Cię uprzedzić

 

V6 to chyba nie było w TSXach 1-ej gen ? Jedynie 2.4 K24A2 w manualu lub automacie. Nie było 2.0 a nie diesli. Nie było też kombi.

V6 był w TL z tych samych roczników co TSX I (3.5 tylko w Type-S bo normalnie 3.2), RL i innych Hondach typu Odyssey albo w amerykańskich Accordach które mają zupełnie inne "body" niż TSX/nasze Accordy.

TSX II też miał tylko 2.4 benzyna ale tu dla odmiany było kombi.

 

W każdym razie ja nigdy nie iwdziałem service manuala do TSX I/II z silnikiem innymi niż 2.4. Na hondaworld.ru też mi się nie udało wypatrzeć innej wersji.


 

Kiedyś sprowadzano sprawne - gdy dolar był tani. Gdy zdrożał straciło to sens więc wszystko co teraz jest sprowadzane to jak mówisz. Za wyjątkiem aut których u nas kupić się nie da ale te nie będą tanie choć i to nie wyklucza tego, ze mógł przyjechsać uszkodozny.

fakt pierwsza generacja TSX miala tylko 2.4

2 generacja miała 2.4 i 3.5

wagon byl tylko po lifcie od 2011 i tylko z 2.4 i tylko w automacie

tsx sprzedawali w latach 09-14

po lifcie wyszła TSX Special Editon w praktyce był to odpowiednik europejskiego Type-Sa tylki ze z szyberdachem dostepn tylko z silnikiem 2.4


  • 0

#18 klosz007

klosz007
  • Forumowicz
  • 1706 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport Tech
  • KM:211
  • Paliwo:PB
  • Rok:2017
  • Nadwozie:V37
Reputacja: 25
Super

Napisano 16:35, 10.01.2017

No fakt, doczytałem. Wszystko prawda. Szacun.


  • 0

Pozdrawiam,

Zbyszek

 

Infiniti Q50S 2.0t Sport Tech '17 <- HA VIII CU2 2.4 Executive '11 (polift) <- HA VII CL9 2.4 Executive '05 <- HA VI CG8 1.8i LS 4D '02 <- HA V CE8 2.0i ES '97 <- Fiat Tempra 1.6 i.e. S '95


#19 maxx

maxx
  • Nowy
  • 9 postów
  • Skąd:z mazowsza
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:49, 06.09.2019

Witam. Chciałbym podbić temat czy ktoś ściągnął z USA TSX II 2.4 . Mam na oku wersję SE. Mam pytanie czy oprócz tego że światła świecą inaczej jest inne radio nie ma przeciwmgielnego sa jakieś inne poważniejsze różnice . Czy np części karoserii są takie same . Pytam np czy tylnik błotnik pasował by z wersji EU ?  


  • 0

#20 Uzumymw

Uzumymw
  • Forumowicz
  • 118 postów
  • Skąd:PL
  • Silnik:Ma
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 13:55, 20.09.2019

Miałem styczność ze starszymi modelami Hond i na tyle co widziałem i szukałem uważam, że będzie pasował.

Między amerykańskimi modelami odpowiadającymi europejskim / japońskim nadwoziom różnice głownie opierają się na funkcjonalności (opcjach wyposażenia), różnych gadżetach (tu Japonia) i silnikach.
Budy są identycznie - czasami zdarza się jakieś dodatkowe wzmocnienie, które pasuje do europejskiego modelu P&P.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Acura TSX, Accord VII, Różnice

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq