Skocz do zawartości


RODO w HAKP

brak emblematow


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
21 odpowiedzi w tym temacie

#16 Guest_Marta_*

Guest_Marta_*
  • Guests

Napisano 14:11, 10.09.2009

No też właśnie. Ja mam honde V generacji, która była kilka lat temu sprowadzona z Austrii i również nie mam żadnych emblematów. Czy też tak może być, że ktoś zamówił sobie wersję bez? Wiem napewno, że auto miało wymieniony jedynie tylni zderzak...

#17 Lechuuu

Lechuuu
  • Forumowicz
  • 20 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:58, 01.11.2009

Mi w moim VI genie brakuje znaczka H. Mógłby ktoś zmierzyć u siebie jakie są wymiary takiego emblematu? Na allegro są ale kilka wersji i nie wiem jaki zamówić... Czy te z allegro to są jakościowo trwałe, czy po kilku myciach chrom z nich schodzi??? Warto kupować takie zamienniki czy tylko oryginały??? A może ma ktoś na sprzedaż to chętnie odkupie...

#18 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 18:08, 01.11.2009

Mi w moim VI genie brakuje znaczka H. Mógłby ktoś zmierzyć u siebie jakie są wymiary takiego emblematu? Na allegro są ale kilka wersji i nie wiem jaki zamówić... Czy te z allegro to są jakościowo trwałe, czy po kilku myciach chrom z nich schodzi??? Warto kupować takie zamienniki czy tylko oryginały??? A może ma ktoś na sprzedaż to chętnie odkupie...


Lepiej dorwać oryginał - jest trwalszy (nawet używka)

Wymiary w przybliżeniu to: wys.≈58mm, szer.≈69mm
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#19 Lechuuu

Lechuuu
  • Forumowicz
  • 20 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:52, 01.11.2009

Czyli coś jak na tej aukcji emblemat 1 tylko ze mają bolce, a na tylniej klapie przecież nie ma otworów, trzeba będzie pewnie je wyłamać... Znalazłem również coś takiego emblemat 2 tylko czy pakować na tył takie czerwone, czy będzie to brzydko wyglądało...?

#20 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 19:10, 01.11.2009

Czyli coś jak na tej aukcji emblemat 1 tylko ze mają bolce, a na tylniej klapie przecież nie ma otworów, trzeba będzie pewnie je wyłamać... Znalazłem również coś takiego emblemat 2 tylko czy pakować na tył takie czerwone, czy będzie to brzydko wyglądało...?


Ten emblemat nr1 to napewno nie oryginał :eee Lepiej poszukaj ORI emblematu - to moja rada.
Co do czeronego znaczka to też podróbka co nie oznacza, że nie będzie pasował - reszta to już według Twojego gustu ;-)

[ Dodano: 2009-11-01, 19:14 ]
Tutaj masz ORI prosto z klapy :mrgreen:

http://www.allegro.p...logo_honda.html
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#21 Lechuuu

Lechuuu
  • Forumowicz
  • 20 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:32, 01.11.2009

O i tego wezmę... musze skontaktować się ze sprzedawcą czy to od 6 gena... ale wydaje mi się że tak... dzięki za pomoc :mrgreen:

#22 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 19:35, 01.11.2009

O i tego wezmę... musze skontaktować się ze sprzedawcą czy to od 6 gena... ale wydaje mi się że tak... dzięki za pomoc :mrgreen:


Tak kolego to od VI gen. napewno :ok
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!




IPB Skin By Virteq