Skocz do zawartości


RODO w HAKP

co z tym spalaniem???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:36, 12.03.2010

według mnie sonda odpada,bo jak miałem poprzedni samochód to jak miałem większe spalanie pojechałem na regulacje odraz gazownik mi powiedział że sonda walnięta,a tu nic.
  • 0

#17 wolek

wolek

    Partner HAKP

  • Partner HAKP
  • 4,965 postów
  • Skąd:Wawa i Nowy Dwor Maz
  • Silnik:2.4
  • Wersja:TypeS
  • KM:190+
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 94
Wzorowa

Napisano 21:20, 13.03.2010

według mnie sonda odpada,bo jak miałem poprzedni samochód to jak miałem większe spalanie pojechałem na regulacje odraz gazownik mi powiedział że sonda walnięta,a tu nic.


Powiem coś od siebie zulus co ja bym zrobił
1. zrobił regeneracje parownika lub zmienił na inny (ja w lagunie 2,0 113KM miałem spalanie w mieście 13 l LPG a w trasie 11 litrów - po regeneracji parownika przez Marka i wyczyszczenie silniczka krokowego i ustawieniu przez niego jej spalanie miasto 10,5 Litra a trasa 9 litrów ) fakt mialem juz na parowniku zrobione 130 tyś km i czulem że parownik jest juz do dupy
2. kupić sobie interfejs do LPG pod kompa i samemu podpiąć i zrobić screeny i zapodać tutaj
3. przede wszystkim sprawdź ile ci na PB pali paliwa bo od tego trzeba zacząć
  • 0

#18 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3,403 postów
  • Skąd:Nie ważne
  • Silnik:0/1
  • Wersja:E
  • KM:120
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 18:53, 14.03.2010

Zulus zmień gazownika bo ten Cię oszukuje i pewnie jeszcze pobiera kasiorę za błędne diagnozy.
  • 0

#19 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 08:35, 15.03.2010

parownik w październiku był wymieniany,kosztowało około 3 stów pojadę jeszcze raz do niego niech coś z tym robi.

[ Dodano: 2010-03-16, 17:56 ]
Byłem dziś u niego i powiedział że mieszanka jest ustawiona idealnie.Sprawdzał dolot i filtr.Pytał o zawory mówiłem że regulowane,to kazał jutro podstawić na 8 rano i sprawdzi szczelność czy nigdzie nie ucieka.Może wy macie jakiś pomysł to mu podsunę coś.Bo co tam może być nie tak.Sprawdzał pod komputerem i spaliny i mówił że jest idealnie.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq