Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Gumy w sprężyny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 accord 1.6

accord 1.6
  • Forumowicz
  • 52 postów
  • Skąd:Elbląg
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:23, 05.02.2010

Mam takie pytanie może ktoś coś takiego robił kiedyś. Czy jak sie w sprężyny do tyłu wkręci taki specjalne gumy to tył będzie stał wyżej?? Bo myśłe coś takiego założyć tylko nie jestem pewien jaki tego bedzie efekt?? Czy wogóle coś to da podniesie sie czy nie??
  • 0

#2 Daniel_wafel

Daniel_wafel
  • Forumowicz
  • 530 postów
  • Skąd:Otwock/Wawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CW1
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 23:25, 05.02.2010

Mi jak padły na tyle amortyzatory w nissanie sunny i pojechałem na wymiane to się okazało ,że miałem właśnie takie gumy włożone.
Rzeczywiście wtedy samochód tak nie siedział, ale chyba nie jest to najlepsze rozwiązanie, bo mechanik wywalił te gumy,a same sprężyny dał do kowala do rozciągnięcia i było git :-)
Chociaż z drugiej strony jeździłem z tymi gumami nieświadomie 2 lata i w sumie nic złego się nie działo.
  • 0

#3 tarjei86

tarjei86
  • Forumowicz
  • 6037 postów
  • Skąd:Śląsk
  • Silnik:1.5
  • Wersja:Business
  • KM:150+
  • Paliwo:PB
  • Rok:2018
  • Nadwozie:Liftback
Reputacja: 24
Super

Napisano 00:47, 06.02.2010

ja też mam w domowym Nissanie Sunny takie gumy na tyle...bo przód jest obniżony przez sportowe sprężyny ( nie polecam do standardowych amorków :k ) a z tyłu siedzi niżej przez butlę z gazem. Dlatego wrzuciłem tam kiedyś te gumy i dają radę - tył się nieco podniósł. Nie jest niżej od przodu ;-) ale opinie są różne...mechanicy średnio polecają takie rozwiązanie
  • 0

#4 accord 1.6

accord 1.6
  • Forumowicz
  • 52 postów
  • Skąd:Elbląg
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:00, 07.02.2010

OK dzięki za rady. Na wiosne będe koła zmieniał to chyba wsadze je.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq