Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

obniżenie


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
44 odpowiedzi w tym temacie

#1 Grzehu

Grzehu
  • Forumowicz
  • 80 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:08, 23.10.2008

Panowie mam pytanie chce obniżyć swoja hanie tak o 40mm, pytanie jakie sprężyny polecacie ? czy amory musze tez odrazu wymienic czy moge te wykonczyc i wtedy zmienic ?

#2 Blade

Blade
  • Forumowicz
  • 590 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 12:51, 23.10.2008

ehhh... gadamy o tym na chat'cie a Ty sie tu pytasz...

Obadaj co kto zamontował... Łukasz F18B2 ma Nippony niebieskie -30mm

ja naprawdopodobniej kupie Eibach (jedna z najlepszych firm na rynku) model Pro-kit - cena w RPM to ok 663zł

Link:
http://www.rpmotorsp...103-p-9777.html

Troche info o pro-kit na stronie RPM:
EIBACH Pro-Kit to zestaw sportowych sprężyn zawieszenia które mogą być zastosowane w połączeniu z oryginalnymi amortyzatorami jak również innymi amortyzatorami dostępnymi na rynku a w szczególności z EIBACH Pro-Damper. Sportowy charakter sprężyn ujawnia się przy szybkich zmianach kierunku jazdy a także przy wchodzeniu w zakręty z dużą prędkością. Oparte na doświadczeniach sportowych i poparte setkami testów, sprężyny są zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami jazdy dynamicznej. Zestawy Pro-Kit to optymalne połączenie sportowego wyglądu, zwiększonego bezpieczeństwa i lepszych osiągów przy jednoczesnym zwiększeniu przyjemności z jazdy. # Zalety produktu: uzyskanie sportowego wygląd poprzez obniżenie samochodu do 40 mm # progresywna charakterystyka zawieszenia powodująca wzrost sztywności wraz z ugięciem sprężyn # zachowanie komfortu w normalnych warunkach drogowych i sportowo-progresywna charakterystyka przy bardziej dynamicznej jeździe # zwiększenie bezpieczeństwa jazdy # redukcja „przechyłu” samochodu na zakrętach, oraz przy nagłym przyspieszaniu i hamowaniu # ochrona antykorozyjna wysokiej klasy # jakość potwierdzona badaniami TUV, oraz certyfikatami zgodnymi z ISO/TS 16949



Tutaj wiecej sprezyn:
http://www.rpmotorsp...7_1892_116.html

#3 Grzehu

Grzehu
  • Forumowicz
  • 80 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:35, 23.10.2008

bo do pełni szczescie wizualnego mi brakuje obniżenia o 30-40mm i podkładek pod zderzaki, na tym koniec moich modów z zenatrz :mrgreen: jak dla mnie w takiej kofigujracji accord wyglada zajebiaszczo !!

A moze ktos jeszcze by sie skusił na te Eibach pro-kit to kupimy wiecj sztuk i wynegocjuje sie dobra cene :-D dalej panowie obniżać hanie !!!!

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:17, 23.10.2008

ja naprawdopodobniej kupie Eibach (jedna z najlepszych firm na rynku) model Pro-kit - cena w RPM to ok 663zł


do mnie juz idzie ten model sprezynek 8-) tylko 100pln drozej :-| ale za granica tak juz jest jedno taniej , nastepne drozej :-?

#5 Grzehu

Grzehu
  • Forumowicz
  • 80 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:27, 23.10.2008

blade moj czerwony ci sie nie podobał ? :mrgreen: a skad masz mozliwosc edycji co ? :-D
Trujson widzisz mogles poczekac zborówka by była i moze by 200zl tanie by było :mrgreen:

#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:30, 23.10.2008

ano zebym to ja wiedzial to bym wrozka zostal :lol:

#7 Blade

Blade
  • Forumowicz
  • 590 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 14:40, 23.10.2008

@Trujson, podziel sie później wrażeniami z jazdy no i jak wysoko samochód stoi :)

@Grzesiek, a wiesz ze czerwonym sie nie pisze!

#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:43, 23.10.2008

mysle ze pod koniec przyszlego tygodnia juz je zamontuje :roll:

@Grzesiek, a wiesz ze czerwonym sie nie pisze!


ma racje Blade ;-)
ale nie wszyscy musza wszystko wiedziec, po to tu jestesmy aby uswiadamiac :mrgreen:

#9 Grzehu

Grzehu
  • Forumowicz
  • 80 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:49, 23.10.2008

hmmm a dlaczego czerwony nie ? skoro jest do wyboru.

#10 Blade

Blade
  • Forumowicz
  • 590 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 15:15, 23.10.2008

A bana chcesz? :mrgreen: Nie i juz ;P

Grzesiek to stary wyjadacz na forach samochodowych ;) A teraz udaje ze nie wie o co biega 8-)

#11 Grzehu

Grzehu
  • Forumowicz
  • 80 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:32, 23.10.2008

A bana chcesz? :mrgreen: Nie i juz ;P

Grzesiek to stary wyjadacz na forach samochodowych ;) A teraz udaje ze nie wie o co biega 8-)


a kiedys byłem tu moderatorem to mogłem pisac jakim chce hehehhe :mrgreen:

#12 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 22:18, 23.10.2008

a kiedys byłem tu moderatorem to mogłem pisac jakim chce hehehhe


ehhh Grzesiu pamiętam jak zaczynaliśmy z pierwszym (chyba) forum o Accordzie. Tylko to nie było tu, na innym serwie i inaczej wszystko wyglądało to było accord.xad.pl i mieliśmy chyba ze 30 albo 60 userów :mrgreen: Potem nie wiedzieć czemu xad.pl padło było jakiś czas przerwy a potem wpadłem na pomysł z HAKP w Naszej Klasie ;-) Widząc jak przybywa miłośników znowu postanowiłem odbudować forum ale spory czas się nie odzywałeś nawet pisałem do Ciebie na PW w Honda Klub ....ale..... dość tych wspomnień :bujawoblok:
Wracając do tematu. Nie boicie się obniżać swoje Haneczki z uwagi na nasze garbate drogi i słabo odśnieżane drogi ???

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#13 Grzehu

Grzehu
  • Forumowicz
  • 80 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:11, 23.10.2008

no pamietam pisales ze forum jest na tym adresie www.simakri.net/accord/ :mrgreen:
a przed tem w lutym jeszcze pytalem sie co sie stało z tym forum a oni od tak je wylaczyli... to były czasy hehe :-D :B

co do obniżenia to ja sie nie boje :mrgreen:

#14 qba2802

qba2802
  • Forumowicz
  • 39 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 16:27, 26.10.2008

jak bedzie jakas zorganizowana akcja na te sprezyny to ja sie pisze ;-)

#15 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:57, 26.10.2008

Blade rob zapisy, jak bys dostal niezla znizke to moze i ja bym wzial komplet




IPB Skin By Virteq