Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Centralny zamek


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 11:33, 18.10.2008

Czy ktoś wie czy w accordzie jest osobno centralka sterująca centralnym zamkiem z pilota, czy ta centralka jest wbudowana w centralny zamek w drzwiach kierowcy??
Jeśli centralka jest osobno to gdzie??

#2 16v

16v
  • Forumowicz
  • 131 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:07, 18.10.2008

Pod schowkiem pasażera jest osłona , którą musisz zdjąć. Na wysokości lewego kolana będziesz miał moduł ( najprawdopodobniej koloru czarnego z zieloną naklejką i wtyczką od spodu)

#3 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 12:12, 18.10.2008

Ale jesli ją wymienie to i tak bede musial programowac pilota?

#4 16v

16v
  • Forumowicz
  • 131 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:53, 18.10.2008

Tak , będziesz musiał zaprogramować pilota do nowej centralki.

#5 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 15:28, 18.10.2008

To może odrazu wiesz ile to kosztuje :mrgreen:
Bo mi koles w jakims zakladzie co montują centralne, car audio itp krzyknął ze nowa centralka plus dwa piloty 350-400 zł :shock: chyba go poje....!!
Jeszcze pozostaje pytanie gdzie kupic taka centralke uzywana, bo na allegro nie ma :-/

No i nie ma tej centralki :roll:

Dołączona grafika


A przy okazji sobie zaroweczke podsietlenia schowka wymienilem, ale świeci :mrgreen:

Dołączona grafika

#6 16v

16v
  • Forumowicz
  • 131 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:40, 18.10.2008

Seth , nie gniewaj się, ale być może podałem Ci niesprawdzone namiary na tą centralkę(mam je z HKP)sam osobiscie nie szukałem jeszcze , ale też mnie to czeka.Na szczęście niema tego złego coby na dobre nie wyszło i chociaż zaróweczkę sobie wymieniłeś :mrgreen:
Trudno powiedzieć ile będzie to kosztowało, nie mam pojęcia.

#7 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 13:59, 08.11.2008

Dobra wreszcie znalazłęm centralke zamka :-P Takie małe szare pudełeczko przy lewym kolanie kierowcy. Otworzyłem ją ale nic tam na oko nie widać aby było niesprawne tzn nic chyba nie przepalone.
Prośba do osób które będą jutro na spocie w Arkadii mające accorda VI, chciałbym sobie zamienić od kogoś na inną centralkę i sprawdzić czy działa. Bo musze dojść czy mam popsuty siłownik w przednich drzwiach czy centralka jest lipna. Albo może jest inny sposób aby sprawdzić czy centralka jest sprawna?

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK


#8 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 14:50, 08.11.2008

Nie martw się pomożemy Ci rozebrać samochód :-P :mrgreen:




IPB Skin By Virteq