Skocz do zawartości


RODO w HAKP

wymiana obudowy lusterka zew


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:48, 10.12.2009

Witam, mam pytanie, uszkodziłem obudowę lusterka zewnętrznego (lekko się nadłamała) i teraz mam pytanie czy jest możliwe dokupić samą obudowę (plecy) bez całej reszty?? Czy sprzedają to tylko jako kompletne lusterko?? Honda VII 2003r.
  • 0

#2 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1262 postów
  • Skąd:Goleniów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Prestige
  • KM:152
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Wagon
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 22:22, 10.12.2009

Tutaj obudowa to praktycznie całe lusterko... pytanie czy taka obudowa nie będzie kosztowała więcej jak całe używane lusterko? Jeśli masz ją tylko nadłamaną to jest taka usługa jak spawanie plastików. Koszt kilka PLN + lakierowanie- napewno wyjdzie taniej jak zakup nowej obudowy. Jest to w miare trwałe i skuteczne.
  • 0

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:49, 10.12.2009

chodzi o to że auto w którym te lusterko uszkodziłem nie należy do mnie tylko do ojca mojej dziewczyny a on jest strasznym pedantem i napewno nie da sobie pokleić lusterka. A ile może taka obudowa kosztować mniej więcej??
  • 0

#4 adiplo

adiplo
  • Forumowicz
  • 40 postów
  • Skąd:Leeds, UK
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:56, 12.12.2009

UUU kolego. Rozp... samochód teścia, do tego ukochaną honde nie wróży dobrze na przyszłość!
Najlepiej chyba poszukać całe lusterko ze szrotu. Bo samego plastiku nikt ci nie sprzeda.
Dodatkowo w lusterku jest też kierunkowskaz.
W aso za lusterko będą chcieli zapewne zylion zł.
Poszukaj na allegro albo ebay.

Sporo tego na allegro. Cena około 300zł. Może się uda trafić z kolorem.

prawe allegro
lewe allegro
kolejne

Pozdrawiam
  • 0
"optymista myśli, że świat stoi przed nim otworem, pesymista wie co to za otwór"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq