Skocz do zawartości


RODO w HAKP

VII

Tourer - bagażnik nie działa

VII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#16 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:24, 19.11.2010

Witam ma tez podobny problem a mianowicie moja klapa sia zamyka z przycisku i z pilota ale nie moge jej otworzyc jak wcisne przycisk na pilocie otwieranie klapa odskoczy i widac i slychac jak drzy ale jej nie podnosi jak podejde i troszke ja uniose dosłownie o 30 cm w momencie otwierania juz dalej pójdzie sama . Czekam na pomoc . Dziekuje i pozdrawiam

u mnie jest podobnie, czyli niekiedy klapa ma problem z otwarciem. Klapa puszcza na zamku ale tak jakby nie miała siły podejść do góry. Odskoczy na parę centymetrów i znowu się zamyka. Czasami się otwiera normalnie, beż żadnego bólu. Problemów z zamykaniem nie ma. Co to może być?

[ Dodano: 2011-01-14, 09:46 ]
dalej nikt nie ma pomysłu na to?
  • 0

#17 jacek janicki

jacek janicki
  • Nowy
  • 1 postów
  • Skąd:Warszawa
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:11, 16.02.2011

Witam,
W mojej Hani było tak. Klapa trochę odskakiwała i zamykała się. Jak ręcznie się ją otworzyło, to można było zamknąć z przycisku. A po drugie czasami się blokowała z zapaleniem napisu "Tail Gate". Pierwszy problem rozwiązałem (z tym, że nie jestem teraz tego pewien) kupując silniczek otwierania klapy ze szrotu. Myślałem, że rozwiązał się też drugi, ale ostatnio znowu mi się zblokowała klapa. Kod w serwisie pokazuje błąd czujnika położenia neutralnego klapy. Może niedokładnie wpieli wiązkę do wtyczki, może wiązka jest przetarta. Okaże się niedługo.
  • 0
Jacek

#18 macmal1

macmal1
  • Nowy
  • 3 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:S
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CM1
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:50, 06.03.2015

Ja mam problem z zamkiem bagażnika taki, że nie dział tzn. zamek nie zamyka. Po zamnięciu centralnego zamka z pilota wszystkie pozostałe drzwi zamykają sie bez problemu. Ntomiast klapę bagarznika możan owtrzyć bez problemu wciskając klamkę. Miał ktoś z was już taki problem? (Honda Accord kombi 2004 CM1 2.0l)


  • 0

#19 Jarod32

Jarod32
  • Forumowicz
  • 70 postów
  • Skąd:ZDR
  • Silnik:2,4
  • Wersja:ES
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:TOURER
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 05:35, 07.03.2015

Obstawiam awarię siłownika centralnego. Jeśli jest niedomknięty , nie powinno zamknąć pozostałych. Nie znam dokładnie budowy tego zamka , ale jakiś czujnik daje błędny komunikat do centralki, mimo , że otwarte . Chyba jest to zintegrowane.


  • 0

Z moimi opiniami nie trzeba się zgadzać i chętnie zawsze poznam inne :D

stajnia:Honda Pilot 3,5 V6 AWD 2006; Honda Accord 2003 2,4 LPG ; Mitsubishi Pajero 1988 2,5TD po kilku modach ; MB C-klasa 270CDI 


#20 muzyczka

muzyczka
  • Partner HAKP
  • 2946 postów
  • Skąd:Warszawa , LHR
  • Silnik:k24
  • Wersja:Executive AT
  • KM:strojenie
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 40
Super

Napisano 10:28, 08.03.2015

Masz wersje sport a tam jest mechaniczny zamek z słownikiem. Należy sprawdzić czy przewody na zawiasach są całe.
  • 0

#21 doniu

doniu
  • Nowy
  • 4 postów
  • Skąd:EOP
  • Silnik:1.8
  • Wersja:s
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1998
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:52, 25.03.2015

Witam panowie.
Mam mały problem. Powiadam od kilku dni acco cg8 bodaj z 99 roku. Na pilocie mam guzik z narysowana klapa ale nic się nie dzieje po jego naciśnięciu.. Tzn jak go przytrzymam dłużej to cos cyknie w okolicy schowka.
Wiecie może o co chodzi? Czy może mam tylko na pilocie taka opcje a w aucie nie?
Pozdr
  • 0

#22 adamos81

adamos81
  • Nowy
  • 14 postów
  • Skąd:gb/wro
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:48, 06.07.2017

Ten maly dzyndel

blaszka nie dociskala

 


  • 0
2.2i-cdti wporzadku :-)

#23 Najlepszy w De

Najlepszy w De
  • Forumowicz
  • 20 postów
  • Skąd:Olsztyn
  • Silnik:2.2
  • Wersja:?
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Combi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:03, 12.04.2020

Witam wszystkich i wesołych świąt życzę przy okazji. Jak pewnie się domyślacie stałem się posiadaczem Accorda vii w combi. (Sprzęgło zrobiłem, dzięki za pomoc) i mam problem z otwieraniem tylnej klapy. Jest błąd 45 ale na jego temat jest naprawdę nie wiele. Klapa jest kompletnie martwa, nie działa nic , pilot, guziki w środku na desce, na zewnątrz klapy, w środku pod klapą, kompletnie martwa. Świeci się tylko ten przycisk do zamykania na tylnej klapie w środku. Sprawdziłem wiązki ok. Zamek w klapie działa na krótko, siłownik podnoszenia też ok. Gdzie szukać dalej przyczyny? Ten moduł pod podsufitką? A bezpieczniki pod maską też ok. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam


A może wiecie czym różnią się moduły podnoszenia klapy prócz numerów?


Znalazłem taki co różni się tylko końcem numeru. Ja mam G04 A na aukci G03. Będzie działać?
  • 0

#24 Ślepak

Ślepak
  • Administrator
  • 6042 postów
  • Skąd:Gdynia\Westfalia
  • Silnik:R20
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:CU1
Reputacja: 348
Wzorowa

Napisano 17:32, 12.04.2020

Ile razy mam prosić o nie pisaniu postu pod postem????

http://www.accordklu...gażnika/page-15

Tu jest aktualny temat i wiele innych.
Temat klapy myślę że został już wyczerpany dokładnie.
  • 0

VI QP F23

VI QP J30

VII N22

IX FK2 Tourer R18Z4 

 

 

Ślepego "Białas" FK2 Tourer

http://www.accordklu...le-biała-perła/

 

 

 

Katalog doboru OEM części :

 

http://www.accordklu...i-innych-marek/

 

 


#25 Najlepszy w De

Najlepszy w De
  • Forumowicz
  • 20 postów
  • Skąd:Olsztyn
  • Silnik:2.2
  • Wersja:?
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Combi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:38, 12.04.2020

Dziękuję i przepraszam
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq