Skocz do zawartości


RODO w HAKP

zalane świece


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 16:41, 10.11.2009

Witam.Dziś zmienialem świece i zauważyłem ze stare są zalane olejem. Jaki może być tego powód ? jak to usunąć? jeszcze nie zakladałem nowych świec bo szkoda aby i te zalało. honda accord 1.8 f18a3

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:09, 10.11.2009

uszczelki pod świecami jak zdejmiesz kapę zaworową to są na wierzchu :mrgreen:

#3 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 18:01, 10.11.2009

Tak jak mówi Kolega wyżej.Stare pewnie się już tak utwardziły,że zaczęły puszczać i stąd ten olej.

#4 Byczek

Byczek
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 22:10, 10.11.2009

I jak nie masz zamiaru zakładać uszczelki oryginalnej, to nie kup czegoś tandetnego. Kup Erlinga.

Grzesiek co wy w tej Wrzesni macie? pola i lasy tylko?? :mrgreen: (zanaczam ze nie wysmiewam sie z Grzesia zeby nie bylo, i nie łąmie regulaminu forum :-P )


#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 00:33, 13.11.2009

Macie jakiś sprawdzony sklep gdzie kupię taka uszczelkę + pod pokrywę zaworów + uszczelkę pod kolektor?

#6 Marru

Marru
  • Forumowicz
  • 475 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:42, 13.11.2009

Kupuj oryginał. Poprzedni właściciel mojej Hanii kupił jakiś szajs, sylikonem wypchał i olej ucieka spod uszczelki.

#7 Byczek

Byczek
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 11:36, 13.11.2009

Macie jakiś sprawdzony sklep gdzie kupię taka uszczelkę + pod pokrywę zaworów + uszczelkę pod kolektor?


Zależy co postanowiłeś kupować, oryginalne czy coś innego.

Grzesiek co wy w tej Wrzesni macie? pola i lasy tylko?? :mrgreen: (zanaczam ze nie wysmiewam sie z Grzesia zeby nie bylo, i nie łąmie regulaminu forum :-P )


#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:41, 13.11.2009

Oryginalne pewnie drogie?

#9 Seraphin

Seraphin
  • Forumowicz
  • 478 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:30, 13.11.2009

Nie tak znowu drogo. Ja niedawno też wymieniałem za 4 pod śiwce zapłaciłem 64zł (w carpie jak ja nie lubie tego sklepu) a za uszczelke pod pokrywe 70zł wszystko orginały OEM.
Czyli nie jest tak drogo. Wymiana banalnie prosta(zajeło mi to jakieś 10 minut)
"Człowiek jest wolny, kiedy niczego się nie boi ani niczego nie oczekuje..."
"Nie zgadzam się z tobą, ale zawsze bronił będę twego prawa do posiadania własnego zdania." - Voltaire

#10 Byczek

Byczek
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:50, 14.11.2009

Czyli dużej różnicy nie ma( 35 zł), ja już w drugim swoim aucie założyłem Erlinga. W Toyocie do tej pory nie cieknie, w accordzie założyłem kilka miesięcy temu wiec raczej to nie jest dobre potwierdzenie teorii o trwałości uszczelek Erlinga. Tak czy siak ufam tej marce.

Grzesiek co wy w tej Wrzesni macie? pola i lasy tylko?? :mrgreen: (zanaczam ze nie wysmiewam sie z Grzesia zeby nie bylo, i nie łąmie regulaminu forum :-P )





IPB Skin By Virteq