Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Kampania serwisowa - wymiana drążka stabilizatora - W-wa


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
137 odpowiedzi w tym temacie

#16 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 13:28, 04.11.2009

No to super fajosko :-D
Seth gdzie robiłeś wymianę, które ASO ?


Ja wymieniałem w ASO Wyszomirski w Siedlcach, a byłem wcześniej w ASO Autowitolin to nawet słóweczkiem nie wspomnieli że jest taka akcja :-x

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK


#17 michal750

michal750
  • Forumowicz
  • 222 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 16:13, 04.11.2009

Mnie rowniez objela ta kampania.
W Lodzi u Kosickiego powiedzieli ze wymienia mi to, ale strasznie sie krzywili. Narzekali ze musza czesci zamawiac, potem czekac az to przyjdzie, ponadto wymagaja ksiazki serwisowej. Powiedzialem, ze nie mam ksiazki serwisowej, a oni ze beda musieli wyslac zapytanie do Honda Polska czy moga w takim przypadku objac mnie kampania serwisowa.

W drugim lodzkim serwisie nie bylo takich problemow. Natychmiast otworzono zlecenie i poproszono mnie o tel na poczatku przyszlego tygodnia w celu umowienia sie na wymiane.
Ma to potrwac ok 1 godz i bedzie calkowicie bezplatne.
Wymiana obejmuje drazek, gumy i laczniki.
SUPERBIKE RULEZZ

#18 Marru

Marru
  • Forumowicz
  • 475 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:23, 04.11.2009

Trwa to 1 godzinę ? Czyli muszę wykonać telefon do aso Wyszomirski i w czasie zajęć podjechać, zostawić i po zajęciach odebrać :-o I to jest całkowicie za darmo ? :-P

#19 michal750

michal750
  • Forumowicz
  • 222 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 16:25, 04.11.2009

Najpierw zadzwon i podaj swoj VIN i wtedy powiedza Ci czy Twoje auto jest objete kampanią.
SUPERBIKE RULEZZ

#20 accord034

accord034
  • Klubowicz
  • 3481 postów
Reputacja: 22
Super

Napisano 18:20, 04.11.2009

Czy ta akcja obejmuje całą VI gen ? I jaki jest jej powód ?Wada fabryczna ?

Nie wiem. Zadzwoń do dobrego ASO, podaj swój VIN i będziesz wszyściutko wiedział.

Dzwoniłem do aso i sprawa wygląda tak:Podajesz numer VIN i gość informuje Cię czy Twoje auto jest objęte taką akcją.Warunki : Auto musi być zakupione w kraju i serwisowane w ASO.Zapomniałem dodac że przebieg nie może byc większy niż 160 tys

#21 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3079 postów
Reputacja: 46
Super

Napisano 19:27, 04.11.2009

Warunki : Auto musi być zakupione w kraju i serwisowane w ASO


Honda - tak, ASO Honda - nie.
żal.pl

Do zobaczenia na trasie.


#22 Marru

Marru
  • Forumowicz
  • 475 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:37, 04.11.2009

Coś nie tak bo np. Seth chyba nie miał serwisowanego w aso i mu wymienili choć mogę się mylić.

#23 pegal

pegal

    pegal

  • Forumowicz
  • 1802 postów
Reputacja: 11
Dobra

Napisano 20:34, 04.11.2009

W kiepskich serwisach ASO (np. Kosicki w Łodzi) marudzą i wymagają ksiażek, przegladów, cudów na kiju i robią wielką łaskę. Myślę, ze jakby ich pogonić poprzez Honda Polska to by znaleźli swoje miejsce w szeregu. Mnie wymienili w ASO na Przybyszewskiego bez jakichkolwiek pytań nawet czy auto było serwisowane w ASO (zresztą co to ma do rzeczy ???). Sprawdzili tylko VIN, zamówili części i umówiłem się za kilka dni na robotę. Ona faktycznie trwa koło godzinki i po zawodach. Musiałem tylko podpisać jakiś świstek, że skorzystałem z kampanii i zamontowano mi oryginale cześci do autka.
MaxLife RULEZ !!!

#24 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 22:13, 04.11.2009

Nikt mnie nie pytał czy było serwisowane, jeszcze się ucieszyli że znaleźli klienta na tą akcje serwisową, bo oni na niej jeszcze razobili, nie wiem jak ale zarobili.

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK


#25 pegal

pegal

    pegal

  • Forumowicz
  • 1802 postów
Reputacja: 11
Dobra

Napisano 22:23, 04.11.2009

Jak to jak, robią to w godzinę, materiał dostają od Hondy a stawki mają tak ustawione, że Honda za to im pewnie nieźle buli i tyle. Nie robią tego przecież za darmo...
MaxLife RULEZ !!!

#26 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 23:05, 04.11.2009

byłem dziś w ASO Bydgoszcz, na wstępie kolo mi powiedział, że zakupione w ASO PL i serwisowane w ASO PL, a potem na pociechę dodał, że moje auto nie jest objęte żadną kampanią

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek


#27 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3079 postów
Reputacja: 46
Super

Napisano 01:51, 05.11.2009

tych z aso powinni tez objąć kampanią, ale buraczaną.

Do zobaczenia na trasie.


#28 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 06:17, 05.11.2009

Jak to jak, robią to w godzinę, materiał dostają od Hondy a stawki mają tak ustawione, że Honda za to im pewnie nieźle buli i tyle. Nie robią tego przecież za darmo...


I dlatego nie potrafię zrozumieć, dlaczego w 90% ASO robią z tym takie problemy :roll: Co nagle nie chcą zarobić??

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK


#29 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 09:16, 05.11.2009

byłem dziś w ASO Bydgoszcz, na wstępie kolo mi powiedział, że zakupione w ASO PL i serwisowane w ASO PL, a potem na pociechę dodał, że moje auto nie jest objęte żadną kampanią


dlaczego Twoja jest nie objęta???

#30 pomierdor

pomierdor
  • Forumowicz
  • 58 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:52, 05.11.2009

tą wadę miały jakieś konkretne roczniki i modele wypuszczane na dany rynek? ja rok temu pytałem w centrali w warszawie i odpisali mi że mój egzemplarz jest wolny od wad(stabilizator-łączniki czy stacyjka która sie psuje) dali więcej odpowiedzi niż ja pytań :B
(auto mam z niemiec z altenburga)
Accord F20B6 http://www.accordklu...opic.php?t=1019
Civic EJ9 D14+
Były
Civic EG8 D15B7 + mody
Civic EJ2




IPB Skin By Virteq