Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

brak vsa i abs?

VII vsa abs kontrolki nie świecą

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 lukas_bzq

lukas_bzq
  • Forumowicz
  • 32 postów
  • Skąd:trzebinia
  • Silnik:2.2
  • Wersja:S
  • KM:142
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:35, 11.12.2014

Witam, pisałem post w dziale Mechanik - elektryka, ale umieszczę ten sam post tutaj, mam nadzieję że nie łamię zasad.

"no wiec niedawno kupiłem accorda z roku późnego 2005 w deaslu wersja salonowa anglik, przebieg niski 100k mil, do dzisiaj wszystko wydawało mi się ok, ale kolega ma podobnego accorda z roku 2007 i tam zauważyłem coś co u mnie się nie pojawia. Mianowicie, mój samochód posiada VSA, ABS i tak dalej, przy przekręcaniu kluczyka w stacyjce żeby zapalić silnik nie pojawia mi się wogóle, kontrolka od ABS, VSA i wykrzyknik, tak samo nie pojawia się żaden z tych symboli kiedy chcę wyłączyć VSA przyciskiem, sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i jest ok, zrobiłem test zegarów i na teście te kontrolki wogóle się nie zapalają. Zacząłem się zastanawiać czy czasem nie było coś grzebane żeby ukryć jakieś problemy i odkręciłem zegary, dostałem się pod obudowę i stwierdziłem że żeby dostać się ewentualnie do żarówek to jest to mozolna praca wiążąca sie rownież ze ściąganiem wskazówek z zegarów a potem ustawianiem je na prawidłową pozycję, więc nie wierzę w to że mogłoby coś być grzebane w zegarach. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.

Czy ktoś ma niewielką wiedzę gdzie może być problem? Mógłbym to zignorować ale bez kontroli trakcji raczej jest strach się wybierać w kiepską pogodę."

Jutro podepnę Hondę pod komputer i zobaczę co tam mi pokaże.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, vsa, abs, kontrolki nie świecą

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq