Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Bagaznik otwierany z pilota


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
96 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:41, 14.03.2010

więc tak, po instalacji widać ze chhyba u Ciebie też nie było seryjnie otwierania klapy z pilota i ktoś sam to robił ( chyba ze sie myle) u mnie to wygląda tak :

http://www.youtube.com/watch?v=YCo-ks2-rQg

jak widać nie mam tam za wiele kabli a w głównej i jedynej wiąsce kabli która idzie do klapy są tylko takie kabelki:

Dołączona grafika

żółty i czarny idą do zamka a pozostałe 2 czerwone i 2 czarne do podświetlania rejestracji, wydaje mi sie że u Ciebie musi być jeszcze jedna wiąska kabli puszczona do klapy...

#62 mury

mury
  • Forumowicz
  • 256 postów
Reputacja: 7
Neutralna

Napisano 15:33, 14.03.2010

na stronie 4 jest link do aukcji z zamkiem, znalazłem jeszcze jedną aukcję z troszke innym zamkiem i wtyczkami:
http://www.allegro.p...cord_99_5d.html

#63 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 16:55, 14.03.2010

to juest zupełnie co innego, ten zamek jest od hatchbecka

#64 luk2103

luk2103
  • Forumowicz
  • 239 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 10:57, 15.03.2010

Damian87, sprawdziłem dla Ciebie dziś kable
I sprawa wygląda następująco
Dołączona grafika
W osłonie plastikowej zaznaczonej strzałką czerwoną jest ten zestaw kabli co pisałeś wyżej.
Natomiast w osłonie zaznaczonej żółtą strzałką znajduje się biało-czerwony kabel i pomarańczowy.

Mam nadzieje że to Ci pomogło ;)

Pozdrawiam

#65 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:56, 15.03.2010

no właśnie tego biało-czerwonego i pomarańczowego mi brakuje prawdopodobnie;/ pytanie gdzie one dalej idą;| bo gdyby znaleść kostkę gdzie one się wpinają to nie ma problemu z wyciągnięciem takiej wiąski z rozbitka jakiegoś, gorzej jak one idą w głąb auta bez żadnej kostki;/

#66 luk2103

luk2103
  • Forumowicz
  • 239 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 17:25, 15.03.2010

Dołączona grafika
Ta ostatnia linijka to chyba "kod produktu" ale nie jestem pewny
Dołączona grafika
Tam gdzie są te kable od zamka jak widać na zdjęciach rozchodza się do 2 kostek
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Tu masz zbliżenie gdzie dokłądnei wchodzi ten kabel którego szukasz biało-czerowny i pomamrańczowym
Po przeanalizowaniu tego "myślę" ze u Ciebie sa te 2 kostki połączone razem. I wystarczy rozłaczyć te 2 kostki i wpiąć pomiędzy nie kupny od jakiegoś rozbitka :) lub samemu wpiąć 2 przewody w ta kostkę :) ale tego ostatniego nie polecam i nie odpowiadam za szkody xD
Dołączona grafika

#67 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:31, 18.03.2010

no i lipa, u mnie jest tylko jedna kostka, posprawdzałem wszystkie przewody i nie ma żadnego wolnego, wszystkie są do czegoś podłączone.

#68 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:17, 18.03.2010

no i lipa, u mnie jest tylko jedna kostka, posprawdzałem wszystkie przewody i nie ma żadnego wolnego, wszystkie są do czegoś podłączone.


A ja sprawdziłem u siebie i tez mam tylko jedna kostke. przyjzalem sie dokladnie tej kostce i jest u mnie bialo czerwony kabel o ktorym byla mowa wyzej. skoro jest ten bialo czerwony kabel no to wzielem miernik napiecia, rozebralem pilota zebym mial dostep do trzeciego ukrytego przycisku no i sprawdzam... naciskam guzik na pilocie i pyk jest +12 na bialo czerwonym kablu. skoro przez chwile pojawia sie prad to cos trzeba z tym zrobic... mam uniwersalny silownik do centralnego wiec podlaczylem go pod ten kabel i do masy. kableki podlaczone to naciskam guziczek i dziala :jupi2: :jupi2: teraz tylko wystarczy kupic zamek z silownikiem z jakiegos rozbitka, obudowe pilota na trzy przyciski, kawalek kabelka, chwila roboty i otwieranie bagażnika z pilota gotowe 8-) 8-)

#69 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 00:15, 19.03.2010

mam pytanie da radę dorobić do Coupe V gen otwieranie bagażnika z pilota??

#70 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 11:54, 20.03.2010

a więc u mnie jest tak:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#71 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 10:41, 21.03.2010

wlasnie o ta kostke chodzi. z jednej strony jets bialo czerwony kabel. podlacz do niego i do masy miernik napiecia, nacisnij trzeci przycisk na pilocie i zobaczysz ze na chwile pojawi ci sie 12V. rownie dobrze mozesz uzyc do tego celu zarowke.
robiles juz cos przy tej kostce?? na zdjeciach widac ze jest dolozony jakis czerwony kabel. od czego on jest?? ja takiego kabla nie mam.

#72 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:02, 21.03.2010

ja nic nie robilem jescze przy tej kostce, a ten czerwony kabelek idzie do lamp, ale nie wiem do czego on jest:| Najwyraźniej wystarczy wyciagnac z jakiegoś rozbitka kabel z kostką podlączyc do tej, do tego zamek z silownikiem i powinno być dobrze:)

#73 luk2103

luk2103
  • Forumowicz
  • 239 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 15:59, 23.03.2010

a więc u mnie jest tak:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Spawdziłem jak jest u mnie , jest dokładnie taka sama kostka i takie samo ułożenie kabelków :) . Zrób tylko test taki jak zrobił MarcinPapaj, jeśli zadziała to możesz śmiało kupować potrzebne rzeczy :D

Pozdrawiam

#74 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:39, 23.03.2010

juz sprawdzilem (tylko za pomocą żarówki:) ) i faktycznie działa:) teraz troche słabo stoje z kaską ale w przyszłym miesiacu na pewno sie za to zabiore:)

#75 tafun

tafun
  • Forumowicz
  • 340 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:47, 31.03.2010

Tadaaaa...
U mnie już działa. Czekam jeszcze na obudowę do pilota i będzie cukier.
Potwierdzam wszystko co tu napisane. Od biało-czerwonego kabla ukrytego pod tapicerką w bagażniku należy pociągnąć dodatkowy kabelek do zamka w klapie.
Teraz jeszcze cztery ważne rzeczy o których tu nie napisano.
1. kupując zamek z siłownikiem do klapy trzeba kupić kompletny zamek a nie sam siłownik bo sam zamek jest inny od tego bez siłownika. Dokładnie chodzi o mocowanie linki do otwierania bagażnika biegnącej z kabiny.
2. Linka, która biegnie z kabiny do otwierania też ma inne położenie. W wersji bez siłownika leci wzdłuż dolnej krawędzi klapy. A w wersji z siłownikiem od przodu auta i zupełnie inaczej mocuje się ja w zamku (widać to dobrze w EPC). Ma na szczęście tą samą długość i dość łatwo ją poprowadzić nową drogą.
3. Warto zdobyć kostkę, która będzie pasowała do nowego zamka (ta większa). Pozostanie nam wtedy tylko przepięcie pinów ze starej kostki do nowej i dołożenie jednego nowego kabelka.
4. Uważajcie przy zdejmowaniu zamka z cięgna które idzie od kluczyka w klapie. Jest tam taka plastikowa obejma podobna do tej, która trzyma cięgno przy klamce w drzwiach. Łatwo ja uszkodzić gdy zrobicie coś na siłę.

Reszta prawie plug&play.

polecam bo to łatwy mod a bardzo pożyteczny. :ok

M.

----------

MA8>CH6>ED9>CH1>EU5>CG2>EJ9>ZF1





IPB Skin By Virteq