Skocz do zawartości


RODO w HAKP

zderzak tył - demontaz accord coupe VI


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 12:55, 02.11.2009

witam ,moze ktos demontowal zderzak tylni w accordzie coupe VI gen??? zaczal mi delikatnie odstawac w jednym rogu kolo lampy, z tego co widzialem to czesta przypadoosc a chce to doprowadzic do stanu jak z fabryki:)

z tego co widzialem sa tam jakies spinki , brez sciagniecia calego sie nie obedzie a nie chce uszkodzuc czegos przy sciaganiu:)prosze o jakies rady jak najszybciej sie za to zabrac.

#2 Adasi

Adasi
  • Forumowicz
  • 100 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:07, 18.11.2009

Udało Ci się moż coś z tym zrobić? Mi krzywo leży zarówno przód jak i tył, sam nie bardzo wiem co z tym zrobić. Sam się boję trochę choćbym spróbował, "szpeców" boję się jeszcze bardziej....
Lewopasowym powolnojeźdźcom mówimy stanowcze NIE !

#3 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1262 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 09:44, 19.11.2009

Adasi, gdzieś na forum jest opisane jak zdjąć zderzaki. Poszukaj

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:51, 20.11.2009

na razie to kupilem nowe spinki w aso na tyl i zmienie jak nic nie da bede probowal inaczej, odtaje mi niewiele i to z jednego roga takze tragedii nie ma. poweekendzie poeinienem juz wiedziec co i jak z tym.

#5 szagratus

szagratus
  • Forumowicz
  • 61 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:05, 20.11.2009

Mario - mógłbyś porobić fotki przy zdejmowaniu zderzaka i generalnie przy całej zabawie z nim ?? - może się przydać taka dokumentacja bo być może na wiosnę tez go będę ściągał - jest trochę opadnięty i chciałbym z nim zrobić :-) - zresztą to problem coupe ten zderzak i taka sesja zdjęciowa to byłaby duża pomoc dla posiadających ten model - zwłaszcza ze chyba nie ma instrukcji serwisowych do coupe na sieci - a przynajmniej ja nie znalazłem :-(. Ile cię te spinki kosztowały tak na marginesie??

Pozdrawiam,
Jaro

#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 16:48, 20.11.2009

postaram sie cos pstryknac

a te spinki to dyche za sztuke chyba

ale zobacze czy wogole cos pomoga

#7 Adasi

Adasi
  • Forumowicz
  • 100 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:18, 20.11.2009

Oj ozłociłbym Cie jakbyś zrobił zdjęcia podczas zdejmowania tylnego zderzaka. U mnie nie bardzo wiem co jest krzywo i czy w ogóle się da coś z tym zrobić, takie fotki napewno bardzo by mi pomogły.

Pozdrawiam
Lewopasowym powolnojeźdźcom mówimy stanowcze NIE !

#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:06, 20.11.2009

u mnie widac ze puszczaja stare spinki co trzymaja zderzak przez to zwisa lekko poza tym ladnie pasuje wiec problemow byc nie powinno, auto nie bylo raczej bite:)

#9 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1262 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 22:28, 20.11.2009

Adasi, a może to te plastikowe uchwyty na błotnikach Ci nie trzymają?

te spinki to dyche za sztuke chyba

na allegro gościu sprzedawał orginały bodajże po 2,30 za sztukę...

#10 Adasi

Adasi
  • Forumowicz
  • 100 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:47, 20.11.2009

Może przedstawię swój problem. Jakieś półtora roku temu kiedy kupiłem samochód i miałem go może 3 dni, jakiś ekhm w ibizie wjechał mi tyłek. Było to leciuteńkie uderzenie. Nie będę tłumaczył całej akcji bo szkoda czasu. Zderzak wszedł mi trochę jakby w samochód, jest za wysoko o parę milimetrów. Jutro zrobię fotkę telefonem. Gdybym wiedział jak wygląda rozebrany zderzak mógłbym ocenić co jest nie tak, tak przynajmniej mi się wydaje.
Lewopasowym powolnojeźdźcom mówimy stanowcze NIE !

#11 Byczek

Byczek
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 23:55, 20.11.2009

Może przedstawię swój problem. Jakieś półtora roku temu kiedy kupiłem samochód i miałem go może 3 dni, jakiś ekhm w ibizie wjechał mi tyłek. Było to leciuteńkie uderzenie. Nie będę tłumaczył całej akcji bo szkoda czasu. Zderzak wszedł mi trochę jakby w samochód, jest za wysoko o parę milimetrów. Jutro zrobię fotkę telefonem. Gdybym wiedział jak wygląda rozebrany zderzak mógłbym ocenić co jest nie tak, tak przynajmniej mi się wydaje.


Nie jestem specjalistą, ale wydaje mi się że to nie wina samego zderzaka. Zderzaki są plastykowe, albo sprężynują, albo pękają. Może poszukaj zdjęcia accorda z tyłu bez zderzaka, pomyśl czy może coś nie wgniotło się pod zderzakiem.

http://photos02.alle...54/83/800548314

Grzesiek co wy w tej Wrzesni macie? pola i lasy tylko?? :mrgreen: (zanaczam ze nie wysmiewam sie z Grzesia zeby nie bylo, i nie łąmie regulaminu forum :-P )


#12 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 10:14, 21.11.2009

Adasi, a może to te plastikowe uchwyty na błotnikach Ci nie trzymają?

te spinki to dyche za sztuke chyba

na allegro gościu sprzedawał orginały bodajże po 2,30 za sztukę...



masz jakis link???

i jeszce jak ktos ma fotke ew numer katalogowy spinek co trzy6maja przedni zderzak od spodu




IPB Skin By Virteq