Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Półka tylna


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 10:28, 25.10.2009

Cześć,
czy ktoś zdejmował/wyjmował/rozbierał lub próbował to zrobić - chodzi o tylną półkę, nie tyle o głośniki, tylko o całą półkę, chcę ją wyciszyć gąbką itp, stad pomysł o rozbiórce, mam tam BOSE sub+stop, wiem, że się odkręca 4 śruby i rozpina 2 kostki - to już robiłem, ale gdzie i jakie są inne zatrzaski. Pytam, bo widziałem, ze to się sprzedaje na allegro, więc widać daje się zdjąć.
Dzięki

PS. mam ESM, ale czy ktoś to robił w praktyce?

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek


#2 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 11:18, 26.10.2009

Tak, da się to zrobić bez problemu, jest na zatrzaskach wypinasz po kolei z zatrzasków i wyciągasz. O ile pamiętam to trzeba najpierw zdjąć tylne słupki.
Robiłem to połtora roku temu więc dokłądnie nie pamiętam, ale bez porblemu da się ją wyjąć

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK


#3 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7399 postów
Reputacja: 43
Super

Napisano 10:50, 22.03.2010

Seth obys miał rację, ze to banalnie proste. Dzisiaj się chyba za to wezmę.

#4 eXtReMeDMG

eXtReMeDMG
  • Forumowicz
  • 230 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:37, 22.03.2010

Prosimy o manual, albo przynajmniej fotorelację :roll: Dołączona grafika

#5 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 14:50, 22.03.2010

ja podpowiem, choć nie ściągałem, dało radę zmienić amorki z tyłu bez ściągania, to jak odchylisz fotele z tyłu (oparcia) to będzie tka listewka, na chyba 4 zatrzaski (od razu kup nowe, albo one albo listewka ;-) ) wtedy słupki i półka, będzie też po drodze gdzieś konieczne zajrzenie do bagażnika i odkręcenie 4 śrub trzymających sub Bose ze stopem.

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek


#6 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7399 postów
Reputacja: 43
Super

Napisano 14:59, 22.03.2010

półka zdjęta, manual w przygotowaniu - zjem obiadek:)) i zaraz zamieszczę wszystko w dziale Zrób to sam




IPB Skin By Virteq