Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Problem z anteną w moim Aerodecku...


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:02, 08.10.2009

Witam!! Panowie mam problem z antenką w moim Aerodecku nie chce mi się schować.?? Tylko słychać takie pykanie jak przekręcam kluczyk. Do tej pory i nie było żadnych objaw i nic się nie działo.Pozdrawiam i czekam na waszą pomoc :B

#2 wujasss666

wujasss666
  • Forumowicz
  • 421 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:34, 08.10.2009

siemanko. mam coupe i tam jest to samo. jakiś burak mi ją urwał bo się nie chowała do końca a u sąsiada po prostu nie działała (w sedanie) on wymienił na uniwersalną za 75 pln i jest si, u mnie natomiast wysunęła się może 15 razy i się rozsypała złożyłem ją z 3 zepsutych anten i działa elegancko :-P w tej hondowskiej są takie ząbki i kółeczko zębate jak pamiętam pewnie z nich spadł ten plastikowy "przewód" który jest w antenie spróbuj go rozebrać i nałożyć po podpięciu anteny powinno być si. antena kalibruje się sama, sprytan sparwa

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 08:48, 12.10.2009

Antena sama się naprawiał :lol:

#4 Mariusz439

Mariusz439
  • Forumowicz
  • 250 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:22, 12.10.2009

Antena sama się naprawiał :lol:

na jakiś czas. Nastepnym razem mozesz jeszcze poprobowac WD 40. A jak już zejdzie - ASO i 200 PLN i masz nówkę nieśmiganą.
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 16:20, 12.10.2009

Właśnie zapobiegawczo dostała dziś dobrą dawkę WD 40 i jeszcze jutro powtórzę. Zobaczymy ile jeszcze będzie śmigać :?: Oby jak najdłużej :mrgreen:




IPB Skin By Virteq