Skocz do zawartości


RODO w HAKP

montaż anteny CB na stałe


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:53, 15.09.2009

Witam!
Jestem tu świeżusieńki. O kłopotach z zakłócaniem CB już wiem, ale myślę że wcześniej czy później ( lepiej wcześniej! ;)) ) problem rozwiążecie i przestanie nam ono burczeć. Ale mam pytanie o antenę: czy ktoś ma patent jak ją zamontować w tourerze? Oczywiście sposób z dziurawieniem dachu odpada!
Dla uchwytu klapowo - bagażnikowego nie znajduje miejsca, przez uszczelke na obwodzie klapy ... Reling więc? A skad masa?
Pomożecie?

[ Komentarz dodany przez: tomi: 2009-09-16, 07:23 ]
zacznij od zakładania tematów w odpowiednich miejscach. Dział "na szybko..." jest TYLKO dla niezarejestrowanych użytkowników

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:24, 16.09.2009

Ja sobie odpuściłem montaż na stałe. Do mojej anteny (President Indiana) którą w VII miałem na stałe, po prostu dokupiłem duży magnes i przeźroczystą naklejkę ochronną na lakier.
Nie wiem jak będzie (nie mam czasu zamontować) w praktyce, ale wydaje mi się że to lepsze niż jakiś szkaradny uchwyt na reling (a tylko takie widziałem) no i łatwiej ją schować.
Przy antenie tej długości w VIII problemem jest szerokość bagażnika (w VII się mieściło z zapasem) ale to inna historia.
W VII trochę woda ciekła po kablu (uchwyt na stałe, ale na klapie bagażnika) i wydaje mi się, że tu też tak może być - dlatego będzie magnes.




IPB Skin By Virteq