Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

Woda z rury wydechowej?

VI

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kylek

Kylek
  • Forumowicz
  • 94 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:49, 14.09.2009

Czy to normalne ze przy wysokich obrotach z rury wydobywa sie zabrudzona woda?
auto nie dymi na niebiesko czy czarno.jedynie przy wysokich obrotach widac bialego dymka + ta zabrudzona wode.



#2 wrc

wrc
  • Forumowicz
  • 1400 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 16:08, 14.09.2009

norma w benzynach

pozdr :mrgreen:
pozdrawiam
kliknij aby zobaczyc srebrny turboklekot WRC

#3 Kylek

Kylek
  • Forumowicz
  • 94 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:18, 14.09.2009

pytam bo tej wody leci sporo,w porownaniu u mojego kolegi w mesiu 190 2.0 benzyne jest jej sporo mniej :P czyli to norma??;p

#4 wrc

wrc
  • Forumowicz
  • 1400 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 16:42, 14.09.2009

duzo to jest pojecie wzgledne, a temat dotyczy glownie aut ze sprawnym katalizatorem, a 190 pewnie juz takiego nie ma ;-) , a nawet jak ma to spelnia jakas historyczna norme spalin ;-)
woda musi sie wydobywac bo zachodzi nastepujaca reakcja chemiczna w katalizatorze: tlenek wegla CO i weglowodory CH sa utleniane do wody H2O i dwutlenku wegla CO2

pozdr :mrgreen:
pozdrawiam
kliknij aby zobaczyc srebrny turboklekot WRC

#5 Kylek

Kylek
  • Forumowicz
  • 94 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:50, 14.09.2009

spoko dzieki,czyli jezeli wydobywa sie sporo wody tzn. ze katalizator jest w dobrej kondycji?

#6 wrc

wrc
  • Forumowicz
  • 1400 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 16:54, 14.09.2009

spoko dzieki,czyli jezeli wydobywa sie sporo wody tzn. ze katalizator jest w dobrej kondycji?

niby tak, ale po wydobywaniu sie wody z wydechu niczego Ci o Twoim aucie nie powiem bo to taka zabawa w szklana kule by byla :roll: , tester w wydech i bedziesz wiedzial :ok

pozdr :mrgreen:
pozdrawiam
kliknij aby zobaczyc srebrny turboklekot WRC

#7 Kylek

Kylek
  • Forumowicz
  • 94 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:58, 14.09.2009

dzieki :)

#8 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 18:01, 14.09.2009

U mnie nie leci woda, ale to kwestia pogody danego dnia, miejsca postoju samochodu, wilgotności itp. Jest to też kwestia paliwa.
U mnie raz po dwóch dniach stania w garażu gdzie dwa dni non stop padało, ledwo odpalił i woda lała się strumieniami!!! Czyli ewidentnie kwestia wszystkich tych czynników co wymieniłem połączonych w jeden niesprzyjający układ :mrgreen: (ale wytłumaczyłem :mrgreen: )

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK





IPB Skin By Virteq