Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Pytanie do wszystkich właścicieli ATR-ów? Jakie kable?


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:16, 06.09.2009

Witam! Już nie wiem co zrobić, a raczej jakie kable zapłonowe kupić?
kupiłem już cztery kompletów i wszystkie miały za krótkie fajki(to co wchodzi w dziurę od świecy). Czy możecie mi pomóc i podać modele jakie macie w waszych Type-r(ach)
Dodam że cena gra rolę ale jakość ma większe znaczenie i wiem że najleprze są orginalne, takie już mialem:
Sentech 8167
Sentech 68...
Bosha- nie znam numeru
JC-nie znam numeru

Z góry dzięki za odp.

#2 kobeus

kobeus
  • Forumowicz
  • 27 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:16, 06.09.2009

- NGK RC-HE73
- Magnecor
* KV85 - 45165 http://czescionline...._czesc_id=23662
* zwykle 8mm - 40165

ATR by kb - SPRZEDANY


#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 00:07, 07.09.2009

Dzięki kobeus, myślałem raczj o czymś tańszym a dobrym. W intercarsie przewody NGK mają za 240zł i coś mi się wydaje że nic tańszego nie znajdę.

#4 kobeus

kobeus
  • Forumowicz
  • 27 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:34, 07.09.2009

bierz - na pewno taniej markowych kabli nie kupisz. O tym jak wazna jest ich jakosc - pisac nie musze ;)
pzdr.

ATR by kb - SPRZEDANY


#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 12:17, 12.09.2009

Pomocy :-?. już nie wiem, skończyły mi się pomysły, tak mi jak i facetowi z intercarsu.
kupiłem jeszcze:
NGK Rc-he73- dedykowane do h22a7(intercars i accord6gen)
NGK Rc-he53- dedykowane według katalogu intercars do h22a7
NGK 5400- według katalogu intercars do pralki H22a2
Sentech 8166- z katalogu sentecha do preludy h22a2-- i nic nie pasuje
Kolega kobeus polecił magnecory ale troszke drogie te sportowe a zwyklych nie mogę znaleść w Polsce
Proszę właścicieli ATR o wpisanie jakie macie, a nie co mówią katalogi bo to się wogóle nie pokrywa z rzeczywistością.

#6 kobeus

kobeus
  • Forumowicz
  • 27 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:33, 12.09.2009

pisałem ci, bierz te które wstawił Blade - RC-HE65.

ATR by kb - SPRZEDANY


#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:41, 12.09.2009

Pisałeś ale na stronie NGK http://www.e-ngk.pl/...&Ing=pl&t=kabel niema takiego modelu nawet w wyszukiwarce nie znajduje. Musiała zaistnieć jakaś pomyłka

#8 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4,275 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 09:04, 13.09.2009

Niestety ale będziesz musiał zadzwonić do tego ngk.pl i się dowiedzieć, bo takie
kable jednak istnieją.
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#9 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 09:55, 13.09.2009

Myślałem że się kolega pomylił, ale jak potwierdzasz i jesteś tego pewien to będę musiał zadzwonić do działu sprzedaży NGK i zapytać. W intercarsie pytałem i nic nie wiedzą o istnieiu takich kabli :-|

#10 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4,275 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 11:15, 13.09.2009

Wiesz, w rękach nie miałem, ale wujek google potwierdza że są i kosztują około 95$.


W intercarsie niewiele wiedzą. Pytaj u źródła.
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#11 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:14, 13.09.2009

Jutro to załatwię ale dużo problemów z załatwieniem części do ATR, dodam że poprzednio miałem a4 1,9 tdi ,chyba najczęściej sprowadzane auto w tych czasach :mrgreen:

[ Dodano: 2009-09-15, 18:36 ]
A więc w ngk powiezieli mi: Na Europe i Stany wychodzą inne numeracje i u nas nie są do dostania kable rc he-65. Ale kto szuka w końcu znajduje

Przewody zapłonowe do accorda type-r H22a7 ATR to ngk RC-HE89 stock NC 5049




IPB Skin By Virteq