Skocz do zawartości


RODO w HAKP

chodzi na 3


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:37, 08.08.2009

Witam serdecznie
Mam problem. Od trzech dni moja Hanka pali tylko na trzy gary na benzynie, a jak sie przełaczy na gaz jest wszystko ok. próbowałem przemieniac wtryskiwacze i nic dalej nie pali na tym samym cylindrze. Już mi rece opadaja nie wiem co jest tak jakby prąd nie dochodził i wtryskiwacz nie podawał paliwa. Pomóżcie prosze. Z góry dziękuje i czekam na jakieś sugestie. Pozdrawiam Forumowiczów

#2 Arturro

Arturro
  • Forumowicz
  • 35 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:57, 09.08.2009

Sprawdz jak sa rozciete wtryskiwacze jesli emulatorem to sprawdz na krotko poprostu zapnij oryginalne wtyczki na wtryskiwacze.....

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:20, 09.08.2009

nie rozumiem jak rozcięte. a poza tym to one działają bo zamieniałem i na innych pali. nie wiem wyglada to tak jakby z wtyczek nie dochodziłdo nich prad i nie podawały paliwa tylko na tym jednym od strony rozrzadu.

[ Dodano: 2009-08-09, 14:34 ]
Czy ma ktoś jakieś pomysły na to, co to może być pomocy ręce mi już opadają cały weekend pod maską!!!!!!!!! :?: :k

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:58, 09.08.2009

jakis blad komputera powinien byc, sprawdz jaki a bedziesz mial podstawy do dalszego myslenia

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:51, 11.08.2009

oddałem auto do elektryka i okazało sie ze coś było nie tak ze sterownikiem od gazu i dawał złe impulsy na wtryski nie wiem ale juz pali na wszystkie, tylko mam jeszcze problem z obrotami ma za niskie i podczas jazdy gdy dojezdzam do skrzyzowania to potrafi zgasnąć . Wyczytałem w manualu że to moze być wina krokowego, więc musze to sprawdzić. jak to będzie to to dam znać.




IPB Skin By Virteq