Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Piszczy na zimnym silniku


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 QuicksilveR

QuicksilveR
  • Forumowicz
  • 660 postów
Reputacja: 7
Neutralna

Napisano 19:22, 04.08.2009

J.w. Odpalam samochód rano lub po dłuższym postoju, to coś mi piszczy. Obstawiam któryś pasek, ale nie mam wiedzy który. Na początku września oddaję na wymianę rozrządu, to może przy okazji poprawią, ale jak macie jakieś sugestie - chętnie przyjmę :-)

Były:   Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998  |   Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 | Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999
Jest:   Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001


#2 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 22:55, 04.08.2009

pasek klimy na ... hmm sporo % :mrgreen:

sugestie są dwie: przetoczyć kółko (naciąganie bardziej i bardziej w nieskończoność nic nie daje, a nawet szkodzi, zwłaszcza po wymianie pasków na nowe), druga to .. olać, poczekać aż się dotrze samo :-P

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek


#3 Shaar

Shaar
  • Forumowicz
  • 203 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 23:53, 04.08.2009

A ja mysle ze to pasek od wspomagania, mi na zimnym tez piszczy przy maxymalnym skrecie, widocznie u Ciebie pokusił się nawet o ciągłe piszczenie :-)

#4 szagratus

szagratus
  • Forumowicz
  • 61 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:03, 05.08.2009

Na 100% pasek od klimy i alternatora - u mnie jak jest zimny silnik cyka. Jak wlaczysz swiatla cykanie sie zwieksza a z klima to juz masakra. Mija wszystko zaraz po rozgrzaniu ... Nastepnym razem kupie zamiast contitecha paski mitsuboshi - mialem poprzednio i byla cisza ...

Pozdrawiam,
Jaro.




IPB Skin By Virteq