Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Grill


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
65 odpowiedzi w tym temacie

#16 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:37, 03.08.2009

Ciemny/tytanowy z brązowym autem... no nie wiem.
Myślę, że oryginał wygląda lepiej, jakiekolwiek "tendencje" w kierunku usunięcia chromu upodobnią go do wersji przez FL.
Oczywiście Mugen jest poza konkurencją, może coś podobnego ze stanów od TSX'a jak wspominał B2F?

#17 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:37, 03.08.2009

więc lepiej kłamać? ;>

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek


#18 Marru

Marru
  • Forumowicz
  • 475 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:38, 03.08.2009

Tak jak mówi ToMala ciemny ale nie w kolor nadwozia bo na chwile obecną to ginie w aucie ;-)

#19 Mikolaj

Mikolaj
  • Forumowicz
  • 3396 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 20:41, 03.08.2009

Ciemny/tytanowy z brązowym autem... no nie wiem.
Myślę, że oryginał wygląda lepiej, jakiekolwiek "tendencje" w kierunku usunięcia chromu upodobnią go do wersji przez FL.


No wlasnie, taki tytan pasowalby do bialego (Sport GT) lub srebrnego auta.
Z tym upodobnieniem do wersji sprzed liftu, tez myslalem o tym ale chyba bardziej taki efekt spowodowaloby usuniesie chromu na rzecz plasta miodu.

więc lepiej kłamać? ;>


nie, no nie klamac, zartowalem. Po to wrzucilem na forum, zeby sobie podyskutowac nad tym.

Accord i-CTDi Sport Sedan 2007
Jazz 1.4 ES 2002
CB600F Hornet 2009


#20 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:45, 03.08.2009

Mikolaj, moje zdanie znasz... zapytałbym tych od kół lub jak masz kogoś innego.. to nie będzie drogie, a taki ciemny, bardzo ciemny tytan dałby radę ;-)

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek


#21 Trojan

Trojan
  • Forumowicz
  • 1426 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 20:48, 03.08.2009

taki ciemny, bardzo ciemny tytan dałby radę

i zaraz potem przydało by się aluski w taki kolorek trysnąć żeby to miało ręce i nogi. ;-)

#22 Beef

Beef
  • Forumowicz
  • 724 postów
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 20:56, 03.08.2009

Tak jak napisał ToMala że jak cos robić to ze wszystkimi chromami. Polakierowac grill to tak jak napisałem wygladałby jak po dzwonie, ciemny tytan to tak jak napisał Trojan: trzeba i z felgami cos zrobić bo tutaj musisz polecieć konsekwentnie. Nie to zebym sie czepiał ale Twoje felgi troszke tez by nie pasowały do takiego przyciemnienia bo sa takie... hmmm... jakby to nazwać, sa takie za mało rasowe. Sa ok ale do takiego wygladu jak masz teraz. Jakbys chciał cos zmieniać, przyciemniac czy coś to felgi musisz wrzucić z większym wypierdem np: takie TenzoR jak ma montanus

Wiem ze to troche juz bajecznie zaczyna brzmiec ale zmiana wymusza zmianę i robiac coś, musisz myślec o całokształcie a nie tylko o tym ze Ci sie grill seryjny tak coś nie tenteges. I tak jak zaczniesz myslec o całokształcie to zaczniesz przegladac amerykańskie strony w poszukiwaniu fajnego i miłego dla oka BK do Accorda 7gen/TSX-a ;-)

 


#23 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:48, 03.08.2009

B2F, ma rację. Chromy to tutaj duża pułapka. Ja narazie się za to nie biorę, czekałem na type-s który wyszedł na dniach, byłem w salonie przestudiowałem go dokładnie i już wiem, że nowe możliwości dla mnie to pozbycie się chromowanych ramek okien. Type-S ma to czarne, natomiast jeśli klamki zostaną to i znaczki hondy muszą zostać bo to jest jedna linia dookoła auta, jeśli kiedyś pokuszę się o przyciemnianie znaczków, klamka i ramki muszą zniknąć. Mod grilla w tym przypadku oceniam na 50/50, zrób lub nie bo nie wpłynie to znacząco na auto, jeśli je robić to zacząć od zera, czyli fela, guma, dokładki, niżej...

#24 Mikolaj

Mikolaj
  • Forumowicz
  • 3396 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 23:00, 03.08.2009

O dokladkach to caly czas mysle, tak samo nad obnizeniem. Bije sie z myslami czy jedno i drugie to dobry pomysl.
Z dokladkami jest taki problem, ze 90% pasuje do benzynowych accordow/tsx i to sprzed liftu, a w ASO wolaja okolo 5k, co jest chore.
Zmiana wszystkich chromow na ciemniejsze, w ogole odpada, przy tym lakierze to nie bedzie pasowac. No i felgi musialyby byc inne, jak wspomniales B2F. Mi sie moje felgi bardzo podobaja, jak podejmowalem decyzje to porownywalem z takimi bardziej "szprychowanymi", cos jak ma montanus tylko nie czarne i zdecydowalem sie na te.
O tym grillu pomyslalem, zeby zrobic cos innego, malo popularnego, stad ten pomysl na zmiane chromu na kolor nadwozia.
Zmienil bym na grill od typeS no to wygladalby jak typeS, nic nadzwyczajnego (nie zeby grill do typa byla kiepski), ale nie wykluczam takiej podmianki, bo z drugiej string cn1 z takim grillem nie jest popularny. Nie do konca zgadzam sie, ze zdjecie chromu spowodowaloby, ze wygladalby jak bity, bo wszedzie indziej ma chrom. TypeS tez wszedzie indziej ma chrom. To samo jest w VIII gen.
Moze troche to brzmi wszystko, jakbym wrzucil ten pomysl, zdecydowal i teraz go bronil, i nie wiadomo po co ta dyskusja, ale chodzilo mi wlasnie o zasiegniecie opinii, czy tez rad co by mozna bylo zrobic zamiast lub w podobnym tonie lub czy w ogole cos tu dotykac. i lepiej tylko w glebe zainwestowac.
Jakbym zdecydowal, to bym zrobil i wrzucil zdjecia w nasze accordy.

Accord i-CTDi Sport Sedan 2007
Jazz 1.4 ES 2002
CB600F Hornet 2009


#25 Adas

Adas
  • Forumowicz
  • 59 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:01, 03.08.2009

Moim zdaniem chrom pasuje do innych chromów i do jasnych felg i dobrze kontrastuje z takim kolorem auta. Ja bym nic nie ruszał.

#26 AndyK

AndyK
  • Forumowicz
  • 167 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 00:21, 04.08.2009

IMHO kolor twojego akordeona Mikołaju jest najładniejszy z całej palety.
ja bym nie ruszał
kiedyś widzialem passata który miał wszystko pomalowane w kolorze nadwozia (felgi, grill, nawet chyba uszczelki :)) nuuuda
pzdr
andyk

#27 ntgale

ntgale
  • Forumowicz
  • 122 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:17, 04.08.2009

Mikolaj, jak już napisałeś te "chromowane" żebra są odkręcane. Kup same lub cały dodatkowy grill i spróbuj. Mi się lakierowany podoba. A to że pozostają ramki wokół szyb i klamki chromowane to żaden argument. Type S VII gen. też ma te elementy chromowane. Na zdjęciach zapowiadających Type S VIII gen. też chromy są.
C4 Grand Picasso 2.0 Hdi Exclusive automat 2011 brun hickory
Skradziony: Honda Accord Tourer 2.0 Executive 2008 Volcano Grey

#28 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:41, 04.08.2009

ntgale, Type-S VIII ma czarne ramki wokół szyb.

#29 ntgale

ntgale
  • Forumowicz
  • 122 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:56, 04.08.2009

ntgale, Type-S VIII ma czarne ramki wokół szyb.

Widziałeś na żywo Type S VIII gen.? Na zdjęciach, np. TU widać, że nawet grill pozostaje standardowy.
C4 Grand Picasso 2.0 Hdi Exclusive automat 2011 brun hickory
Skradziony: Honda Accord Tourer 2.0 Executive 2008 Volcano Grey

#30 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:07, 04.08.2009

ntgale, znowu pudło grill też nie jest standardowy :mrgreen: polecam się wybrać do salonu.




IPB Skin By Virteq