Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Po odłączeniu alarmu nie chce odpalić


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:20, 30.07.2009

A więc sprawa wygląda następująco. nie miałem alarmu (tj. "brzęczek" nie działał), chciałem sprawdzić co jest grane rozebrałem i okazało się że ma wypaloną płytę, popalone diody i rezystory, a głośnik poprzedny właściciel odciął być może mu coś nie działało jak trzeba. Do czego zmierzam, doszedłem do wniosku, że odlutuje spalony alarm i tak też zrobiłem. Po czym nie uruchamia mi się centralny z pilota i nie mogę w normalny sposób odpalić auta, jak przekręcam stacyjkę zapalają się diody po chwili gasną żółte (pompa, abs...) przekręcam by odpalił to zapalają się na parę sekund kontrolki srs i abs i po chwili gasną i tak w koło. Jak przekręcę kluczykiem od razu nie czekając aż zgaśnie dioda pompy paliwa to odpali, jak poczekam jak zgaśnie to już nie odpala. Trochę zmotałem, ale chyba zrozumiecie. Czekam na odpowiedź bo muszę to zrobić.

#2 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3,775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 21:40, 30.07.2009

Dział "Szybkie pytania i szybkie odpowiedzi" Na szybko czyli BEZ REJESTRACJI jak sama nazwa wskazuje jest dla osób niezarejestrowanych na forum. http://www.accordklu...opic.php?t=1599

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.





IPB Skin By Virteq