Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

problem z Car audio


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 dek86

dek86
  • Forumowicz
  • 323 postów
  • Skąd:Ełk
  • Silnik:2.0
  • Wersja:individual
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:cl7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:16, 11.12.2013

Witam. pomoze mi ktos z moim problemem?? a mianowicie zamontowalem system odseparowany plus radio i wzmak, duze glosniki graly normalnie az do wczoraj kiedy zaczely zbierac zalkucenia z pracy silnika, natomiast tweetery nie posiadaly zwrotnic jedynie kondensatory przylutowane i po zamontowaniu strasznie nie czysto graja, czasami szumia i trzeszcza. nie wiem czy to wina tych kondensatorow ze sa za slabe czy gdzies indziej lezy problem, natomiast jezeli chodzi o duze glosniki sprawdzilem polaczenia ale wszystko bylo ok. z gory dzieki za pomoc
  • 0

#2 Łukasz.

Łukasz.
  • Forumowicz
  • 244 postów
  • Skąd:Maz/Garwolin
  • Silnik:1.8
  • Wersja:ES
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 18:01, 12.12.2013

A jak przeprowadziłeś kable sygnałowe ? jeśli masz razem wszystko to spróbuj je tak przeprowadzić , żeby wszystkie były jak najdalej siebie . Gdy są razem to tworzy się jakiś tam rezonans czy coś tam takiego ;-) no i w tedy te zakłócenia biorą się z alternatora . Możesz założyć też filtr antyzakłóceniowy na "+" do radia . No i sprawdź też masę .
  • 0
,, Nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia są tylko trudne''

#3 dek86

dek86
  • Forumowicz
  • 323 postów
  • Skąd:Ełk
  • Silnik:2.0
  • Wersja:individual
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:cl7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 18:34, 12.12.2013

Łukasz., dzieki zaodpowiedz. kable mam przeprowadzone oddzielnie, zasilajace w lewym progu, glosnikowe w prawym, a przewod remote i chinch do wzmaka w tunelu srodkowym, wlasnie po to by nie miec takich zaklucen
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq