Skocz do zawartości


RODO w HAKP

bardzo uporczywe zgzyty pomocy


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:46, 17.07.2009

prosze prosze pomozcie wiem ze ten temat juz byl poruszony ale jeszcze raz mam wredny problem lewa strona pszednia kutewsko piszczy jak stare lozko sprezynowe doslownie nie da sie tego zgzytu zniesc dzieje sie to przy lekkim skrecaniu jak i pzry najezdzaniu lewym kolem na jakis stopien jak by metal o metal tarl :sl to moje gg 9954390 piszcie jak cos wiecie bede dozgonnie wdzieczny

#2 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:16, 17.07.2009

jedź na ścieżkę diagnostyczną, u nas to koszt 60zł, sprawdź klocki i tarcze

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek


#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:35, 17.07.2009

ale ja mieszkam w angli i zapewniam ze klocki i tarcze sa jak najbardziej w pozadku to cos innego ale dzieki za rade

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:02, 17.07.2009

sworzen wachacza moze... ja tak mialem u siebie :p

#5 jack

jack
  • Forumowicz
  • 30 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:26, 17.07.2009

Witam w fan clubie co prawda moja może skrzypi ze starości ale skrzypi.Coś w lewym kole nie będę się rozpisywał ale diagnozowane było już wszystko i po przejechaniu 60 km dalej skrzypi! :mrgreen: Smarowałem już wszystko i w czasie jazdy leżąc na masce z głową prawie w kole nie osłuchałem tej ropuchy.Moja Kasia prowadziła a ja byłem na masce!

#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 09:34, 18.07.2009

ale moj drogi kolego ktoren sfozen gurnego czy dolnego wahacza ja rowniez nasluchiwalem ze wszystkich stron i d..a piszczy jak holera a ja nie wiem co spac mi to nie daje bo hce jechac za 2 tyg do polski nia i nie wiem czy dojedzie w calosci obciach jak diabli :evil:

#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:27, 18.07.2009

no a co ja magik? jedz do mechnika na kanal i niech spojrzy... u mnie zgrzytalo metalicznie, okazalo sie ze to sworzen i przez wlasna glupote, ze jezdzilem dalej urwalo sie kolo, wiec? ;]

#8 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 09:36, 19.07.2009

może być też łożysko

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek


#9 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:53, 19.07.2009

ale ktoren sfozen miales do wymiany bo u mnie tez ten pisk jest metaliczny :B

#10 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:49, 19.07.2009

ja akurat wymieniałem tylną piastę całą, ale to luz był i huczało, a to co opisujesz ewidentnie na przedzie i przy skręcaniu, jeśli tarcze/klocki są ok, wahacz górny (ciężko zdiagnozować, ale dają z tym radę w ASO) też ok, to kolejne jest łożysko i nie wiem co jeszcze bo się opcje kończą

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek


#11 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:57, 19.07.2009

dzieki za odpowiedzi co by to nie bylo to jutro sie dowiem i napewno opisze ten przypadek na forum dla przyszlych posiadaczy tego problemu acz kolwiek nikomu tego nie zycze :idea:

#12 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:11, 19.07.2009

z tego co pamietam to gornego wachacza, ale nie jestem pewien ;-)

#13 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:08, 22.07.2009

tak jak obiecalem pisze co bylo piszczal sfozen dolnego wachacza zrobilem test stszykawka igla lekarska i po chlopocie wstszyknolem jakies 2ml miedzianego smaru nowosc ponoc super do sfozni smarowania i tak wyszlo na jaw co piszczalo i skszypialo teraz jest super cisza polecam ten sposob wszystkim




IPB Skin By Virteq