Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Awaria napędu DVD nawigacji i ekranu dotykowego Accord VIII


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szubert_1

Szubert_1
  • Nowy
  • 5 postów
  • Skąd:Krosno
  • Silnik:2,0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:17, 19.09.2013

Potrzebna pomoc.
Jadę sobie spokojnie, aż tu nagle zaczął żęzić napęd dvd nawigacji i po chwili ekran wyświetlacza zrobił się biały. Odgłosy napędu ustały po kilku minutach (ok.5) ale ekran świeci tylko na biało. Po wyłączeniu i ponownym włączeniu zapłonu cała sytuacja się powtarza - ekran zaczyna stratować normalneie a po chwili znowu włącza się napęd dvd nawigacji a ekranik białym śrwialłem po oczach. - Miał ktoś coś takiego? - Dodam, że nie mam płyty w napędie - gdzieś mi się zawieruszyła a do nawigacja działa z karty microcd z Automapą
  • 0

#2 JoeBlack

JoeBlack
  • Forumowicz
  • 465 postów
  • Skąd:internet
  • Paliwo:PB
Reputacja: 9
Neutralna

Napisano 17:37, 24.09.2013

Jeśli dobrze zrozumiałem co napisałeś to masz nawigacje na karcie SD i masz tam Automapę, tak ??
Jeśli tak to nie może być fabryczna jednostka Hondy. Zatem będzie to jakiś chińczyk, racja ?
  • 0

#3 KraZ

KraZ
  • Forumowicz
  • 83 postów
  • Skąd:P-ń
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport GT
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:39, 25.09.2013

Też stawiam na chinola, hondowska navi korzysta z płyty i nie jest to AM.
  • 0

#4 Szubert_1

Szubert_1
  • Nowy
  • 5 postów
  • Skąd:Krosno
  • Silnik:2,0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:16, 26.09.2013

No tak - macie panowie 100% rację - nie jest to urządzenie seryjne montowane przez Hondę. U dilera naszej marki w Rzeszowie dowiedziałem się że posiadam nawigację akcesoryjną, zamontowaną przez autoryzowany serwis Hondy w Warszawie. Jest to nawigacja opracowana przez firmę Shenzhen RoadRover Co. Technologii Ltd o symbolu D2280HA (cokolwiek to znaczy). Niestety jest objęta tylko roczną gwarancją, która upłynęła w lipcu 2012 r. Udało mi się namierzyć polskie przedstawicielstwo tej firmy, które dysponuje też serwisem. Jeśli problem będzie się powtarzał, będę musiał zatsukać do ich drzwi - oby naprawa nie kosztowała majątu.

Dzięki za zainteresowanie tematem.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq