Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Pilot od centralnego zamka accord 99r


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:26, 05.07.2009

witam, jestem nowy na forum. ostatnio zmieniłem auto na accorda 1.8i LS z 99 roku. problem polega na tym że fabryczny pilot do zamka nie działa (wymieniłem baterię i spróbowałem na nowo zaprogramować) ale pilot nie daje oznak życia. są na nim ślady otwierania. czy jak kupię sobie sam pilot oryginalny z hondy ewentualnie jakiś zamiennik to czy po zaprogramowaniu będzie działał tak jak powinien. aha i na moim pilocie nie ma otwierania klapy bagażnika, czy jak kupie taki z otwieraniem to będzie to działało? Nr Pilota toG8D-452H-A. z góry dzięki za odpowiedzi. pozdrawiam

#2 Daniel_wafel

Daniel_wafel
  • Forumowicz
  • 530 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 20:04, 05.07.2009

otwieranie klapy z pilota miały tylko wersje ES wiec raczej nie bedzie to u Ciebie działać.
co do pilota to po zaprogramowaniu powinien działać bez problemu.

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:05, 05.07.2009

dzięki. a można zaprogramować pilot samodzielnie? czytałem gdzieś że jest to możliwe...

[ Komentarz dodany przez: tomi: 2009-07-05, 22:21 ]
zakładaj tematy w odpowiednim miejscu. Dział "na szybko czyli BEZ REJESTRACJI" jak nazwa wskazuje jest dla niezarejestrowanych użytkowników- przenoszę w odpowiednie miejsce

[ Dodano: 2009-07-08, 16:49 ]
kupiłem tego pilota i działa bez problemu. programowanie jest banalne jakby ktoś potrzebował to podeśle linka a to link do pilota:
http://cgi.ebay.ie/H...:1|293:1|294:50






IPB Skin By Virteq